İçeriğe atla

Etkinlikler

Uzmanlarla bağlantı kurup becerilerinizi istediğiniz anda ve yerde geliştirin. “Events finder” ile geçmiş ve gelecek webinarları, sanal etkinlikleri ve konferansları inceleyin.

Global Etkinlikler

SAP ile YÜKSELMEK için bize katılın: Başlangıç

SAP CEO’su Christian Klein’ı, Akıllı İşletme yolculuğunu sadeleştirmeye odaklı sorun çözme ve inovasyonlar üzerine fikirlerin paylaşıldığı bir oturumda izlemek için 27 Ocak günü 18.00’de bu ücretsiz sanal etkinliğe katılın.

SAPPHIRE NOW’a evinizden katılabilirsiniz!

En son teknoloji trendlerini, krizleri, röportajları evlerinizden güvenli ve konforlu bir şekilde dinleyin. Bu yıl SAPPHIRE NOW ve ASUG Yıllık Konferansı yeniden tasarlanan ve tamamen farklı bir dijital deneyimin içinde sunulacak. 

SAP Ariba Live sanal deneyimi

Yılın harcama yönetimi etkinliği artık dijital bir zirve! Heyecan verici açılış sunumlarını ve eğitim oturumlarını izleyin.

Öne Çıkan Etkinlikler

Canlı olarak veya tekrarlarını izleyebileceğiniz Web Seminerleri ile en yeni trendleri takip edin.

Finans Liderleri Performansı Hızlandırmak için Akıllı Teknolojileri Nasıl Kullanıyor?

Finans için akıllı teknolojilerin iş değeri, rolleri ve süreçler üzerindeki etkisi hakkında bilgi edinmek ve başarılı finans liderlerinin senaryoları paylaştığı bu etkileşimli Web Yayını'na katılın.

Yeni Webinar Serisi: Yoğun Çalışanlar için Veri Hakkında Kısa Bilgiler

Doğrudan konunun özüne odaklanan yeni haftalık webinar serimizle, Veri Yönetimi’nde en son yeniliklerden haberdar olun. Veri hakkında her Salı 15 dakikalık ve her Perşembe 30 dakikalık oturumları canlı yayından ya da bant kayıtlarından izleyin.

SAP NOW: Akıllı İşletmeler

Dijital işletme; engelleri kaldırmak, şirketinizin işleyişini sadeleştirmek ve müşterilerinizle etkileşim yönteminizi değiştirmek için bir fırsat sunuyor. SAP, HANA platformundan güç alan kapsamlı çözüm portföyüyle bu yolda kararlılıkla ilerlemenize, değişim ve inovasyon rotanızda güvenle yol almanıza destek olacak. 

Rekabette öne geçin

En son teknolojileri ve inovasyonları öğrenin; geleceğinizin rotasını çizin; uzmanlar, meslektaşlarınız ve vizyonerlerle bir araya gelin - hepsi SAPPHIRE NOW ve yıllık ASUG Konferansı’nda.

Başa dön