Skip to Content
İletişim

Bankacılıkta müşteri ve çalışanlarınıza kaliteli bir dijital deneyim sunarak kurum bağlılığınızı geliştirin

360 derecelik müşteri bakış açısı ile müşteri merkezli ürünler ve hizmetler sağlayın. Dijital bankacılık operasyonlarını entegre bir finans, risk ve uyum sistemi ile otomatikleştirip geliştirerek maliyetleri ve karmaşayı azaltın ve yenilikçi ürünlerden ve hizmetlerden kârlı satışlar elde edin.

Stratejik bankacılık kararları alarak dijital ekonomide fark yaratın

Previous Next

Müşteri ihtiyaçlarına ve piyasadaki değişimlere anında yanıt vererek dijital dönüşümün avantajını kullanın. Kişiselleştirilmiş ve özelleştirilmiş bankacılık ve finans hizmetleri için doğru ve bağlamsal bilgileri nasıl sağlayabileceğinizi öğrenin ve düşük maliyetle bulut imkanlarına ve dijital hesaplara güvenli erişim sağlayarak yeni müşterilere ulaşın.

İstatistiklere bakın

15%

gerçek zamanlı mali muhasebe kullanan kurumların mali kapanışta kaydettikleri vakit kazancının oranı.

SAP Karşılaştırma

8%

olgun bir mobil strateji sahibi kuruluşların müşteri memnuniyetinde gördüğü artış oranı.

SAP Karşılaştırma

3B

2020 yılına kadar 3 milyar internet kullanıcısı ve 30-50 milyar arasında birbirine bağlı cihaz bekleniyor.

GSMA basın açıklaması ve Business Insider

İhtiyaçlarınıza göre bankacılık yazılımları bulun

Mobil bankacılık, omnichannel bankacılık ve dijital bankacılık analitikleri gibi finansal hizmetler ve teknolojiler geliştirip kullanarak bankanızın dijital ekonomideki başarısını şekillendirin. Yenilikçi ve güvenli hizmetlerle mevcut müşterilerinizi memnun edip şaşırtırken yeni müşterileri de kazanın.
Previous Next

SAP Omnichannel Banking

Günümüzün bankacılık müşterileri üstün, daima ulaşılabilir ve daima bağlı bir deneyim bekliyor. SAP Omnichannel Banking yazılımının uçtan uca dijital dönüşüm elde ederek sağlam müşteri ilişkileri kurmanıza ve mobil bankacılık ve diğer hizmetler sayesinde dijital ekonominin kazananı olmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin. 

SAP Performance Management for Financial Services

Sadece tek bir uygulama ile işletme kârlılığını ve verimliliğini yönetip analiz edin. Kaynak ayırma ve fon transferi için fiyatlandırma ve maliyet modelleri uygulayın. Toplu iş verileri ve simülasyon/senaryo yönetimi özelliklerinin yanında yüksek hızlı bir finans ve risk hesaplaması motoru kullanın.

SAP Digital Business Services yardımıyla işinizdeki dönüşümü hızlandırın

SAP çözümlerinizle hızlı bir başlangıç yapın ve sektör uzmanları, danışmanlar ve destek mühendisleri ile ortaklaşa çalışarak ihtiyacınız olan rehberliği, perspektifi, en iyi uygulamaları ve uzman görüşlerini elde edip yatırım getirisi sağlayın.
Previous Next
SAP Digital Business Services ile kazanılan hızı temsil eden görsel

Dijital dönüşümünüzü basitleştirip hızlandırarak iş hedeflerinizi gerçekleştirin

Sürekli yeniliğe ve müşteri ihtiyaçlarının tahminine odaklanmış bir dönemde, vizyonunuzu gerçekliğe taşımak kolay olmayabilir. SAP Digital Business Services bu konudaki yardımcınız olacak. SAP'nin bir parçası olarak, SAP yazılımlarını herkesten daha iyi biliyoruz. 40 yılın üzerindeki tecrübemizle, işinizdeki dönüşüm hedeflerine ulaşmanıza ve bu yoldaki tüm süreçlere yardımcı olabiliriz.

SAP Digital Business Services'ten kurum genelinde alınan hizmet desteğini temsil eden görsel

İşinizi kurum genelinde verilen benzersiz hizmet desteği ile dönüştürün

SAP Digital Business Services, dijital dönüşüm stratejinizle uygulamanız arasındaki boşluğu doldurmak için iş ve BT dünyasını birbirine bağlar. Tasarımdan değer keşfine, hızlandırılmış inovasyondan somut iş sonuçları için verimli kullanıma kadar her konuda güvenebileceğiniz, SAP yazılımı konusunda uzman bir danışman sayesinde işinizi yeni çığırlar açarak geliştirin.

Sektör uzmanları SAP hakkında ne diyor?

Müşterilerin başarıyı SAP ile nasıl yakaladığını öğrenin

Previous Next

SAP Bank Analyzer ile yıllık veri hacminde %30 büyüme

PayPal'ın dünya genelindeki dijital ödemeleri optimize etmek için zengin finansal analizler kullanarak süreçlerini nasıl geliştirdiğini ve otomatikleştirdiğini öğrenin.

Dijital ürün satışlarınızı SAP Hybris Commerce ile ikiye katlayın

ATB Financial'ın çeşitliliğe sahip müşterilerinin memnuniyetini nasıl sağladığını ve müşteri deneyimi anketlerinden ve analistlerden nasıl yüksek skorlar aldığını okuyun.

SAP çözümlerine güvenilerek kazanılan 20 milyar Kanada Doları değerinde varlık

Home Trust'ın, mobil olarak erişilebilen çözümler ile farklı sistemlerdeki verileri entegre ederek finans hizmetlerini nasıl dijitalleştirdiğini inceleyin.

Bağlamsal ve kişiselleştirilmiş finansal hizmetler sunun

Previous Next

Londra merkezli The Bank Of One, başarısının anahtarı olan iş modeli yaklaşımlarını ve dijital teknolojileri SAP Hybris çözümlerini kullanarak kişiselleştirilmiş bağlamsal bankacılık sunuyor.

Uzmanlardan son haberleri ve trendleri alın

Topluluklar ve Etkinlikler

Bankacılık işlemlerinizi kurum genelinde yönetin

İnsan kaynaklarından finansa ve analitiklere kadar, bankacılık işinizi kurum genelinde daha iyi, daha hızlı ve daha basit yönetmenizi sağlayacak doğru çözümlere sahibiz. Tüm sektörlerdeki iş süreçlerine yönelik kapsamlı çözümlerimizi inceleyerek birbirine bağlı bir iş yapısı oluşturmak ve sürekli büyümenin önündeki engelleri kaldırmak için ihtiyaç duyduğunuz çözümleri bulun.
Previous Next

İnsan Kaynakları

İK süreçlerini basitleştirerek iş gücünüzü kenetleyin; daha iyi iş sonuçları ve daha güçlü bir iş gücü elde ederek yeteneklerinizi geliştirin.

Finans

Finansal süreçleri otomatik, gerçek-zamanlı analitik ile bir araya getirerek tüm organizasyonunuzda ileriye dönük kurumsal bilgilere dönüştürün.

Analitik

Derinlemesine veri analizlerinin ve tahminlerin avantajını kullanıp karmaşık olguları işleyin ve çeşitli kaynaklardan gelen verileri tek bir entegre platformda birleştirin.

Bulut ve Veri Platformları

SAP HANA platformu, bulut, mobil ve benzeri teknolojik yenilikleri kullanan iş uygulamalarının avantajından faydalanın.

Nesnelerin İnterneti (IoT)

İş ve teknoloji hizmetlerini kullanan yüksek hızlı, akıllı ve yenilikçi IoT uygulamalarını hayata geçirin.

Back to top