Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Sukces dzięki skutecznej sprzedaży i zaangażowaniu Klienta

Zapewnij działowi sprzedaży elastyczność i możliwości wymagane do znajdowania odpowiedzi, nawiązywania rzeczowej rozmowy z klientem oraz uzyskiwania właściwych efektów za każdym razem — dzięki nowemu zestawowi funkcji doskonalących proces sprzedaży. Przekrocz granice tradycyjnego oprogramowania CRM i zwiększ wydajność sprzedaży do poziomu, na którym przedstawiciele handlowi będą w stanie zainicjować i zamknąć transakcję w każdym czasie i miejscu.

Odnieś sukces dzięki rozwiązaniu SAP dla działów sprzedaży

Dowiedz się, jak rozwiązanie SAP Cloud for Sales może pomóc Ci efektywniej sprzedawać i zamykać więcej transakcji w każdym czasie i miejscu.

Previous

Inteligentna sprzedaż

Sprzedawca musi każdego dnia podejmować decyzje, które mają znaczenie dla jego zespołu, klientów i jego rodziny. Wybierz aplikację sprzedażową, która pomoże w osiągnięciu najlepszych wyników.

Sprzedaż w dowolnym miejscu

Gdzie jest Twoje biuro? Tam, gdzie się znajdujesz. Rozwiązanie SAP Cloud for Sales zapewnia elastyczność działania i dostęp do informacji na każdym urządzeniu, umożliwiając pracę i współpracowanie z innymi pracownikami z dowolnego miejsca.

Współpraca

W sprzedaży nikt nie odnosi sukcesu sam. Pracuje się w zespole — od specjalistów ds. produktu do pracowników działu prawnego — aby zrobić więcej i zyskać szybciej. Wybierz aplikację sprzedażową opartą na współpracy.

Zawieraj więcej transakcji

Sprzedaż nie kończy się wraz z zawarciem umowy. Wybierz aplikację sprzedażową, która eliminuje obciążenia administracyjne i pozwala cieszyć się sukcesem.

Next

Poznaj rozwiązania i doświadczenie SAP w zakresie sprzedaży

Previous

SAP Digital CRM

Skoncentruj się na kliencie dzięki inteligentniejszemu rozwiązaniu CRM opracowanemu specjalnie dla Twojej firmy. Zostało ono zaprojektowane tak, aby umożliwiać
 mniejszym zespołom sprzedażowym rozpoczęcie pracy w ciągu kilku minut, jednak oferuje wiele  zaawansowanych funkcji dostępnych w wersji przeznaczonej dla dużych przedsiębiorstw.

Czy Twój dział sprzedaży jest konkurencyjny?

Organizacje, które monitorują potencjalne szanse oraz etapy i statusy relacji z potencjalnymi klientami w czasie rzeczywistym, zyskują o 26% więcej kwalifikowanych potencjalnych szans sprzedaży w ciągu roku.* Jak w tym porównaniu wypada Twoja firma?

Next

Sprawdź, co mówią nasi klienci

Previous

Jaka jest przyszłość sprzedaży

Uzyskaj dostęp do informacji o nowych trendach, wskaźnikach i strategiach na podstawie opinii 1220 podmiotów kupujących na światowych rynkach dzięki kluczowym obserwacjom zawartym w tym badaniu. Poznaj zmieniającą się dynamikę zachowań kupujących i sprzedających oraz sposoby, w jakie dostawcy mogą się wyróżnić, aby skuteczniej dotrzeć do klientów i zrealizować sprzedaż.  

5 najważniejszych strategii sprzedaży detalicznej w 2015 r.

Dowiedz się, jak osiągnąć sukces sprzedażowy dzięki nowemu raportowi badawczemu firmy EKN. Zrozumiesz znaczenie i poznasz priorytetowe obszary każdej strategii oraz zobaczysz przykłady działań wielu producentów, którzy osiągnęli sukces.

Sukces dzięki sprzedaży i zaangażowaniu klienta

Sprzedaż jest obecnie bardziej złożona niż kiedykolwiek wcześniej. Musisz znać problemy swoich klientów, ich branżę i preferencje oraz wiedzieć, jak pomóc im w osiągnięciu celów biznesowych. Zmierz się z problemami współczesnej sprzedaży i odnieś sukces dzięki rozwiązaniu SAP Cloud for Sales.

Next

Zmień oblicze działalności firmy dzięki usługom SAP Digital Business Services

Firmy na całym świecie przekształcają się w przedsiębiorstwa cyfrowe — co nie zawsze przebiega bez przeszkód. Usługi SAP Digital Business Services pomogą Twojej firmie dokonać transformacji krok po kroku — od opracowania strategii po wdrożenie technologii i nie tylko.

Całościowe podejście naszych specjalistów pomoże Twojej firmie zidentyfikować i wdrożyć nowe procesy i funkcje przy zachowaniu sprawnej realizacji bieżących działań. Zadbamy o to, by oprogramowanie SAP pozwalało Twojej firmie czerpać jak największe korzyści podczas odpowiadania na zmienne potrzeby gospodarki cyfrowej. 

Szkolenia i edukacja SAP

Poszerz wiedzę na temat oprogramowania SAP, zdobądź nowe umiejętności i zapewnij swojej firmie dostęp do wiedzy specjalistycznej. Oferowany przez nas pełny pakiet kursów szkoleniowych i edukacyjnych oraz certyfikatów z zakresu oprogramowania może pomóc zmaksymalizować możliwości rozwiązań SAP.

SAP Executive Forum - Digital Business

23-24 maja 2017 r., Warszawa 
 
Poznaj najnowocześniejsze trendy sprzedaźowe oraz ich praktyczną aplikację do rozwiązywania określonych typów problemów biznesowych.
Back to top