Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Oprogramowanie HR dla małych i średnich przedsiębiorstw

Angażuj personel, by rozwijać działalność firmy — dzięki naszemu opartemu na chmurze rozwiązaniu do zarządzania kadrami.

Szybko wdrażaj kompleksowe rozwiązania HR — dzięki opartemu na chmurze oprogramowaniu do zarządzania kadrami przeznaczonemu dla małych przedsiębiorstw i rozwijających się firm. Zwiększ skuteczność działań w obszarze HR — począwszy od rekrutacji, wdrażania pracowników oraz tworzenia harmonogramów pracy po zarządzanie listą płac i wynikami, wynagrodzeniem, rozwojem pracowników i nie tylko. Nasze rozwiązania, dostępne w przystępnej cenie w ramach subskrypcji opłacanych na bieżąco, umożliwiają automatyzację procesów kadrowych przy jednoczesnym zabezpieczeniu danych pracowników.

Sprawdź, co mówią nasi klienci
Zarządzaj pracownikami i zapewniaj im szerokie możliwości działania


Wesprzyj rozwój swojej działalności dzięki oprogramowaniu do zarządzania talentami, które pomoże Twojej firmie zautomatyzować procesy związane z personelem, zarządzać płacami i świadczeniami pracowniczymi oraz realizować wiele innych działań.

SAP SuccessFactors Performance & Goals

Nasze oprogramowanie do zarządzania wydajnością może pomóc małym i średnim firmom w utrzymaniu koncentracji personelu na właściwych celach. Zapewnij bieżące przeglądy wyników i szkolenia oraz precyzyjnie mierz wartość i efektywność każdego pracownika. 

SAP SuccessFactors Employee Central

Maksymalizuj widoczność personelu dzięki naszemu systemowi informacji o zasobach ludzkich (HRIS) opartemu na chmurze. Korzystaj z systemu rejestracji pojedynczych osób zatrudnionych, automatyzuj przepływy pracy pracowników i kierowników oraz podejmuj trafne, oparte na faktach decyzje kadrowe. 

SAP SuccessFactors Compensation

Nagradzaj i dbaj o utrzymanie najlepszych pracowników, korzystając z naszego oprogramowania do zarządzania wynagrodzeniami dla małych i średnich firm. Uzgadniaj programy wynagrodzeń z celami biznesowymi, uczciwie i dokładnie nagradzaj wyniki oraz lepiej kontroluj budżety. 

SAP SuccessFactors Learning

Zwiększaj kompetencje pracowników, rozwijaj zdolności liderów, ogranicz ryzyko w zakresie zgodności i buduj zaangażowanie zespołu — dzięki rozwiązaniom SAP SuccessFactors Learning. Rozwiązania te stanowią połączenie formalnych i społecznościowych programów szkoleniowych oraz zawartości, raportów, analizy i narzędzi mobilnych. 

SAP Jam

Połącz ludzi, informacje, aplikacje i procesy, korzystając z aplikacji SAP Jam. To rozwiązanie zapewnia narzędzia współpracy z użyciem mediów społecznościowych na potrzeby procesów zarządzania kadrami, ułatwiając zwiększanie zaangażowania personelu i obniżając koszty szkoleń. 

Poznaj SAP SuccessFactors — najlepsze w branży narzędzia do zarządzania kadrami dla małych i średnich firm

Previous

3 wymogi kadrowe dla liderów małych i średnich firm

Po przeprowadzeniu rozmów w tysiącami dyrektorów i pracowników firm na całym świecie organizacja Oxford Economics określiła zestaw kompetencji niezbędnych w każdej małej i średniej firmie. Wiele z nich opiera się na zarządzaniu kadrami. Dowiedz się, jakie są trzy najważniejsze wymogi dotyczące liderów małych i średnich firm.  

Nowa koncepcja talentów: informacje od dyrektorów działów HR

Jak kadra zarządzająca działów HR daje sobie radę z gwałtownymi zmianami zachodzącymi w środowisku biznesowym? Aby poznać odpowiedź na to pytanie, specjaliści IBM Institute for Business Value przeprowadzili rozmowy z 5000 liderów. Przeczytaj raport i dowiedz się, w jaki sposób wielu dyrektorów działów kadr na nowo definiuje koncepcję zarządzania zasobami ludzkimi. 

9 przyczyn, aby wybrać SAP SuccessFactors

SAP SuccessFactors to wiodący w branży dostawca oprogramowania do zarządzania kadrami — lokalnie i w chmurze. Nasze rozwiązania obejmują pełen obszar działalności — od rekrutacji i wdrożenia po podstawowe analizy zasobów ludzkich i siły roboczej. Dowiedz się, co wyróżnia nas na tle konkurencji. 

Next

Sprawdź, co mówi społeczność SAP

Previous

Jak zwyciężyć w wojnie o talenty

Małe i średnie organizacje często wymieniają kulturę i zaangażowanie pracowników jako dwa najważniejsze wyzwania w rywalizacji o największe talenty. Poznaj przyczyny. 

Dlaczego cyfrowość wszystko zmienia?

Zapoznaj się z wnioskami z nowego badania Leaders 2020 i zobacz, jak strategie przywództwa i rozwoju pracowników zmieniają się w gospodarce cyfrowej. 

Połączenie najlepszych technologii i kompetencji

Technologia stwarza nowe możliwości w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi, ale nie jest w stanie zrealizować wszystkich naszych potrzeb. Dowiedz się, jak idealnie zrównoważyć wykorzystanie technologii i kompetencji pracowników. 

Next

Znajdź partnera SAP

Partnerzy SAP odgrywają kluczową rolę przy wspieraniu organizacji o różnej wielkości i z różnych branż w przekształcaniu swojej działalności.  Mogą pomóc Twojej firmie kupić, opracować, wdrożyć i serwisować rozwiązanie SAP, które najlepiej odpowiada jej wyjątkowym potrzebom, a także zapewnią niezbędną pomoc techniczną.  Znajdź zaufanego specjalistę, by rozpocząć współpracę.
Back to top