İçeriğe atla

Etkinlikler

Uzmanlarla bağlantı kurup becerilerinizi istediğiniz anda ve yerde geliştirin. “Events finder” ile geçmiş ve gelecek webinarları, sanal etkinlikleri ve konferansları inceleyin.

Global Etkinlikler

SAPPHIRE NOW’a evinizden katılabilirsiniz!

En son teknoloji trendlerini, krizleri, röportajları evlerinizden güvenli ve konforlu bir şekilde dinleyin. Bu yıl SAPPHIRE NOW ve ASUG Yıllık Konferansı yeniden tasarlanan ve tamamen farklı bir dijital deneyimin içinde sunulacak. 

SAP Ariba Live sanal deneyimi

Yılın harcama yönetimi etkinliği artık dijital bir zirve! Heyecan verici açılış sunumlarını ve eğitim oturumlarını izleyin.

Öne Çıkan Etkinlikler

Canlı olarak veya tekrarlarını izleyebileceğiniz Web Seminerleri ile en yeni trendleri takip edin.

SAP Cloud Platform in the Garage

SAP Cloud Platform'un yeteneklerini görmek için Garage Webinar serisindeki SAP Cloud Platform için her ay SAP Cloud Platform uzmanı Scott Dillon'a katılın. BT uygulamalarınızı ve ortamınızı geliştirmek, entegre etmek ve yenilik yapmak için SAP Cloud Platform'u nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Finans Liderleri Performansı Hızlandırmak için Akıllı Teknolojileri Nasıl Kullanıyor?

Finans için akıllı teknolojilerin iş değeri, rolleri ve süreçler üzerindeki etkisi hakkında bilgi edinmek ve başarılı finans liderlerinin senaryoları paylaştığı bu etkileşimli Web Yayını'na katılın.

Yeni Webinar Serisi: Yoğun Çalışanlar için Veri Hakkında Kısa Bilgiler

Doğrudan konunun özüne odaklanan yeni haftalık webinar serimizle, Veri Yönetimi’nde en son yeniliklerden haberdar olun. Veri hakkında her Salı 15 dakikalık ve her Perşembe 30 dakikalık oturumları canlı yayından ya da bant kayıtlarından izleyin.

SAP NOW: Akıllı İşletmeler

Dijital işletme; engelleri kaldırmak, şirketinizin işleyişini sadeleştirmek ve müşterilerinizle etkileşim yönteminizi değiştirmek için bir fırsat sunuyor. SAP, HANA platformundan güç alan kapsamlı çözüm portföyüyle bu yolda kararlılıkla ilerlemenize, değişim ve inovasyon rotanızda güvenle yol almanıza destek olacak. 

Tekrar İzleyin

Sanal etkinliklere katılın ve geçmiş etkinliklerden sunumların ve oturumların tekrarlarını izleyin.

Previous Next

SAP Industries Virtual Forum 2020

Sektörünüzdeki diğer iş liderleriyle en yeni sektör trendlerini ve teknoloji yeniliklerini keşfetmek için 60 dakikalık Webinarlarda bize katılın.

SAPPHIRE NOW 2019

Önemli notlara, oturumlara ve panel tartışmalarına erişim ile SAPPHIRE NOW 2019'un en iyisini yaşayın.

SAP TechEd 2019

Las Vegas, Barselona ve Bangalore'deki SAP TechEd 2019'un öne çıkan özelliklerine bakın. Önemli notları, oturumları, röportajları ve demoları izleyin.

Rekabette öne geçin

En son teknolojileri ve inovasyonları öğrenin; geleceğinizin rotasını çizin; uzmanlar, meslektaşlarınız ve vizyonerlerle bir araya gelin - hepsi SAPPHIRE NOW ve yıllık ASUG Konferansı’nda.

Başa dön