Przejdź do zawartości
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij chat Chat offline
Uzyskaj pomoc na bieżąco — rozpocznij chat z przedstawicielem SAP.
Skontaktuj się z nami
Prześlij nam swoje uwagi, opinie i pytania.

Rozwiązania i usługi SAP Cloud

Wykorzystaj szanse sprzedaży dzięki rozwiązaniom w chmurze firmy SAP

Odkryj rozwiązania i usługi w chmurze, które pomagają gromadzić i łączyć dane firmy, elastycznie reagować na zmiany i rywalizować w świecie technologii cyfrowych.

Wdrażaj aplikacje w chmurze dla wszystkich obszarów działalności. Korzystaj z najlepszej platformy w chmurze, elastycznej infrastruktury dostępnej na żądanie oraz sprawdzonych zabezpieczeń chmury i usług hostingu dla przedsiębiorstw. W zależności od szczególnych potrzeb firmy możesz wybrać chmurę publiczną, prywatną lub środowisko hybrydowe.

Oprogramowanie jako usługa

Przeglądaj aplikacje SAP dla wszystkich branż dostępne w modelu SaaS — korzystaj z wygody zarządzania i aktualizacji w chmurze. Obniż koszty, wykorzystuj najnowsze technologie i szybciej wdrażaj innowacje.

Platforma jako usługa

Buduj, rozszerzaj, integruj i wdrażaj aplikacje w chmurze na platformie SAP Cloud Platform. Dowiedz się więcej o tej otwartej platformie in-memory w modelu PaaS — w tym o związanych z nią usługach i unikalnych korzyściach platformy.

Zarządzana chmura prywatna

Przenieś najważniejsze aplikacje SAP do zarządzanej chmury prywatnej — w pełni skalowalnej, bezpiecznej i dostosowanej do potrzeb firmy. Przyspiesz wdrożenia chmury i uprość infrastrukturę IT.

Infrastruktura jako usługa

Wybierz bezpieczną, hiperskalowalną infrastrukturę w modelu IaaS z oferty najlepszych dostawców, ekspertów w zakresie produktów SAP. Skorzystaj z wdrożenia w zarządzanej chmurze prywatnej w ramach SAP HANA Enterprise Cloud.

Dlaczego warto wybrać pełne wdrożenie w chmurze?

Zapoznaj się z uzasadnieniem pełnego wdrożenia w chmurze

Uzyskaj dostęp do usług IT, aplikacji i specjalistycznej wiedzy w modelu zapewniającym większą efektywność i niższe koszty niż w przypadku rozwiązań lokalnych (on-premise). Dowiedz się więcej o rozwiązaniach w chmurze firmy SAP i ofercie dostępnych usług w chmurze oraz modeli dostawy.

Przekonaj się, jak nasi klienci osiągają sukces dzięki rozwiązaniom SAP

1 plan projektu dla wszystkich, oszczędność czasu i pieniędzy

Vestas wdrożył aplikację „One Plan” na iPada, opartą na SAP Cloud Platform, która upraszcza życie inżynierów i pozwala im skupić się na tym, co robią najlepiej.

Porównaj opcje wdrożenia w chmurze SAP

Wybierz opcję wdrożenia, która najlepiej odpowiada potrzebom Twojej firmy — w chmurze publicznej, prywatnej lub w środowisku hybrydowym.

Chmura publiczna

Korzystaj z usług chmury publicznej innych firm, takich jak Amazon Web Services, Google Cloud Platform, IBM Cloud i Microsoft Azure — lub w ramach centrum danych SAP. Niezależnie od wybranej opcji masz szansę zmniejszyć wydatki inwestycyjne.

Chmura prywatna

Przyspiesz wzrost i wdrażanie innowacji dzięki SAP HANA Enterprise Cloud — w pełni zarządzanej, bezpiecznej chmurze prywatnej, obejmującej kompleksową infrastrukturę chmurową i usługi zarządzane na potrzeby aplikacji, baz danych i platformy in-memory.

Chmura hybrydowa

Postaw na hybrydowy model łączący chmurę publiczną, prywatną i rozwiązania on-premise SAP i innych firm, jeśli zależy Ci na jak największej elastyczności. Obieraj różne podejścia w zależności od potrzeb i maksymalizuj wartość inwestycji.

Bezpieczeństwo, prywatność i zgodność w chmurze

Zapewniamy solidną podstawę zabezpieczeń chmury, opartą na najwyższych standardach jakości — by zagwarantować bezpieczeństwo Twoich danych.

Przejdź do witryny SAP Trust Center, by dowiedzieć się więcej na temat:

  • Czasu działania i dostępności usług SAP w chmurze
  • Naszego centrum danych i podstawy zabezpieczeń w chmurze
  • Ochrony prywatności i danych
  • Najnowszych standardów zgodności i bezpieczeństwa obowiązujących na całym świecie
Powrót do góry