Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Oprogramowanie dla małych i średnich firm

Skup się na tym, w czym Twoja firma jest najlepsza — dzięki rozwiązaniom SAP dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Zarządzaj wszystkimi aspektami swojej małej firmy w oprogramowaniu SAP dla MŚP — lokalnie lub w chmurze. Nasze skalowalne oprogramowanie do zarządzania firmą może zdigitalizować i połączyć wszystkie procesy, w tym ERP, CRM, HR, e-commerce, analitykę i inne. Już 250 000 klientów MŚP odkryło, że SAP nigdy nie przestanie nadążać za rozwojem ich działalności — bez względu na to, jaki kierunek obierze.

Znajdź dobre rozwiązanie SAP dla swojej rosnącej firmy

Kiedy konkurujesz z dużymi firmami, upewnij się, że Twoja firma jest na bieżąco

Jako rozwijająca się firma, potrzebujesz każdego możliwego atutu, aby konkurować z dużymi korporacjami. Co na początek? Upewnij się, że Twoja firma jest na bieżąco. SAP oferuje bieżący wgląd, który umożliwi Ci obrotność potrzebną, aby nie tylko konkurować, ale także prosperować.
Previous

Twoi koledzy po fachu przechodzą do chmury

Istnieje rosnąca lista powodów wyższości używania chmury obliczeniowej (cloud computing) nad rozwojem tradycyjnych rozwiązań stacjonarnych w małych i średnich firmach. Przeczytaj wyniki ankiety IDC przeprowadzonej w małych i średnich firmach z całego świata, aby zrozumieć masową migrację do chmury.

Prowadź swoją firmę w tej chwili

MŚP korzystają z rozwiązań zarządzania firmą w czasie rzeczywistym, aby usprawnić wszystko, od operacji po zaangażowanie klienta.  Przeczytaj raport Forbes Insight, aby dowiedzieć się, jak wgląd na żywo pomaga firmom, takim jak Twoja, tworzyć wartość i zadowalać klientów przy każdej okazji.

Osiągnij 10 najważniejszych celów dla MŚP

Odkryj, co 3900 małych and średnich przedsiębiorstw z 13 różnych krajów uznało za ich 10 najważnieszych celów biznesowych. Następnie uzyskaj porady i przykłady, w jaki sposób rozwijające się firmy je osiągnęły.
Next

Poznaj nasze oprogramowanie


dla małych i średnich przedsiębiorstw

Znajdź odpowiednie rozwiązanie SAP dla swojej rozwijającej się firmy. Odpowiedz na kilka pytań, a nasza wyszukiwarka rozwiązań wskaże Ci narzędzia, dzięki którym firma będzie mogła sprostać stojącym przed nią wyzwaniom — niezależnie od tego, czy dotyczą zarządzania przedsiębiorstwem, angażowania klientów, poszerzania możliwości zespołu czy usprawnienia procesu podejmowania decyzji.

Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje

Zarządzanie firmą

Wykorzystaj możliwości, jakie oferuje światowej klasy oprogramowanie ERP stworzone z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Połącz wszystkie procesy — od finansów i raportowania wydatków po zakupy i zapasy — i pomóż swojemu zespołowi skutecznie kontrolować koszty i skalować procesy firmy. 

Angażowanie klientów

Stwórz skuteczną obsługę klienta we wszystkich kanałach z naszym oprogramowaniem CRM i e-commerce dla MŚP. Daj pracownikom kontekst, który potrzebują do spersonalizowania interakcji z klientami i udoskonal sprzedaż, obsługę i działania marketingowe.

Zwiększanie potencjału pracowników

Pozyskuj i utrzymuj pracowników, którzy pozwolą firmie rozwinąć się w pożądanym kierunku. Nasze oprogramowanie do zarządzania kadrami ułatwi pracownikom i kierownikom skuteczne rozbudowywanie zespołów oraz pozwoli im zadbać o własną karierę. 

Podejmowanie trafniejszych decyzji

Zapewnij całemu zespołowi dane usprawniające proces decyzyjny dzięki naszym narzędziom analitycznym, BI oraz narzędziom do raportowania dla MŚP. Obserwuj bieżące tendencje, przewiduj przyszłe wyniki i podejmuj trafne decyzje w czasie rzeczywistym. 

Cyfrowy HR: porady IDC dla rozwijających się firm

Transformacja cyfrowa może wydawać się trendem, który wprost dotyczy tylko dużych przedsiębiorstw, jednak w istocie ma on wpływ na wszystkie firmy ‒ małe i duże ‒ i w każdej dziedzinie, zwłaszcza w zarządzaniu kadrami. Wprawdzie nie da się wiele zmienić z dnia na dzień, ale warto poznać wnikliwe wskazówki agencji IDC.

Sprawdź, co mówią nasi klienci

Znajdź partnera SAP

Partnerzy SAP odgrywają kluczową rolę przy wspieraniu organizacji o różnej wielkości i z różnych branż w przekształcaniu swojej działalności.  Mogą pomóc Twojej firmie kupić, opracować, wdrożyć i serwisować rozwiązanie SAP, które najlepiej odpowiada jej wyjątkowym potrzebom, a także zapewnią niezbędną pomoc techniczną.  Znajdź zaufanego specjalistę, by rozpocząć współpracę.

Zyskaj branżowe spojrzenie na technologie cyfrowe dla MŚP

Przeglądaj najbardziej aktualne tematy dotyczące małych i średnich firm

Previous

Twórcze przywództwo w małych i średnich przedsiębiorstwach

Podcasty i filmy transmitowane na żywo dla małych i średnich przedsiębiorstw

Next
Back to top