Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Usługi pomocy technicznej SAP

Utrzymaj najwyższą wydajność systemów i czerp więcej korzyści z nowego i istniejącego oprogramowania SAP — dzięki naszym usługom pomocy technicznej. Oferujemy szereg usług pomocy technicznej, w tym programy długoterminowe, przypisane do klienta zespoły pomocy, zdalną pomoc techniczną i portal samoobsługowy. Nasi specjaliści pomogą wdrożyć i obsługiwać rozwiązania SAP, jak również udoskonalić systemy i opracować strategie innowacji. 
Previous

SAP Preferred Success

Program SAP Preferred Success łączy największe zalety rozwiązań SAP, by umożliwić sukces w chmurze: wyłączny dostęp do zasobów przyspieszających wdrożenia rozwiązań, nauka w oparciu o role i sprawniejsza obsługa incydentów dla klientów korzystających teraz z rozwiązań SAP SuccessFactors, SAP S/HANA Cloud i SAP Hybris Cloud for Customer.

SAP Preferred Care

Usługa SAP Preferred Care zapewnia wsparcie technologiczne w wymiarze indywidualnym. W ramach tego programu pomożemy Twojej firmie zwiększyć wiedzę pracowników na temat produktów, udoskonalić procesy rozwiązywania problemów i utrzymać najwyższą wydajność systemów.

SAP Enterprise Support

Niezależnie od tego, czy infrastrukturę IT wdrażasz lokalnie, w chmurze czy w modelu hybrydowym — SAP Enterprise Support oferuje proaktywne, zdalne usługi pomocy technicznej od razu po wykupieniu usługi. Program obejmuje cały cykl życia rozwiązania. 
Next
Odwiedź SAP Support Portal i SAP ONE Support Launchpad — strony, na których klienci i partnerzy firmy SAP mogą między innymi korzystać z naszej bazy wiedzy, znaleźć rozwiązanie problemów i zgłaszać zdarzenia.

Znajdź rozwiązania

Znajdź rozwiązanie problemów z produktami SAP w naszej bazie wiedzy. 

Skontaktuj się z działem pomocy technicznej

Jeżeli nie możesz znaleźć rozwiązania problemu w sieci, zgłoś zdarzenie działowi wsparcia produktowego. 

Pobierz oprogramowanie

Odwiedź Centrum Pobierania Oprogramowania SAP — to właśnie tam pobierzesz i zamówisz oprogramowanie SAP. 

Zarządzanie użytkownikami

Jesteś administratorem? Skorzystaj z naszego samoobsługowego narzędzia do zarządzania dostępem użytkowników (S-user) do aplikacji firmy. 
image
Zyskaj dostęp do najnowszych informacji na temat instalacji, uaktualnień produktów oraz ich dostępności i nie tylko w SAP Help Portal.
image
Bądź na bieżąco dzięki WhatsApp. Otrzymuj najaktualniejsze informacje dotyczące wsparcia produktowego SAP na urządzenie mobilne. 

SAP Digital Business Services

Technologia cyfrowa jest wszechobecna. Firmy mają wybór: albo dostosują się do nowych realiów rynku, albo ryzykują utratą konkurencyjności. Dowiedz się, jak usługi SAP Digital Business Services mogą pomóc Twojej firmie dokonać transformacji krok po kroku — od opracowania strategii po wdrożenie technologii i nie tylko. 

SAP Solution Manager

Z łatwością zarządzaj aplikacjami SAP i innych firm przez cały cykl życia aplikacji — dzięki SAP Solution Manager. Rozwiązanie to, dostarczane na podstawie umowy dotyczącej usług SAP Enterprise Support, obejmuje wszystkie procesy, narzędzia i usługi niezbędne do obsługi infrastruktury IT w firmie — zarówno obecnie, jak i w przyszłości. Jego najnowsza wersja, 7.2, może też przyczynić się do zwiększenia korzyści z cyfryzacji wynikającej z wdrożenia platformy SAP S/4HANA. 

Back to top