Przejdź do zawartości
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij chat Chat offline
Uzyskaj pomoc na bieżąco — rozpocznij chat z przedstawicielem SAP.
Skontaktuj się z nami
Prześlij nam swoje uwagi, opinie i pytania.

Transformacja cyfrowa

Ilustracja przedstawiająca żarówkę

Nowe technologie to nie tylko modne słowa

Poznaj sposób działania najnowszych technologii, takich jak sztuczna inteligencja, blockchain i Internet rzeczy, i dowiedz się, jak mogą pomóc Twojej firmie — wszystko wyjaśnimy w przystępnej, zrozumiałej formie.

25 lipca 2019

13:00 czasu EST

Zarejestruj się na wirtualne wydarzenie

Co to jest transformacja cyfrowa?

Transformacja cyfrowa oznacza zasadniczą zmianę podejścia do doświadczeń klienta oraz przekształcenie modeli biznesowych i procesów. Zmiana ta polega na znalezieniu nowych sposobów osiągania korzyści, generowania przychodów i zwiększenia efektywności — firmy wykorzystują w tym celu innowacyjne technologie.

Poznaj fakty

3%

firm przeprowadziło rzeczywistą transformację cyfrową.

SAP Center for Business Insight i Oxford Economics, badanie dotyczące transformacji cyfrowej przeprowadzone wśród przedstawicieli kadry zarządzającej

90%

przedsiębiorców uważa, że w najbliższych pięciu latach sztuczna inteligencja (AI) będzie kluczowa dla przetrwania ich firm.

Ankieta firmy SAP z udziałem 2500 członków najwyższej kadry kierowniczej

94%

liderów technologii cyfrowych inwestuje w duże zbiory danych i rozwiązania analityczne.

SAP Center for Business Insight i Oxford Economics, badanie dotyczące transformacji cyfrowej

Na czym polega digitalizacja?

Dowiedz się, jak rewolucyjne innowacje przekształcają modele biznesowe, procesy i model pracy w gospodarce cyfrowej.

Czy wszystkie firmy muszą przejść transformację?

Każda firma będzie musiała kiedyś przystosować się do funkcjonowania w erze cyfrowej. Niektóre branże muszą przekształcić swoje modele biznesowe już teraz, natomiast inne zaczynają wdrażać innowacje procesów stopniowo.

Firmy, które przeszły prawdziwą transformację cyfrową

Przeszkody na drodze do transformacji i sposoby na ich przezwyciężenie

Previous Next

Transformacja cyfrowa: czy drobne niepowodzenia to powód do obaw?

Czy w procesie transformacji cyfrowej należy się spodziewać drobnych niepowodzeń? Czy takie porażki mogą się okazać przydatne? Dowiedz się, jak przekuć drobne potknięcia we wnioski, które pomogą osiągać większe korzyści.

Trzy najważniejsze wyzwania i priorytety dla CEO

Trzy największe wyzwania w zakresie transformacji cyfrowej — oraz trzy najważniejsze priorytety — są jednakowe dla CEO we wszystkich branżach i regionach. Dowiedz się więcej na temat każdego z nich i przygotuj się do pomyślnej transformacji.

Najlepsze praktyki w zakresie transformacji cyfrowej

Transformacja cyfrowa opiera się na przywództwie, ludziach i zarządzaniu zmianami w tym samym stopniu, jak na technologii. Oto kilka najskuteczniejszych praktyk, które zwiększą prawdopodobieństwo udanej transformacji.
Previous Next

Wskazówki dotyczące udanego przebiegu transformacji

Transformacja cyfrowa nigdy się tak naprawdę nie kończy. To nieustanny proces, który w dodatku nie należy do najłatwiejszych. Przedstawiamy pięć wskazówek, które zapewnią planowy przebieg transformacji i maksymalny zwrot z inwestycji.

Cztery czynniki wyróżniające liderów technologii cyfrowych

W globalnej ankiecie firm SAP i Oxford Economics zaledwie 3% menadżerów przyznało, że są zadowoleni z poziomu cyfryzacji w swoich firmach. Zobacz, co i jak udało im się osiągnąć — oraz poznaj cztery czynniki, które zadecydowały o powodzeniu ich działań.

Ludzie na czele transformacji biznesowej

Najlepsze technologie i metodologia agile to nie wszystko. Powodzenie transformacji zależy od powierzenia jej właściwym ludziom — oraz od poparcia kierownictwa i personelu. Przeczytaj, jak działania kadrowe mogą pomóc to zapewnić.

Stale poszerzaj wiedzę

Zmień swój punkt widzenia — poznaj opinie ekspertów w dziedzinie transformacji cyfrowej

Powrót do góry