Skip to Content

Yeni SAP Topluluğu

  • Profil resmini tıklayarak oturum açın
  • Kaydolun ve profilinizi oluşturun (yeni kullanıcılar)
  • Blog iletisi yazın
  • Soru sorun
  • Kategoriyi bulun ve tıklayın
Başlayın

Topluluk Blogları

Yenilikçi düşünenleri, uzman görüşlerini ve önemli fikirleri bulmak için blog listemizde gezinin ve tartışmalara dahil olun.

Sorular ve Yanıtlar

SAP Answers, yanıtsız kalan soruları olan herkes için güçlü bir bilgi kaynağıdır.

Hakkımızda

Previous

Topluluk Kuralları

SAP Topluluğu'nda nelerin yapılıp nelerin yapılamayacağı konusunda tüm önemli kurallar. Kuralları gözden geçirerek SAP Topluluğu'ndan en iyi şekilde faydalanmak için hem kendinize hem de diğerlerine yardımcı olun.

Genel Bakış

SAP Topluluğu'nun kaliteli katkıları teşvik eden ve uzman demo deneyimlerini paylaşan bir programı vardır.

Topluluk Desteği

SAP Topluluğu'nda gezinirken desteğe ihtiyaç duyanlar için bilgi kaynağı. Bilgiyi doğru destek kanalları üzerinden sunar.

Next
Previous

Kayıt ve Profil Oluşturma

SAP Topluluğu'na kaydolma, hesap oluşturma ve profilinizi SAP Topluluğu'nda tutma konusunda nasıl geliştirebileceğinize dair ipuçları içerir.

SAP Mentors

SAP ekosistemindeki en yetki sahibi katılımcılarından oluşan global bir destek programı olan SAP Mentors programı ile ilgili bilgi edinin. Blog yazarları, danışmanlar ve topluluktaki aktif üyeler SAP deneyimini güncel tutmaktadır.

Kahve Köşesi

SAP Topluluğu Kahve Köşesi, aklınıza genel tüm konuları paylaşıp fikir alışverişi yapabileceğiniz yerdir. Bize katılın!

Next

Ayın üyesi

Her ay SAP Topluluğu'nun bir üyesi meslektaşlarıyla paylaştığı bilgiler, yardımcı olduğu konular ve topluluk bağını desteklemek için yüklendiği ek görevler için takdir alır. Bir sonraki üye neden siz olmayasınız?

SAP Kullanıcı Grupları: SUGTURK

SAP müşterilerinden ve iş ortaklarından oluşan, kâr amacı gütmeyen bağımsız kuruluşların yer aldığı SAP kullanıcı gruplarını keşfedin. SAP Kullanıcı Gruplarının (SUGTURK); üyelerinin önemli yenilikleri keşfetmesine, sorunları çözmesine, yeni fikirler edinmesine, yeni ürün geliştirmelerinde müşteri katılımına olanak sağlamasına ve SAP stratejisini etkilemesine nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

Daha fazla bilgi edinin: SAP'nin genel kullanıcı grupları

Back to top