Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Rozwiązania analityczne dla małych i średnich przedsiębiorstw

Uzyskaj dostęp do aktualnych danych — dzięki oprogramowaniu do analiz biznesowych i raportowania dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Podejmuj lepsze decyzje na bieżąco i wykorzystuj pojawiające się szanse — dzięki przystępnym cenowo narzędziom Business Intelligence opracowanym i przygotowanym z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Niezależnie od tego, czy szukasz narzędzi analitycznych lub funkcji usprawniających raportowanie, czy też dostępu do bardziej zaawansowanych analiz Big Data, dysponujemy oprogramowaniem, które odpowiada na potrzeby Twojej firmy — wdrażanym lokalnie lub dostępnym w chmurze. Twórz interaktywne raporty, wykorzystuj analizy wizualne i analitykę predykcyjną, opracowuj analizy ad hoc i korzystaj z wielu innych możliwości.

Sprawdź, co mówią nasi klienci

Zarządzaj wglądem w dane biznesowe

Opieraj się na faktach i podejmuj decyzje w czasie rzeczywistym — dzięki naszym skalowalnym rozwiązaniom do analiz biznesowych stworzonym z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach.

Rozwiązania SAP Crystal

Te dostępne w przystępnej cenie rozwiązania analityczne i narzędzia Business Intelligence dla małych i średnich firm pomogą Twojej firmie podejmować bardziej świadome decyzje w obrębie całego przedsiębiorstwa. Twórz interaktywne raporty i kokpity w rozwiązaniu SAP Crystal i korzystaj z możliwości, jakie oferują analizy wizualne, by tchnąć życie w swoje dane.

SAP Analytics Cloud

Łącz wszystkie najważniejsze aspekty analizy biznesowej: planowanie, analitykę predykcyjną i analizę Big Data oraz Business Intelligence na jednej platformie w modelu SaaS. Przeglądaj najważniejsze wskaźniki w kontekście, w czasie rzeczywistym — i zyskuj szerszą perspektywę.

SAP BusinessObjects BI, wersja Edge

Zyskuj dane niezbędne do tego, by wykorzystywać nowe możliwości i stawiać czoła wyzwaniom. Nasze oprogramowanie BI dla średnich przedsiębiorstw wyposaża firmę w elastyczne narzędzia do analiz ad hoc i raportowania danych, tworzenia kokpitów i wizualizacji, integracji danych i nie tylko. 

SAP HANA, wersja Edge

Błyskawicznie odpowiadaj na pytania biznesowe dzięki oprogramowaniu SAP HANA w wersji Edge, zaawansowanej wersji dla firm z sektora MŚP. Pakiet obejmuje funkcje analiz predykcyjnych, dynamicznego warstwowania i integracji danych obsługiwane za pomocą technologii in-memory. 

Rozwiązania z dziedziny analityki predykcyjnej

Przyspiesz transformację cyfrową swojej działalności dzięki naszemu oprogramowaniu do analityki predykcyjnej — dostępnemu lokalnie lub w chmurze. Korzystaj z tysięcy zestawów danych i modeli predykcyjnych, by podejmować lepsze decyzje i zwiększać marże.

Rozwiązania analityczne dla małych i średnich przedsiębiorstw:


trendy i wyzwania

Analizy biznesowe nigdy dotąd nie dawały tak szerokich możliwości — i nie były tak łatwo dostępne dla małych i średnich przedsiębiorstw. Obejrzyj serię filmów na temat twórczego przywództwa, by poznać najważniejsze trendy w dziedzinie analityki i największe wyzwania w tym obszarze dla małych i średnich przedsiębiorstw. 

Previous

Urzeczywistnianie pełnego potencjału Big Data

Aby uzyskać całościowy obraz rynku, małe i średnie przedsiębiorstwa muszą analizować dane pochodzące z wielu różnych źródeł — pozyskane od partnerów, z mediów społecznościowych, systemów transakcyjnych, Internetu rzeczy i wielu innych. Poznaj doskonałe możliwości w tym zakresie, z jakich mogą obecnie korzystać małe i średnie firmy. 

Nowe sposoby na skrócenie czasu pozyskiwania danych

Dane są coraz bardziej różnorodne, a ich ilość nieustannie się zwiększa. Tempo wykorzystywania danych także rośnie, co rodzi nowe oczekiwania wśród użytkowników. Czy małe i średnie przedsiębiorstwa są w stanie im sprostać? Zapoznaj się z infografiką, by poznać przeszkody, wyzwania oraz rozwiązania. 

Analityka predykcyjna = trafniejsze decyzje

Z najnowszych badań wynika, że analityka predykcyjna może znacznie poprawić wyniki przedsiębiorstwa i usprawnić proces decyzyjny. Dowiedz się, w jaki sposób proste i łatwo dostępne narzędzia sprawiają, że możliwości, jakie oferuje analityka predykcyjna, są dla małych i średnich przedsiębiorstw na wyciągnięcie ręki. 

Next

Znajdź partnera SAP

Partnerzy SAP odgrywają kluczową rolę przy wspieraniu organizacji o różnej wielkości i z różnych branż w przekształcaniu swojej działalności.  Mogą pomóc Twojej firmie kupić, opracować, wdrożyć i serwisować rozwiązanie SAP, które najlepiej odpowiada jej wyjątkowym potrzebom, a także zapewnią niezbędną pomoc techniczną.  Znajdź zaufanego specjalistę, by rozpocząć współpracę.
Back to top