Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Technologie mobilne

Zoptymalizuj obsługę klientów korzystających z urządzeń mobilnych za pomocą rozwiązań mobilnych dla przedsiębiorstw

Otwórz przed swoimi pracownikami, klientami oraz interesariuszami nowe możliwości i angażuj ich z wykorzystaniem innowacyjnych metod dzięki rozwiązaniom mobilnym dla przedsiębiorstw. Oprogramowanie mobilne SAP z chmury na dowolnym urządzeniu pozwala:

  • Wykorzystać pełnię możliwości w danym punkcie kontaktu
  • Szybciej i w zupełnie nowy sposób korzystać z rozwiązań mobilnych dla przedsiębiorstw
  • Zoptymalizować obsługę użytkownika
Previous

Płyń na fali mobilności

Odkryj, jak partnerska współpraca z firmą SAP może pomóc Ci ponownie zdefiniować, przemyśleć i na nowo określić strategię firmy, aby osiągnąć nowe, wcześniej niedostępne korzyści.

Znaczenie mobilności

Mobilność jest siłą napędową innowacji w przedsiębiorstwie. Sprawdź, w jaki sposób i dlaczego transformacja cyfrowa wymaga od organizacji ponownego zdefiniowania inicjatyw w zakresie mobilności oraz zmiany podejścia reaktywnego na strategiczne podejście uzależnione od prowadzonej działalności o silnym ukierunkowaniu na obsługę użytkownika końcowego.

Next

Sprawdź, co mówią nasi klienci

Previous

Znajdź kierunek strategii mobilnej Twojej firmy

W pełni wykorzystaj potencjał strategii mobilnej Twojej firmy. Rozwiązanie SAP Mobile pozwala dostarczać bezpieczne treści o krytycznym znaczeniu dla działalności biznesowej w czasie rzeczywistym oraz zapewniać szeroki wybór mobilnych aplikacji branżowych, LOB i konsumenckich — w dowolnym czasie i miejscu, wszystkim użytkownikom, na każdym urządzeniu mobilnym.

Czy masz strategię mobilną?

Mobilność jest kluczową inicjatywą zarówna dla firm B2C i B2B, a ponad 2/3 liderów IT biorących udział w badaniu Lopez Research wskazało zwiększenie wykorzystania technologii mobilnych w firmach jako priorytet.

Next

Przeglądaj najbardziej aktualne tematy dotyczące rozwiązań mobilnych dla przedsiębiorstw

Previous

Przewodnik dla dyrektorów ds. IT: Rozwiązania mobilne dla przedsiębiorstw

Przewodnik zawiera omówienie potrzeb w zakresie infrastruktury mobilnej w całej organizacji, która pozwalałaby na wprowadzenie rozwiązań klasy korporacyjnej.

Podejście „zawsze online” rewolucjonizuje biznes cyfrowy

Ponad 1,5 miliarda klientów na całym świecie korzysta ze smartfonu średnio 150 razy dziennie — nigdy nie byliśmy bardziej zainteresowani rozwiązaniami mobilnymi, sieciami społecznościowymi i aktywnością w Internecie...

Next

Zmień oblicze działalności firmy dzięki usługom SAP Digital Business Services

Firmy na całym świecie przekształcają się w przedsiębiorstwa cyfrowe — co nie zawsze przebiega bez przeszkód. Usługi SAP Digital Business Services pomogą Twojej firmie dokonać transformacji krok po kroku — od opracowania strategii po wdrożenie technologii i nie tylko.

Całościowe podejście naszych specjalistów pomoże Twojej firmie zidentyfikować i wdrożyć nowe procesy i funkcje przy zachowaniu sprawnej realizacji bieżących działań. Zadbamy o to, by oprogramowanie SAP pozwalało Twojej firmie czerpać jak największe korzyści podczas odpowiadania na zmienne potrzeby gospodarki cyfrowej. 

Szkolenia i edukacja SAP

Poszerz wiedzę na temat oprogramowania SAP, zdobądź nowe umiejętności i zapewnij swojej firmie dostęp do wiedzy specjalistycznej. Oferowany przez nas pełny pakiet kursów szkoleniowych i edukacyjnych oraz certyfikatów z zakresu oprogramowania może pomóc zmaksymalizować możliwości rozwiązań SAP.

Back to top