Przejdź do zawartości
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij chat Chat offline
Uzyskaj pomoc na bieżąco — rozpocznij chat z przedstawicielem SAP.
Skontaktuj się z nami
Prześlij nam swoje uwagi, opinie i pytania.

Big Data

Co to jest Big Data?

Big Data to ocean informacji, w których jesteśmy zanurzeni — zetabajty danych przesyłanych z naszych komputerów, urządzeń przenośnych i czujników urządzeń. Przy użyciu właściwych narzędzi Big Data Twoje przedsiębiorstwo może przechowywać te dane, zarządzać nimi i je analizować oraz uzyskać cenną, niewyobrażalną wcześniej wiedzę. Technologie Big Data, takie jak zarządzanie danymi przetwarzanymi in-memory, narzędzia analityczne, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, pomogą usprawnić podejmowanie decyzji i funkcjonowanie firmy.

Ludzkie oblicze Big Data

W nagradzanym filmie dokumentalnym „Ludzkie oblicze Big Data” można zobaczyć, jak narzędzia wizualizacji Big Data w czasie rzeczywistym przyczyniają się do rozwiązania największych problemów ludzkości — w tym zanieczyszczenia, głodu i chorób.

Wstecz

Prowadź działalność w oparciu o dane

Z przewodnika dla średnich firm dowiesz się, jak lepiej wykorzystać dane za pomocą odpowiednich narzędzi, zaawansowanych analiz typu „pull” oraz zintegrowanych danych pochodzących ze spójnych źródeł.

Dane i analizy w transformacji cyfrowej

Poznaj związek między analizami danych a transformacją cyfrową, przykłady firm z różnych branż, które wykorzystują je z zyskiem dla przedsiębiorstwa, oraz częste problemy i sposoby ich rozwiązywania.

Obalamy mity o zarządzaniu danymi

Z jakimi wyzwaniami borykają się organizacje korzystające ze złożonych środowisk danych? Sprawdź się w naszej grze i przekonaj się, czy potrafisz odróżnić prawdę na temat Big Data od fikcji.

Dalej

Sprawdź, co mówią nasi klienci

Wstecz

Głębszy wgląd w repozytoria danych

Przekonaj się, jak firmy z różnych branż czerpią korzyści z ogromnych repozytoriów danych znanych jako data lakes. Analizy Big Data i techniki uczenia maszynowego pozwalają im dotrzeć do wartościowych wniosków i dostrzec powiązania, na których mogą oprzeć rozbudowane strategie — a nawet nowe modele biznesowe.

Sprytniejsze konkurowanie dzięki analizom Big Data

Wczesne aplikacje Big Data skupiały się na procesach wewnętrznych, takich jak segmentacja klientów czy optymalizacja łańcucha dostaw. Wraz z rosnącym doświadczeniem w wykorzystaniu Big Data firmy wzbogacają te inicjatywy o zewnętrzne analizy i źródła danych, dzięki czemu mogą sprytniej konkurować na rynku. 

Zapewnij nowej firmie dobry start

Jeśli Twoja firma typu start-up tworzy rozwiązania informatyczne do analiz predykcyjnych, w czasie rzeczywistym lub Big Data, program SAP Startup Focus pozwoli jej rozwinąć skrzydła. W ramach programu pomożemy Twojej firmie zaprojektować własne rozwiązanie na platformie SAP HANA i sprzedawać je wśród klientów firmy SAP na całym świecie.

Dalej

Poznaj rozwiązania Big Data firmy SAP

Z łatwością zarządzaj zróżnicowanym środowiskiem danych obejmującym hurtownie danych, repozytoria danych i bazy danych za pomocą naszych rozwiązań Big Data wdrażanych lokalnie lub w chmurze.

Szybciej osiągaj korzyści z analizy Big Data dzięki SAP Digital Business Services

Wykorzystaj potencjał swoich zbiorów Big Data i analizy biznesowej — w tempie, o jakim nawet Ci się nie śniło. Nasi specjaliści doradzający w kwestiach związanych z Big Data służą pomocą w przekształcaniu firmowej infrastruktury IT i wdrażaniu technologii Big Data, dzięki którym możesz pozyskiwać, przechowywać oraz wykorzystywać analizy oparte na danych — w czasie rzeczywistym.

Wstecz

Zastosuj myślenie projektowe, by zidentyfikować możliwości związane z Big Data zgodne z priorytetami Twojej firmy

Przeprowadź wdrożenie platformy Big Data i systemu nadzoru korporacyjnego, korzystając z najlepszych praktyk

Wykorzystaj zaawansowane analizy danych, by identyfikować nieoczywiste sygnały, które zapewnią Ci przewagę nad konkurencją

Korzystaj z aplikacji do analizy Big Data, które pozwolą Ci uzyskać pełny obraz bieżącej sytuacji firmy i lepiej przewidywać jej rozwój

Opracuj szczegółową mapę wdrożenia, która ułatwi Ci wcielenie w życie długoterminowej strategii związanej z Big Data

Przeprowadź wdrożenie swojego rozwiązania w środowisku, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom — lokalnym, w chmurze lub hybrydowym.

Dalej

Poznaj najbardziej aktualne tematy dotyczące Big Data

Wstecz

Innowacje w zakresie Big Data

Przeczytaj najnowsze wpisy na blogach poświęconych zarządzaniu Big Data i innowacjom w tym zakresie.

Blog poświęcony platformie SAP HANA

Śledź na bieżąco popularne blogi poświęcone Big Data i platformie SAP HANA.

Blog w odcinkach: analiza Big Data

Przeglądaj blogi i korzystaj z twórczego przywództwa w zakresie analiz Big Data.

Dalej
Powrót do góry