Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Rozwiązania do zarządzania wydajnością sprzedaży

Przekuj strategię sprzedaży na działanie i jeszcze skuteczniej pozyskuj klientów, zwiększaj przychody i realizuj cele oraz zamierzenia

Optymalizuj strategie sprzedaży w poszczególnych kanałach, przedstawiaj klientom trafne, przygotowane na czas oferty i przyspiesz proces przekształcania pipeline w przychód. Elastyczny, inteligentny system o funkcji predykcyjnej, przeznaczony do zarządzania sprzedażą, pozwoli Twojej organizacji wyodrębnić określone segmenty klientów, wykorzystać pełny potencjał zasobów, analizować wydajność w czasie rzeczywistym i określać potencjalne problemy dotyczące pipeline, by uniknąć przykrych niespodzianek pod koniec kwartału.

Funkcje rozwiązania

Planowanie i monitorowanie sprzedaży (chmura)

Zwiększ skuteczność prognoz i osiągnij cele dzięki planowaniu i monitorowaniu sprzedaży.

Sporządzaj rzetelne prognozy sprzedażowe, wyznaczaj cele i śledź postępy ich realizacji za pomocą oprogramowania SAP do planowania i monitorowania sprzedaży. Dzięki naszemu oprogramowaniu w chmurze:

 • Możesz zarządzać celami sprzedaży w różnych wymiarach.
 • Opracujesz skuteczne strategie, zestawiając informacje o klientach z informacjami o szansach sprzedaży.
 • Przeanalizujesz prognozy kroczące, by odpowiednio dostosowywać plany sprzedażowe.
 • Zadbasz o efektywne monitorowanie wydajności i wprowadzanie niezbędnych korekt — w dowolnym momencie, w dowolnym miejscu — korzystając z urządzenia mobilnego.
Collapse
Analizy sprzedaży (chmura)

Zyskaj lepszy wgląd w pipeline sprzedaży, wydajność i prognozy w chmurze

Twórz raporty z analiz, dzięki którym odkryjesz trendy, porównasz wyniki sprzedaży i oszacujesz przyszłą wydajność w dostępnym w chmurze rozwiązaniom firmy SAP do analiz sprzedaży. Prezentuj dane z raportów w postaci różnych wykresów, a pobrane raporty analizuj na bieżąco w przeglądarce internetowej lub programie Microsoft Excel. Korzystaj z kokpitów z zestawieniami raportów, dzięki którym lepiej zrozumiesz pipeline, wydajność sprzedaży, prognozy i konkurencję.

SAP Cloud for Customer

SAP CRM

Collapse
Wdrażanie i szkolenia

Usprawnij adaptację i szkolenie pracowników, by szybciej wykorzystać ich zdolności.

Przyspiesz proces doskonalenia umiejętności pracowników, korzystając z oprogramowania SAP wspomagającego wdrażanie nowych osób oraz prowadzenie szkoleń, dzięki któremu: 

 • Opracujesz kompleksowe programy szkoleniowe, wywierające błyskawiczny i trwały wpływ na wydajność sprzedaży.
 • Zastosujesz ekonomiczne, oparte na chmurze podejście do wdrażania nowych pracowników i prowadzenia szkoleń, w którym doskonalenie umiejętności łączy się z realizacją konkretnych założeń.
 • Zapewnisz przedstawicielom handlowym wygodny dostęp do treści, by mogli się szybko zapoznać z wewnętrznymi procedurami, poprawić wydajność, lepiej wypadać na tle konkurencji i pozostawać na bieżąco z nowymi ofertami.
Collapse
Współpraca w zakresie sprzedaży

Postaw na współpracę i zmień zasady działania sprzedaży

Przyspiesz cykle sprzedażowe i popraw wyniki dzięki oprogramowaniu firmy SAP do współpracy w zakresie sprzedaży. Połączenie sił pracowników działu sprzedaży i osób zainteresowanych na zewnątrz lub wewnątrz firmy pomoże maksymalnie wykorzystać ich talent i najlepsze pomysły. Udostępniaj dokumenty i wspólnie z innymi zainteresowanymi osobami analizuj szanse sprzedaży, opracowuj oferty i rozwiązuj problemy. Uwzględniaj i informuj wszystkie zainteresowane osoby w każdym procesie pozyskiwania klienta. Utwórz platformę do udostępniania zespołom sprawdzonych metod realizacji procesów sprzedażowych.

SAP Jam

Collapse
Zarządzanie regionem sprzedaży (chmura)

Zwiększ możliwości sprzedażowe i ogranicz koszty, zarządzając regionami sprzedaży w chmurze

Zdaj się na oprogramowanie SAP do zarządzania regionem sprzedaży i dostosuj swoją sieć sprzedaży do celów korporacyjnych. Twórz struktury regionalne sprzyjające efektywności organizacyjnej i zwiększeniu wydajności sprzedaży. Zaktywizuj personel odpowiedzialny za sprzedaż, starannie dobierając przedstawicieli handlowych przypisywanych do poszczególnych regionów sprzedaży i klientów. Dynamicznie zarządzaj regionami i dopasowuj je do zmieniających się czynników wewnętrznych i zewnętrznych.

SAP Cloud for Customer

SAP CRM

Collapse
Zarządzanie wynagrodzeniem motywującym i prowizjami (chmura)

Zwiększ wydajność sprzedaży dzięki efektywnemu zarządzaniu wynagrodzeniem motywującym i prowizjami.

Zyskaj pełny wgląd w wynagrodzenia za sprzedaż dzięki oprogramowaniu SAP do zarządzania wynagrodzeniem motywującym i prowizjami. Dzięki naszemu oprogramowaniu dostępnemu w chmurze:

 • Zwiększysz wydajność i efektywność poprzez automatyzację wszystkich aspektów wynagrodzeń.
 • Opracujesz optymalny plan wynagrodzeń i szybko oraz dokładnie obliczysz wysokość wynagrodzenia motywującego i prowizji.
 • Dopasujesz indywidualne cele do strategii korporacyjnej.
 • Dzięki możliwościom integracji naszego oprogramowania dla przedsiębiorstw możesz zająć się wynagrodzeniami i zarządzać firmą przy pomocy pojedynczego rozwiązania.
Collapse
Previous

Przyszłość sprzedaży: nadchodzi 1220 nabywców na poziomie globalnym

Niedawno przeprowadzona wśród nabywców biznesowych ankieta pokazuje, jak zdumiewająco szybko zmienia się dynamika relacji pomiędzy nabywcami i dostawcami. Zyskaj dostęp do szczegółowych statystyk i wykorzystaj nowe szanse sprzedaży.

5 sposobów na zwiększenie sprzedaży

Zobacz, jak znani producenci dbają o poziom sprzedaży swoich artykułów w handlu detalicznym, stawiając na indywidualne podejście do klienta, by mieć pewność, że kupujący sięgną właśnie po ich produkty.

Next

Przejdź na pełne obroty dzięki szybkiemu wdrożeniu

Z naszych zintegrowanych rozwiązań CRM do szybkiego wdrożenia możesz zacząć korzystać w ciągu zaledwie paru tygodni. Znajdziesz tu funkcje, które pozwolą Ci szybko przyciągnąć potencjalnych nowych klientów oraz zatrzymać obecnych, a także zawierać więcej transakcji.

Previous

Szybkie wdrażanie i obsługa rozwiązań SAP

Uzyskaj wsparcie wymagane do sprawnego wdrożenia i używania rozwiązań SAP oraz wykorzystania nowych technologii. Oferujemy szeroki zakres usług wsparcia — od poziomu podstawowego do współpracy strategicznej i współtworzenia innowacji.

Zobacz dokumentację produktu

Skorzystaj z dostępu do bogatych informacji na każdy temat — od instalacji i uaktualnień do zabezpieczeń, integracji i dostępności produktów.

Next

Masz niewielki zespół?

Potrzebujesz zaawansowanego systemu CRM dla małego zespołu? SAP Digital CRM to najlepsze rozwiązanie. Wypróbuj je bezpłatnie już dziś. Po 30 dniach zdecydujesz, czy chcesz nadal z niego korzystać, płacąc 23 USD miesięcznie za użytkownika. Pakiet zapewnia zaawansowane funkcje klasy korporacyjnej, elastyczność i skalowalność, która przyda się, gdy Twoja firma będzie się rozwijać.

Back to top