Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Zarządzaj zrównoważonym rozwojem, ochroną środowiska i BHP

Chroń swoich pracowników, produkty i zasoby dzięki oprogramowaniu firmy SAP do zarządzania zrównoważonym rozwojem, ochroną środowiska i BHP. Dzięki naszym rozwiązaniom zdołasz podnieść rentowność, ograniczając zużycie energii, zwiększając bezpieczeństwo produktów i wykazując się większą odpowiedzialnością za nie oraz tworząc bezpieczne miejsca pracy. Chroń swoją markę i ogranicz ryzyko — stawiając jednocześnie na inicjatywy z dziedziny zrównoważonego rozwoju firmy.

Poznaj rozwiązania i doświadczenie SAP w zakresie zarządzania zrównoważonym rozwojem

Previous

Jak prowadzić zrównoważoną działalność biznesową

W e-booku znajdziesz mnóstwo informacji o tym, jak oprogramowanie firmy SAP do zarządzania zrównoważonym rozwojem, ochroną środowiska i BHP może pomóc Twojej organizacji chronić pracowników przed wypadkami, aktywnie zapobiegać zagrożeniom, zachować zgodność z przepisami — i prowadzić działalność w sposób bardziej przyjazny dla środowiska.

Czy Twoje inicjatywy z zakresu zrównoważonego rozwoju mogą konkurować z innymi?

61% organizacji bierze pod uwagę wpływ swoich wyrobów na środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo na etapie projektowania i produkcji*. Jak w tym porównaniu wypada Twoja firma?

Next

Zobacz, co mówią nasi klienci…

Previous

Zrównoważony rozwój w SAP

W SAP uważamy, że poprawa naszej wewnętrznej wydajności w zakresie zrównoważonego rozwoju pozwoli nam wyciągnąć wnioski, dzięki którym pomożemy naszym klientom zrobić to samo. Przekonaj się, jak skupiamy się na tworzeniu zrównoważonej przyszłości SAP, naszych klientów i społeczeństwa.

Przestrzeganie przepisów dotyczących minerałów pochodzących z terenów objętych konfliktami

Przestrzegaj przepisów ograniczających wykorzystanie w komponentach elektronicznych minerałów pochodzących z regionów dotkniętych konfliktami — posługując się oprogramowaniem SAP Product Stewardship Network. To dostępne w chmurze rozwiązanie ułatwia wymianę danych z partnerami, spełnienie wymagań dotyczących raportowania (SEC) i szybkie reagowanie na ujawniane przypadki nieprawidłowości.

Zgodność ze zmieniającymi się regulacjami

Usługa SAP EHS Regulatory Documentation, dostępna na żądanie, pomaga firmom spełniać wymagania określone zmieniającymi się przepisami i wytycznymi. Nasza sieć ekspertów wychwytuje zmiany w przepisach na całym świecie i aktualizuje arkusze danych w wyznaczonym okresie przejścia na nowe zasady.

Next

Poznaj najciekawsze informacje o zarządzaniu zrównoważonym rozwojem oraz ochroną środowiska i BHP

Previous

Ucz się od ekspertów w dziedzinie ochrony środowiska i BHP oraz zrównoważonego rozwoju

Najnowsze informacje z dziedziny zarządzania zrównoważonym rozwojem uzyskasz w społeczności SAP Community Network. Przejrzyj najnowsze wiadomości, blogi, materiały wideo i wywiady z ekspertami.

Lepszy sposób na udostępnianie danych na temat zrównoważonego rozwoju

Odkryj sieć SAP Product Stewardship Network — społeczność online, która ułatwia wymianę danych z zakresu zrównoważonego rozwoju między firmami w całym łańcuchu dostaw.

 

Jak zrównoważona działalność przekłada się na obniżenie kosztów

Koncepcja zrównoważonego biznesu służy nie tylko środowisku — ma też głębokie uzasadnienie finansowe. Oto jak firma SAP może w tym pomóc.

Next

Zmień oblicze działalności firmy dzięki usługom SAP Digital Business Services

Firmy na całym świecie przekształcają się w przedsiębiorstwa cyfrowe — co nie zawsze przebiega bez przeszkód. Usługi SAP Digital Business Services pomogą Twojej firmie dokonać transformacji krok po kroku — od opracowania strategii po wdrożenie technologii i nie tylko.

Całościowe podejście naszych specjalistów pomoże Twojej firmie zidentyfikować i wdrożyć nowe procesy i funkcje przy zachowaniu sprawnej realizacji bieżących działań. Zadbamy o to, by oprogramowanie SAP pozwalało Twojej firmie czerpać jak największe korzyści podczas odpowiadania na zmienne potrzeby gospodarki cyfrowej. 

Szkolenia i edukacja SAP

Poszerz wiedzę na temat oprogramowania SAP, zdobądź nowe umiejętności i zapewnij swojej firmie dostęp do wiedzy specjalistycznej. Oferowany przez nas pełny pakiet kursów szkoleniowych i edukacyjnych oraz certyfikatów z zakresu oprogramowania może pomóc zmaksymalizować możliwości rozwiązań SAP.

Back to top