Przejdź do zawartości

Technologia i innowacje

W erze cyfrowej właściciele przedsiębiorstw muszą być na bieżąco z nowymi, powstającymi oraz przyszłymi technologiami — w przeciwnym wypadku pozostaną w tyle. Ale od czego zacząć? Poznaj najnowsze trendy w świecie technologii cyfrowej, by wybrać najlepsze rozwiązania dla swojej firmy.

Big Data

Technologia Big Data staje się coraz bardziej powszechna i różnorodna, a przedsiębiorstwa muszą nadążać za jej rozwojem. Poznaj najnowsze trendy w tej dziedzinie, w tym narzędzia do analiz w czasie rzeczywistym i sztuczną inteligencję — i dowiedz się, jak wykorzystać je do rozwoju działalności. 

Technologia blockchain

Technologia łańcucha bloków ma szansę zrewolucjonizować oblicze każdej branży. Ta technologia rozproszonego rejestru (distributed ledger technology) ma znacznie więcej zastosowań niż kryptowaluty — może być wykorzystywana do prowadzenia ksiąg wieczystych, zarządzania własnością intelektualną czy organizacji głosowań. 

Przetwarzanie w chmurze

Od modeli SaaS i PaaS po chmurę prywatną i hybrydową — dowiedz się więcej o technologii chmurowej i jej zaletach. Poznaj najnowsze trendy i aktualności w tej dziedzinie, takie jak zabezpieczenia i opcje chmury publicznej.

Działalność cyfrowa

W świecie gospodarki cyfrowej tradycyjne modele biznesowe są już zdecydowanie niewystarczające. Przekonaj się, jak przekształcić firmę w przedsiębiorstwo cyfrowe — i poznaj innowacyjne technologie, które są siłą napędową transformacji cyfrowej.

Internet rzeczy

Internet rzeczy (Internet of Things) łączy urządzenia z innymi urządzeniami (M2M) oraz urządzenia i ludzi w niemal każdej branży. Poznaj ten świat wzajemnych połączeń — w tym Przemysłowy internet rzeczy (IIoT) i Internet wszystkiego (Internet of Everything, IoE).

Uczenie maszynowe

Sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe i głębokie uczenie nadają innowacjom w zakresie oprogramowania nowy wymiar. Przekonaj się, jak za pomocą tej technologii wykorzystać bezkresne zasoby Big Data, by tworzyć szanse biznesowe.

Powrót do góry