Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Big Data

Co to jest Big Data?

Big Data to ocean informacji, w których jesteśmy zanurzeni — zetabajty danych przesyłanych z naszych komputerów, urządzeń przenośnych i czujników urządzeń. Przy użyciu właściwych narzędzi Big Data Twoje przedsiębiorstwo może przechowywać te dane, zarządzać nimi i je analizować oraz uzyskać cenną, niewyobrażalną wcześniej wiedzę. Technologie Big Data, takie jak zarządzanie danymi przetwarzanymi in-memory, narzędzia analityczne, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, pomogą usprawnić podejmowanie decyzji i funkcjonowanie firmy.

Ludzkie oblicze Big Data

W nagradzanym filmie dokumentalnym „Ludzkie oblicze Big Data” można zobaczyć, jak narzędzia wizualizacji Big Data w czasie rzeczywistym przyczyniają się do rozwiązania największych problemów ludzkości — w tym zanieczyszczenia, głodu i chorób.

Previous

Przewodnik: jak czerpać korzyści z Big Data

Przeczytaj nasz obejmujący sześć kroków przewodnik, by poznać możliwości Big Data i nauczyć się z nich korzystać. Zyskaj kompleksowy obraz Big Data — od podstaw (takich jak definicja) po ocenę dojrzałości danych i obszary zastosowania — i stwórz architekturę Big Data dostosowaną do potrzeb firmy.

Znakowanie wszystkich gatunków na Ziemi

Projekt International Barcode of Life (iBOL) dokumentuje wszystkie organizmy wielokomórkowe, opracowując system identyfikacji na podstawie barkodu DNA. Odkryj, jak wsparliśmy przedsięwzięcie w tworzeniu mobilnej aplikacji Big Data — LifeScanner — służącej grupowemu pozyskiwaniu informacji i identyfikowaniu nowych gatunków.

Next

Sprawdź, co mówią nasi klienci

Previous

Głębszy wgląd w repozytoria danych

Przekonaj się, jak firmy z różnych branż czerpią korzyści z ogromnych repozytoriów danych znanych jako data lakes. Analizy Big Data i techniki uczenia maszynowego pozwalają im dotrzeć do wartościowych wniosków i dostrzec powiązania, na których mogą oprzeć rozbudowane strategie — a nawet nowe modele biznesowe.

Sprytniejsze konkurowanie dzięki analizom Big Data

Wczesne aplikacje Big Data skupiały się na procesach wewnętrznych, takich jak segmentacja klientów czy optymalizacja łańcucha dostaw. Wraz z rosnącym doświadczeniem w wykorzystaniu Big Data firmy wzbogacają te inicjatywy o zewnętrzne analizy i źródła danych, dzięki czemu mogą sprytniej konkurować na rynku. 

Zapewnij nowej firmie dobry start

Jeśli Twoja firma typu start-up tworzy rozwiązania informatyczne do analiz predykcyjnych, w czasie rzeczywistym lub Big Data, program SAP Startup Focus pozwoli jej rozwinąć skrzydła. W ramach programu pomożemy Twojej firmie zaprojektować własne rozwiązanie na platformie SAP HANA i sprzedawać je wśród klientów firmy SAP na całym świecie.

Next

SAP Data Hub —
wielkie ułatwienie

Przedstawiamy łatwiejszy dostęp do danych, nadzór, wymianę danych, tworzenie pipeline, organizację — i dużo szybsze osiąganie wyników.

Szybciej osiągaj korzyści z analizy Big Data dzięki SAP Digital Business Services

Wykorzystaj potencjał swoich zbiorów Big Data i analizy biznesowej — w tempie, o jakim nawet Ci się nie śniło. Nasi specjaliści doradzający w kwestiach związanych z Big Data służą pomocą w przekształcaniu firmowej infrastruktury IT i wdrażaniu technologii Big Data, dzięki którym możesz pozyskiwać, przechowywać oraz wykorzystywać analizy oparte na danych — w czasie rzeczywistym.

Previous

Zastosuj myślenie projektowe, by zidentyfikować możliwości związane z Big Data zgodne z priorytetami Twojej firmy

Przeprowadź wdrożenie platformy Big Data i systemu nadzoru korporacyjnego, korzystając z najlepszych praktyk

Wykorzystaj zaawansowane analizy danych, by identyfikować nieoczywiste sygnały, które zapewnią Ci przewagę nad konkurencją

Korzystaj z aplikacji do analizy Big Data, które pozwolą Ci uzyskać pełny obraz bieżącej sytuacji firmy i lepiej przewidywać jej rozwój

Opracuj szczegółową mapę wdrożenia, która ułatwi Ci wcielenie w życie długoterminowej strategii związanej z Big Data

Przeprowadź wdrożenie swojego rozwiązania w środowisku, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom — lokalnym, w chmurze lub hybrydowym.

Next

Poznaj najbardziej aktualne tematy dotyczące Big Data

Previous

Innowacje w zakresie Big Data

Przeczytaj najnowsze wpisy na blogach poświęconych zarządzaniu Big Data i innowacjom w tym zakresie.

Blog poświęcony platformie SAP HANA

Śledź na bieżąco popularne blogi poświęcone Big Data i platformie SAP HANA.

Blog w odcinkach: analiza Big Data

Przeglądaj blogi i korzystaj z twórczego przywództwa w zakresie analiz Big Data.

Next
Back to top