Przejdź do zawartości

Utrzymuj najwyższą wydajność systemów

Czerp więcej korzyści z nowego i już wdrożonego oprogramowania SAP dzięki usługom pomocy technicznej SAP obejmującym długoterminowe plany, zintegrowane zespoły i pomoc zdalną.

Oferty usług i pomocy technicznej

Uprość transformację cyfrową,
aby szybko i skutecznie uzyskać nadzwyczajne rezultaty.

Usługi i rozwiązania z zakresu innowacji

Spraw, aby Twoja firma się wyróżniała i wprowadzaj innowacje dzięki inteligentnym rozwiązaniom nowej generacji z zakresu oprogramowania, które są idealnie dopasowane do potrzeb Twojego biznesu.

Usługi doradztwa

Uzyskaj wskazówki niezbędne do tego, by znaleźć się na najlepszej drodze do transformacji cyfrowej, wdrożenia chmury i zrównoważonych innowacji.

Usługi wdrożeniowe

Przyspiesz wdrożenie, migrację i przyjęcie rozwiązań SAP dzięki połączeniu specjalistycznej wiedzy fachowej i najlepszych praktyk.

Rozwiązania w chmurze

Twórz wartość dla swojej organizacji oraz jej klientów, dając im obietnicę szybkości, innowacyjności, elastyczności i prostoty.

Usługi pomocy technicznej

Przenieś rozwiązania lokalne (on-premise) do chmury przy wsparciu ekspertów — to pomoże firmie przystosować się do nowych warunków i pozwoli jej korzystać z wydajnych rozwiązań.

Premium Success Engagements

Uprość wdrożenie, korzystając z pakietów usług i pomocy technicznej, dzięki którym możesz opracowywać innowacje wspólnie z SAP i tworzyć przełomowe modele biznesowe.

SAP Support Portal

W SAP Support Portal szybko i łatwo znajdziesz zasoby pomocy technicznej oraz specjalistów pomocy technicznej dotyczącej naszych produktów.

Przeciwdziałaj problemom, zanim się pojawią

Szukaj rozwiązań w naszej rozbudowanej bazie wiedzy lub za pomocą naszych inteligentnych narzędzi: Guided Answers oraz Cloud Availability Center.

Uzyskaj pomoc od specjalistów — we właściwym momencie i w wybrany przez siebie sposób

Aby szybko rozwiązywać problemy i im zapobiegać, kontaktuj się bezpośrednio ze specjalistami pomocy technicznej SAP w usługach Expert Chat i Schedule an Expert.

SAP Help Portal

Korzystaj z portalu SAP Help Portal, aby zawsze mieć dostęp do najaktualniejszych informacji na temat instalacji, uaktualnień oraz dostępności produktów.

Wyszukiwarka dokumentacji produktów

Przeglądaj kompletną listę produktów SAP, aby znaleźć dokumentację dotyczącą wdrożeń, uaktualnień i najnowszych funkcji.

Ścieżki szkoleniowe Learning Journey

Skorzystaj z ustrukturyzowanych przewodników graficznych po ścieżkach szkoleniowych, aby zdobyć kompetencje specjalisty w zakresie najważniejszych rozwiązań SAP.

Najlepsze praktyki

Skorzystaj z najlepszych praktyk i zacznij używać nowego oprogramowania w ciągu kilku tygodni — w chmurze, lokalnie lub w środowisku hybrydowym. 

Mapy rozwoju rozwiązań SAP

Przyjrzyj się mapom rozwoju rozwiązań i poznaj bieżące opcje, jak również planowane innowacje i przyszłe kierunki rozwoju. 

Wsparcie dla całego przedsiębiorstwa

SAP Solution Manager

Zarządzaj aplikacjami SAP i spoza oferty SAP bez wysiłku, korzystając ze wszystkich procesów, narzędzi i usług niezbędnych do obsługi infrastruktury IT — zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Uzyskaj pomoc techniczną dostosowaną do potrzeb firmy

Oferty usług i pomocy technicznej

SAP Support Portal

SAP Help Portal

Powrót do góry