Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Oprogramowanie dla małych i średnich firm

Rozwijaj działalność w dowolnym kierunku — z rozwiązaniami SAP dla małych i średnich firm.

Powierz wszystkie aspekty prowadzenia działalności swojej małej lub średniej firmy oprogramowaniu SAP dla MŚP — w wersji wdrażanej lokalnie lub w chmurze. Nasze skalowalne oprogramowanie do zarządzania działalnością obejmuje ERP, zarządzanie kadrami, handel, analitykę, raportowanie i wiele innych obszarów. Już 250 000 klientów z sektora MŚP odkryło, że SAP nigdy nie przestanie nadążać za rozwojem ich działalności — bez względu na to, jaki kierunek obierze.

Poznaj produkty i doświadczenie SAP na miarę Twoich potrzeb biznesowych

Zarządzanie firmą

Wykorzystaj możliwości, jakie oferuje światowej klasy oprogramowanie ERP i do zarządzania wydatkami stworzone z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Usprawnij procesy finansowe, raportowanie wydatków, procesy kadrowe i zamówienia oraz korzystaj z wielu innych zalet tego rozwiązania. 

Zaangażowanie klientów

Zapewniaj spójną i skuteczną obsługę klienta we wszystkich kanałach. Usprawnij interakcje sprzedażowe i marketingowe oraz relacje z klientami — i połącz działania realizowane w sklepie i handel elektroniczny w ramach jednego procesu. 

Poszerzenie możliwości pracowników

Wesprzyj rozwój swojej działalności dzięki oprogramowaniu HR, które pomoże Twojej firmie pozyskać utalentowanych pracowników i rozwijać ich potencjał, zautomatyzować procesy związane z personelem, opracowywać strategie dotyczące pracowników i zarządzać ich podróżami służbowymi, jak i realizować wiele innych działań. 

Podejmowanie trafniejszych decyzji

Zyskaj wgląd w dane, by podejmować świadome decyzje i efektywniej prowadzić działalność swojego małego lub średniego przedsiębiorstwa — dzięki narzędziom analitycznym, Business Intelligence (BI) i systemom raportowania firmy SAP. 

Sprawdź, co mówią nasi klienci

Znajdź partnera SAP

Partnerzy SAP odgrywają kluczową rolę przy wspieraniu organizacji o różnej wielkości i z różnych branż w przekształcaniu swojej działalności.  Mogą pomóc Twojej firmie kupić, opracować, wdrożyć i serwisować rozwiązanie SAP, które najlepiej odpowiada jej wyjątkowym potrzebom, a także zapewnią niezbędną pomoc techniczną.  Znajdź zaufanego specjalistę, by rozpocząć współpracę.

Przeglądaj najbardziej aktualne tematy dotyczące małych i średnich przedsiębiorstw

Previous

Twórcze przywództwo w małych i średnich przedsiębiorstwach

Podkasty i filmy transmitowane na żywo dla małych i średnich przedsiębiorstw

Next

SAP Executive Forum - Digital Business

23-24 maja 2017 r., Warszawa 
 
Poznaj najnowocześniejsze trendy IT oraz ich praktyczną aplikację do rozwiązywania określonych typów problemów biznesowych.
Back to top