İçeriğe atla

Müşteri Deneyiminde Lider Siz Olun

Deneyim yönetimi için müşteri yaklaşımının başarının anahtarı olduğunu keşfedin

Müşteriler, günlük hedeflere ulaşmak için güvenilir, kişiselleştirilmiş ve bağlantılı deneyimler istiyor.

SAP Qualtrics ile müşterilerinizin hislerini analiz edin!

Hayatımızda 2 tip veri bulunuyor. Birincisi operasyonel veri. Finans ,satış, insan kaynakları, üretim, müşterimizle gerçekleştirdiğimiz tüm işlemleri barındıran ve bugüne kadar müşterilerimizi, organizasyonumuzu, ürünlerimizi anlamamızı sağlayan veri. Ne yazık ki artık yeterli değil. Dokunduğumuz her noktada müşterilerimizin , iş ortaklarımızın ne hissettiğini de anlamamız gerekiyor. Kısaca X ile ifade ettiğimiz deneyim verisi, insan faktörünü,duyguları devreye alan veri. SAP’nin insan faktörünü devreye alan en yeni konsepti Qualtrics, dünyada 9000’den fazla kurum tarafından kullanılıyor.

Linke tıklayarak daha yakından keşfedebilirsiniz.

Zaten kayıtlı mısınız?
Ücretsiz kaydol!

Bu konu özelinde SAP çözüm ve hizmetleriyle ilgili ek bilgi almak ister misiniz? Onay kutusunu işaretleyerek iletişim bilgilerinizin [SAP Entity] tarafından SAP Pazarlama İzin Bildirimine uygun olarak kullanılmasına izin vermeyi kabul etmiş olacaksınız.

Bu irtibatların nasıl kurulmasını tercih edersiniz?

Bu belgeyle sağladığım bilgilerin, aynı zamanda pazarlamayla ilgili başka kampanyalarda iletişimi için SAP tarafından SAP grubu ile paylaşılabileceğini kabul ediyorum.

SAP burada verilen bilgilerin tümünü Gizlilik Bildirimine uygun olarak kullanabilir.
Başa dön