Skip to Content
İletişim

SAPPHIRE NOW + ASUG Yıllık Konferansı

İş ağlarını keşfetmek, stratejileri, tartışmaları ve SAP'nin en son yenilikçi çözümleri hakkındaki eğitim bilgilerini öğrenmek için 16 – 18 Mayıs'ta bize katılın.

Etkinlikte Öne Çıkanlar

20 – 22 Mayıs 2017 tarihlerinde Las Vegas'taki SAP Ariba Live etkinliğinde bize katılın.

SAP Ariba Live etkinliğinde dünya genelindeki işletmelerin satınalma ve satış yapma dönüşümünü gerçekleştiren teknolojileri, yetenekleri ve düşünceleri göreceksiniz. Dijitalleşmenin müşteri ve pazar taleplerini öngörmek ve bunlara etkin şekilde yanıt vermek için nasıl yeni fırsatlar oluşturduğunu inceleyeceğiz. 

SAP Forum Etkinlikleri: Discover Simple

Karmaşıklığın getirdiği maliyetlerin üstesinden gelmeye hazır mısınız? SAP Forum etkinliklerinden birine katılın ve SAP'nin yönetimsel görevlerinizi, süreçlerinizi ve teknolojilerinizi nasıl daha basit hale getirebileceğini öğrenin. Yenilikçi teknoloji inovasyonlarını görün ve basitleşmenin verdiği gücün işletmenizdeki dönüşüme nasıl yardım edebileceğini keşfedin.

Size Uygun SAPinsider Etkinliğini Bulun

Yaklaşan SAPinsider etkinliklerinden birine katılarak SAP yazılım uzmanlarından stratejik ve başarısı kanıtlanmış tavsiyeler alın. İK'dan finansa, GRC'den iş zekasına kadar uzanan pek çok konu hakkında bilgi edinin.

SAP Etkinliklerini Keşfedin

Sektör uzmanlarıyla tanışıp becerilerinizi yükseltmeye hazırlanın. Önümüzdeki altı ay içerisinde gerçekleşecek olan Web seminerlerimizi ve konferanslarımızı incelemek ve kaçırdıklarınızın ayrıntılarını öğrenmek için etkinlik takvimi sayfamızı ziyaret edin.

Olasılıklar neredeyse sınırsız

Tüm SAP TechEd ana oturumlarının, konferanslarının ve stratejik konuşmalarının tekrarlarını kendiniz seçin.
Back to top