Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Rozwiązania Business Intelligence (BI)

Zwiększ kolektywne IQ swojej organizacji dzięki narzędziom Business Intelligence, które zapewniają wgląd w czasie rzeczywistym w informacje przedsiębiorstwa.

Zapewnij pracownikom całodobowy dostęp do wygodnych w użyciu rozwiązań Business Intelligence (BI) i narzędzi do eksploracji Big Data niezbędnych do szybkiego podejmowania bardziej świadomych decyzji. Nasze oprogramowanie i rozwiązania BI, w tym między innymi raporty ad-hoc, samoobsługowa wizualizacja i pulpity danych, analiza prognostyczna i aplikacje mobilne, pomagają użytkownikom biznesowym poprawić wydajność i efektywność podejmowanych działań.

Dowiedz się więcej

Funkcje rozwiązania

Wbudowane funkcje

Platforma Business Intelligence

Zapewniaj szybki, samoobsługowy dostęp do analizy biznesowej umożliwiającej natychmiastowe podejmowanie decyzji

Zapewnij użytkownikom biznesowym dostęp do kluczowych widoków BI dostarczanych w odpowiednim kontekście oraz w dowolnym czasie i miejscu. Możemy pomóc Twojej firmie wdrożyć elastyczną platformę Business Intelligence, która pozwoli skrócić czas reakcji, ograniczyć koszty i obciążenie działu IT, zwiększyć wydajność oraz podejmować lepsze decyzje na wszystkich szczeblach organizacji.

Platforma SAP BusinessObjects BI | SAP BusinessObjects Explorer | SAP BusinessObjects Analysis, wersja dla OLAP

Collapse
Kokpit i aplikacje

Zwiększ wydajność dzięki niezwykle efektywnym kokpitom i aplikacjom BI

Zachęcaj do wdrażania rozwiązań BI w całej organizacji dzięki atrakcyjnym, prezentującym szeroki zakres danych kokpitom i aplikacjom, które sprawią, że wystarczy rzut okiem, by znaleźć potrzebne informacje. Dzięki łatwym w obsłudze narzędziom BI możesz tworzyć mobilne, interaktywne kokpity w oparciu o role, które zapewnią osobom decyzyjnym dostęp do wiarygodnych, zagregowanych danych w każdym miejscu i o każdej porze.

SAP Analytics Design Studio | SAP BusinessObjects Dashboards

 

Collapse
Wizualizacja danych

Twórz historie biznesowe, które zaintrygują odbiorców — dzięki wizualizacji danych

Pomóż użytkownikom biznesowym o różnych umiejętnościach lepiej zrozumieć dane — by mogli tworzyć na ich podstawie przekonujący, wciągający przekaz, trafiający do odbiorców. Korzystając z intuicyjnych rozwiązań SAP do wizualizacji danych, użytkownicy biznesowi szybko i łatwo:

  • Połączą dane z różnych źródeł
  • Przeprowadzą wizualizację danych i przeanalizują trendy
  • Udostępnią infografiki i historie biznesowe
  • Dostarczą najważniejsze informacje na urządzenia mobilne

SAP Lumira | SAP Analytics Cloud | SAP Roambi

Collapse
Raportowanie i analiza

Udostępniaj informacje stanowiące podstawę do podejmowania decyzji dzięki nowej funkcjonalności raportów Business Intelligence

Utwórz lepszy system raportowania, który pozwoli ukierunkować strategię Business Intelligence firmy i dostarczać jej pracownikom, klientom oraz partnerom istotne dane stanowiące dla nich prawdziwą wartość. Opracowuj przejrzyste wizualizacje danych idealne w każdym pikselu, które umożliwiają natychmiastowe podjęcie odpowiednich działań. Wykorzystaj nasze narzędzia raportowania ad hoc, by na bieżąco reagować na nowe problemy biznesowe przez Internet, na komputerze lub na urządzeniu mobilnym.

SAP BusinessObjects Analysis do pakietu Microsoft Office | SAP Crystal Reports | SAP BusinessObjects Web Intelligence

Collapse

Strategia BI

 

Previous

Czym jest strategia BI?

Strategia BI określa cele i plan spełnienia potrzeb firmy oraz pozwala ukierunkować ciągły rozwój programu BI. Najlepiej opracować ją we współpracy między różnymi działami firmy. Kompleksowa strategia BI uwzględnia:
  • Cele firmy
  • Potrzeby firmy i potencjalne korzyści
  • Technologie i role organizacyjne

Dlaczego warto opracować strategię BI?

Strategia BI umożliwia spójne działanie całej organizacji i osiągnięcie korzyści z ciągłych inwestycji w programy BI, zapewniając:
  • Większe zadowolenie użytkowników
  • Spójne i przewidywalne rozwiązania BI
  • Wyższy zwrot z inwestycji
Next

Opracuj strategię BI

Ta ocena ułatwia odkrycie wyzwań biznesowych stojących przed organizacją i wyznaczenie ich priorytetu. To doskonały punkt wyjścia.

Potrzebujesz pomocy ze strategią BI?

Firma SAP organizuje warsztaty na temat strategii BI. Możesz zarejestrować się na warsztaty poniżej lub skontaktować się bezpośrednio z opiekunem klienta, by uzyskać więcej informacji. 

SAP przejmuje Roambi

SAP usprawnia analitykę w chmurze: dzięki SAP Roambi z narzędzi do przeprowadzania analiz można korzystać na dowolnym urządzeniu mobilnym. Łatwe w obsłudze rozwiązania analityczne, niezależne od infrastruktury IT i specyfiki działalności, umożliwiają wizualizację oraz publikowanie danych w chmurze z zachowaniem bezpieczeństwa.

Sprawdź, co mówią nasi klienci

Previous

Już dziś bezpłatnie wypróbuj Roambi

Zobacz, jak SAP Roambi przekształca Twoje dane w łatwo dostępne, bogate i interaktywne źródło najważniejszych informacji w wygodnym formacie. Publikuj i udostępniaj własne wizualizacje lub inspiruj się wizualizacjami przykładowymi.

Czy Twój system BI jest efektywny?

Organizacje notują wzrost przychodów wyższy o 46%, jeśli wymieniają BI pośród najważniejszych inicjatyw w zakresie poprawy wyników biznesowych na najbliższe 1–5 lat.* Jak w tym porównaniu wypada Twoja firma? 

Next

Kto wskazuje SAP jako lidera w dziedzinie Business Intelligence?

Wielu analityków w branży wymienia SAP pośród liderów rynku BI. Przeczytaj raporty z badań firm Forrester Research, Nucleus Research, Dresner Advisory oraz Barc i przekonaj się, dlaczego SAP niezmiennie znajduje się w czołówce. 

Zmień oblicze działalności firmy dzięki usługom SAP Digital Business Services

Firmy na całym świecie przekształcają się w przedsiębiorstwa cyfrowe — co nie zawsze przebiega bez przeszkód. Usługi SAP Digital Business Services pomogą Twojej firmie dokonać transformacji krok po kroku — od opracowania strategii po wdrożenie technologii i nie tylko.

Całościowe podejście naszych specjalistów pomoże Twojej firmie zidentyfikować i wdrożyć nowe procesy i funkcje przy zachowaniu sprawnej realizacji bieżących działań. Zadbamy o to, by oprogramowanie SAP pozwalało Twojej firmie czerpać jak największe korzyści podczas odpowiadania na zmienne potrzeby gospodarki cyfrowej. 

Previous

BI i planowanie: świetne połączenie

Według nowych badań firmy BARC przedsiębiorstwa korzystające ze zintegrowanego oprogramowania do analiz Business Intelligence (BI) i planowania mają znacznie mniej problemów niż firmy korzystające z oddzielnych narzędzi. Z tego raportu dowiesz się, dlaczego.

Przejdź na pełne obroty dzięki szybkiemu wdrożeniu

Dzięki analitycznemu kontentowi dostarczanemu wraz z rozwiązaniem celem szybkiej implementacji, możesz błyskawicznie realizować wdrożenia BI, umożliwiając firmie podejmowanie właściwych decyzji strategicznych.

Next

Lokalne rozwiązania BI: omówienie kierunku

Zaprojektowaliśmy od nowa nasze rozwiązania analityczne pod kątem przedsiębiorstwa cyfrowego, aby
umożliwić korzystanie z zaawansowanych, specyficznych dla danej roli analiz każdemu pracownikowi
w całym rozległym przedsiębiorstwie.
Back to top