Skip to Content
Skontaktuj się z nami

ERP, fakturowanie oraz zarządzanie podróżami i wydatkami dla MŚP

Połącz wszystkie procesy za pomocą narzędzi do zarządzania ERP i wydatkami dla firm z sektora MŚP.

Zarządzaj przedsiębiorstwem dzięki zintegrowanemu pakietowi aplikacji: do planowania zasobów firmy, fakturowania oraz zarządzania podróżami służbowymi i wydatkami. Nasze rozwiązania ERP, dostępne w ofercie i pakietach dostosowanych do potrzeb małych i średnich firm, zapewniają pełny wgląd w procesy firmy i są dostępne lokalnie lub w chmurze. Nasze rozwiązania Concur do zarządzania podróżami służbowymi i wydatkami oraz fakturowania pozwalają połączyć zarządzanie wydatkami w jeden spójny proces.

Wybierz rozwiązanie ERP dla Twojej firmy

Sprawdź, co mówią nasi klienci

Rozwiązania ERP dla małych
i średnich przedsiębiorstw


Czym właściwie jest oprogramowanie ERP? ERP, z angielskiego „enterprise resource planning”, oznacza planowanie zasobów przedsiębiorstwa i odnosi się do sposobu zarządzania całym przedsiębiorstwem za pomocą jednego, zintegrowanego pakietu aplikacji. Pakiet ten obejmuje rozwiązania z zakresu rachunkowości, zarządzania zapasami, kadrami, zakupami i raportowania oraz innych obszarów. Dzięki niemu połączysz wszystkie osoby i procesy oraz zyskasz kontrolę nad kosztami i możliwość podejmowania szybkich, trafnych decyzji z myślą o zabezpieczeniu zysków.

Niezależnie od rozmiaru firmy — czy jest to małe, czy też średnie przedsiębiorstwo — SAP dysponuje skalowalnymi rozwiązaniami ERP, które zaspokoją jej wyjątkowe potrzeby w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem. 

Znajdź rozwiązanie ERP z oferty SAP dla swojej firmy

Previous

ERP dla małych przedsiębiorstw

Wyjdź poza możliwości podstawowego oprogramowania księgowego dzięki SAP Business One. Aplikacje ERP, wdrażane lokalnie lub dostępne w chmurze, pozwalają zarządzać każdym aspektem działalności firmy — od kwestii finansowych i CRM po łańcuch dostaw i zaopatrzenie. Zautomatyzuj kluczowe procesy, a zaoszczędzony czas poświęć na rozwój. 

Rozwiązania ERP w chmurze dla średnich przedsiębiorstw

Wykorzystaj kompleksowe rozwiązanie ERP w chmurze, by zarządzać swoim małym przedsiębiorstwem lub jego podmiotami zależnymi. Rozwiązanie SAP Business ByDesign obejmuje wbudowane narzędzia analityczne, umożliwia szybkie wdrożenie i wykorzystanie najlepszych praktyk w zakresie 35 procesów biznesowych.

Rozwiązania ERP dla firm średniej wielkości

Przygotuj się, by wznieść swoje przedsiębiorstwo na nowy poziom dzięki platformie SAP S/4HANA. Korzystaj z oprogramowania ERP w technologii in-memory, by automatyzować najważniejsze procesy, zaspokajać złożone potrzeby danej branży oraz napędzać innowacje i rozwój przedsiębiorstwa.

Next

Rozwiązania Concur dla rozwijających się przedsiębiorstw

Rozwiązania Concur do zarządzania wydatkami, podróżami służbowymi i fakturowania umożliwiają spójną integrację z systemami, z jakich korzysta Twoja firma: w zakresie ERP, kadr (HR), księgowości oraz w innych obszarach. Dzięki nim Twoja firma może zaoszczędzić środki i zwiększyć produktywność — w biurze oraz w terenie — opracowując jeden spójny proces zarządzania wydatkami przedsiębiorstwa.
Previous

Zarządzanie wydatkami dla firm z sektora MŚP

Zarządzaj wydatkami niezależnie od miejsca i czasu ich poniesienia — za pomocą Concur Expense. Ten oparty na chmurze system zapewnia integrację danych o wydatkach firmy oraz ułatwia ich śledzenie, analizę i raportowanie. Pomoże ograniczyć koszty, zapewnić przestrzeganie zasad i zarządzać wydatkami z dowolnego miejsca.

Rezerwacje i zarządzanie podróżami służbowymi

Rozwiązanie Concur Travel pomaga zarządzać każdą złotówką wydaną na podróże, a także pozwala korzystać z indywidualnych opcji podróży oraz gromadzić informacje o rezerwacjach w ramach prostego systemu chmurowego. Zyskaj pełny wgląd w rezerwacje i wydatki i miej pewność, że wszystko odbywa się zgodnie z zasadami. 

Oprogramowanie do elektronicznego fakturowania

Zautomatyzuj procesy fakturowania — od zamówień po realizację płatności — dzięki Concur Invoice. To kompleksowe rozwiązanie oparte na chmurze pozwala rejestrować i monitorować faktury, zapewniając kontrolę nad zobowiązaniami i przestrzeganiem zasad przez dostawców, a także możliwość przewidywania przepływu płatności oraz zarządzania nim. 

Next

Znajdź partnera SAP

Partnerzy SAP odgrywają kluczową rolę przy wspieraniu organizacji o różnej wielkości i z różnych branż w przekształcaniu swojej działalności.  Mogą pomóc Twojej firmie kupić, opracować, wdrożyć i serwisować rozwiązanie SAP, które najlepiej odpowiada jej wyjątkowym potrzebom, a także zapewnią niezbędną pomoc techniczną.  Znajdź zaufanego specjalistę, by rozpocząć współpracę.
Back to top