Skip to Content

Topluluk

İşlemler

SAP Topluluğuna Hoş Geldiniz

Previous
En Son Bulut Soru-Cevapları
En Son ABAP Soru-Cevapları
En Son HANA Soru-Cevapları
Next

Ayın üyesi

Her ay SAP Topluluğu'nun bir üyesi meslektaşlarıyla paylaştığı bilgiler, yardımcı olduğu konular ve topluluk bağını desteklemek için yüklendiği ek görevler için takdir alır. Bir sonraki üye neden siz olmayasınız?

SAP Topluluğu Wiki Sayfası

SAP Topluluğu Wiki sayfasında pek çok yazarın paylaşabileceği SAP ile ilgili içerikler bulunur. Aşağıdaki Topluluk Wiki Sayfasına Erişin düğmesini tıklayarak içerikleri görebilir ve diğer yazarlarla ortaklaşa çalışabilirsiniz. Wiki sayfasında ortak çalışmanın önemli noktalarını öğrenmek için lütfen kullanıcı kılavuzunu okuyun.
 
 

Sosyal Medyada SAP Topluluğu

Previous

Facebook

Next

Hakkımızda

Previous

Topluluk Kuralları

SAP Topluluğu'nda nelerin yapılıp nelerin yapılamayacağı konusunda tüm önemli kurallar. Kuralları gözden geçirerek SAP Topluluğu'ndan en iyi şekilde faydalanmak için hem kendinize hem de diğerlerine yardımcı olun.

Genel Bakış

SAP Topluluğu'nun kaliteli katkıları teşvik eden ve uzman demo deneyimlerini paylaşan bir programı vardır.

Topluluk Desteği

SAP Topluluğu'nda gezinirken desteğe ihtiyaç duyanlar için bilgi kaynağı. Bilgiyi doğru destek kanalları üzerinden sunar.

Next
Previous

Kayıt ve Profil Oluşturma

SAP Topluluğu'na kaydolma, hesap oluşturma ve profilinizi SAP Topluluğu'nda tutma konusunda nasıl geliştirebileceğinize dair ipuçları içerir.

SAP Mentors

SAP ekosistemindeki en yetki sahibi katılımcılarından oluşan global bir destek programı olan SAP Mentors programı ile ilgili bilgi edinin. Blog yazarları, danışmanlar ve topluluktaki aktif üyeler SAP deneyimini güncel tutmaktadır.

Kahve Köşesi

SAP Topluluğu Kahve Köşesi, aklınıza genel tüm konuları paylaşıp fikir alışverişi yapabileceğiniz yerdir. Bize katılın!

Next

SAP Kullanıcı Grupları: SUGTURK

SAP müşterilerinden ve iş ortaklarından oluşan, kâr amacı gütmeyen bağımsız kuruluşların yer aldığı SAP kullanıcı gruplarını keşfedin. SAP Kullanıcı Gruplarının (SUGTURK); üyelerinin önemli yenilikleri keşfetmesine, sorunları çözmesine, yeni fikirler edinmesine, yeni ürün geliştirmelerinde müşteri katılımına olanak sağlamasına ve SAP stratejisini etkilemesine nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

Daha fazla bilgi edinin: SAP'nin genel kullanıcı grupları

Back to top