Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Łatwa obsługa klienta

Wprowadź spójną i aktywną obsługę klienta we wszystkich kanałach — i zrób wrażenie na cyfrowo połączonych konsumentach — za pomocą oprogramowania SAP hybris. Zapewnij pracownikom telefonicznego centrum obsługi i help desku pełny wgląd w informacje o klientach, w tym o ich aktywności w mediach społecznościowych, tak aby mogli szybko rozwiązywać problemy i zyskać ich lojalność. Udostępnij technikom w terenie niezbędne im narzędzia i technologie mobilne.

Dowiedz się więcej

Poznaj rozwiązania i doświadczenie SAP w zakresie obsługi klienta

Oprogramowanie usługowe działające tak, jak Twoja firma — w chmurze

Obejrzyj serię filmów pokazujących, jak oprogramowanie SAP hybris Cloud for Service pomaga podnieść jakość obsługi klienta — od interakcji internetowych po techników w terenie i centrum kontaktu.

Previous

Historia obsługi klienta

Jak wygląda codzienność ekspresu do kawy pracującego w biurze pełnym interesujących osób? Jest raczej nudna do czasu, aż coś pójdzie nie tak i dostawa kofeiny zostanie odcięta. Czy obsługa klienta może uratować sytuację?

Zgłoszenie internetowe, które było zbędne

Gdy Vinnie się psuje, Denise szuka pomocy w Internecie i niespodziewanie uzyskuje pomoc działu obsługi klienta — za pośrednictwem portalu SAP HANA Cloud Portal — dzięki której zostaje bohaterem dnia bez kiwnięcia palcem.

Telefon do centrum obsługi

Vinnie odmówił współpracy ze zdenerwowaną Ashley, więc teraz ona musi wyładować na kimś swoje emocje. Posłuchaj, jak rozmawia przez telefon z centrum obsługi i uzyskuje informacje, które wytrącają jej z ręki wszystkie argumenty — dzięki rozwiązaniu SAP hybris Cloud for Customer.

Naprawa Vinnie: serwis terenowy spieszy na ratunek

Vinnie nie działa, ale pomoc już nadchodzi. Zobacz, jak technik serwisu pewnie i z gracją rozwiązuje problem klienta, korzystając z uroku osobistego oraz małej pomocy rozwiązania SAP hybris Cloud for Service.

Next
Previous

5 sprytnych sposobów zapewnienia bezproblemowej obsługi klienta

Skoncentruj się na zrozumieniu preferencji klienta dotyczących kanału — drogi, jaką klient odbywa w różnych kanałach, aby zmierzyć sukces interakcji i uzyskać odpowiedzi na pytania.

Czy Twój dział obsługi klienta jest konkurencyjny?

Organizacje korzystające z narzędzi do analiz i monitorowania mediów społecznościowych w celu dogłębnego analizowania trendów i efektywności odnotowują wzrost zadowolenia klientów o 16%.* Jak w tym porównaniu wypada Twoja firma?

Next

Sprawdź, co mówią nasi klienci

Previous

Social Customer Service Index 2015

Najnowsze badanie wpływu mediów społecznościowych na obsługę klienta wykazało, że ustrukturyzowana, zintegrowana strategia w zakresie mediów społecznościowych stosowana we wszystkich działach statystycznie przynosi znaczące rezultaty. Zobacz, dlaczego połączenie właściwych osób przy użyciu formalnych procesów stanowi kluczowy krok w dobrym kierunku.

Doskonałość usług — pozyskaj więcej klientów

Co by było, gdyby Twój dział obsługi klienta mógł zapewniać niezrównany poziom obsługi skoncentrowanej na kupującym we wszystkich kanałach? Dowiedz się, jak wykorzystać zintegrowane zarządzanie relacjami z klientami, analitykę, oprogramowanie dla centrum obsługi telefonicznej i inne rozwiązania SAP, aby przekonać do siebie wymagających klientów.

Next

Przeglądaj najbardziej aktualne tematy dotyczące obsługi klienta

Previous

Jak banki mogą wykorzystać czynnik zaangażowania w celu zatrzymania odpływu klientów

Technologia CRM ma kluczowe znaczenie w docieraniu do właściwych klientów w odpowiednim momencie. Banki muszą poświęcić więcej uwagi obsłudze klienta w obszarze front office oraz lepszemu wykorzystaniu technologii zwiększania zaangażowania w obszarze zaplecza.

Czy zwykła obsługa klienta stała się czymś niezwykłym?

W niedawno przeprowadzonym badaniu stwierdzono, że poziom zadowolenia klienta nie uległ poprawie od lat 70-tych. Nic dziwnego, że w naszych czasach dobra obsługa przez pracownika serwisu stała czymś tak niezwykłym, że jest szeroko komentowana w Internecie.

 

5 things the public sector should learn from e-commerce

Organizacje sektora publicznego poszukują lepszych sposobów realizacji swoich celów online, a branżą, która doskonali metody działania w świecie online od ponad 15 lat, jest właśnie handel elektroniczny.

Next

Masz niewielki zespół?

Potrzebujesz zaawansowanego systemu CRM dla małego zespołu? SAP Digital CRM to najlepsze rozwiązanie. Wypróbuj je bezpłatnie już dziś. Po 30 dniach zdecydujesz, czy chcesz nadal z niego korzystać, płacąc 23 USD miesięcznie za użytkownika. Pakiet zapewnia zaawansowane funkcje klasy korporacyjnej, elastyczność oraz skalowalność odpowiadającą rozwojowi Twojej firmy.

Zmień oblicze działalności firmy dzięki usługom SAP Digital Business Services

Firmy na całym świecie przekształcają się w przedsiębiorstwa cyfrowe — co nie zawsze przebiega bez przeszkód. Usługi SAP Digital Business Services pomogą Twojej firmie dokonać transformacji krok po kroku — od opracowania strategii po wdrożenie technologii i nie tylko.

Całościowe podejście naszych specjalistów pomoże Twojej firmie zidentyfikować i wdrożyć nowe procesy i funkcje przy zachowaniu sprawnej realizacji bieżących działań. Zadbamy o to, by oprogramowanie SAP pozwalało Twojej firmie czerpać jak największe korzyści podczas odpowiadania na zmienne potrzeby gospodarki cyfrowej. 

Szkolenia i edukacja SAP

Poszerz wiedzę na temat oprogramowania SAP, zdobądź nowe umiejętności i zapewnij swojej firmie dostęp do wiedzy specjalistycznej. Oferowany przez nas pełny pakiet kursów szkoleniowych i edukacyjnych oraz certyfikatów z zakresu oprogramowania może pomóc zmaksymalizować możliwości rozwiązań SAP.

Zrewolucjonizuj Serwis dzięki rozwiązaniom SAP Hybris Service

W świecie gospodarki cyfrowej klienci oczekują szerszego niż dotychczas wyboru kanałów kontaktu i szybkiej odpowiedzi na zgłoszenia serwisowe. Rozwiązania SAP Hybris Service umożliwią Twojej organizacji wykorzystanie każdego punktu kontaktowego w procesie obsługi klienta oraz świadczenie usług doskonałej jakości.
Back to top