Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Aktualność dzięki rozwiązaniom do marketingu cyfrowego

Zwiększaj zaangażowanie klienta na każdym etapie cyklu sprzedaży dzięki nowemu i innowacyjnemu oprogramowaniu z zakresu marketingu cyfrowego firmy SAP. Nasze działające lokalnie i w chmurze rozwiązania wspierają wszystkie działania marketingowe: marketing społecznościowy, we wiadomościach e-mail i treściach, a także automatyzację marketingu i zaawansowane analizy. Możesz na bieżąco poznawać intencje każdego klienta i dynamicznie realizować dostosowane do niego działania marketingowe we wszystkich kanałach.

Przeczytaj opis rozwiązania

Seria filmów:


Poznaj chmurę marketingową SAP

Poznaj wielokanałowe rozwiązania marketingowe firmy SAP

Previous

Bezpłatna wersja próbna: SAP Hybris Marketing Cloud

Przetestuj rozwiązanie SAP Hybris Marketing Cloud bezpłatnie przez 30 dni. Wypróbuj nowe możliwości marketingu cyfrowego, które ułatwiają zdobywanie dokładniejszych informacji, angażowanie klientów, budowanie lojalności wobec marki i tworzenie skutecznych kampanii.

Porównaj swoją strategię personalizacji z innymi

Jak Twoja organizacja wypada na tle innych, jeśli chodzi o personalizację marketingu? Dowiedz się, odpowiadając na cztery proste pytania, i uzyskaj indywidualne rekomendacje ułatwiające wyprzedzenie konkurencji.

Next

Zobacz, co mówią nasi klienci…

Najlepsze praktyki ułatwiające przekroczenie oczekiwań

Czy obecne platformy marketingowe zapewniają dopasowane, spersonalizowane wrażenia, jakich oczekują współcześni konsumenci? Przekonaj się, czytając to opracowanie firmy CMO Council.

Previous

Imperatyw marketingu kontekstowego

Według nowych badań firmy Forrester oczekiwania konsumentów w zakresie personalizacji nie są spełniane przez działy marketingu. Zobacz, w jaki sposób zarządzanie danymi, informacje o klientach w czasie rzeczywistym oraz integracja oprogramowania pozwalają spełnić te oczekiwania.

Wyzwania marketingu kontekstowego 

Marketing kontekstowy może zapewniać lepszą znajomość klientów i bardziej dopasowane treści, ale stwarza też nowe wyzwania i zagrożenia.W tym opracowaniu firmy EIU omówiono przeszkody w planowaniu i realizacji „natychmiastowych” kampanii marketingowych. 

Next

Rozwiązania w chmurze SAP Hybris Marketing

Zobacz, jak rozwiązania SAP Hybris Marketing zapewniają lepsze informacje o klientach, umożliwiają prowadzenie działań marketingowych „na bieżąco” i pozwalają zoptymalizować strategię marketingową.

Marketing cyfrowy dla małych firm? To proste.

Rozwiązanie SAP Anywhere pozwala tworzyć spersonalizowane kampanie, dzięki którym zatrzymasz klientów. Zobacz, w jaki sposób ten pakiet oprogramowania dla małych firm ułatwia angażowanie klientów i zwiększa sprzedaż w placówkach detalicznych, witrynach internetowych i na rynkach cyfrowych.

Zmień swój punkt widzenia - poznaj opinie ekspertów ds. marketingu

Previous

Zaangażowanie klientów i handel - przyszłość

Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami marketingowymi, zobacz inteligentne, praktyczne kampanie i lepiej poznaj przyszłość handlu i zaangażowania klientów.

Społeczność SAP Hybris Marketing: dołącz do rozmów

Masz pytania na temat naszych rozwiązań SAP Hybris Marketing? Znajdź odpowiedzi w tych filmach, blogach, omówieniach produktów i innych zasobach społecznościowych.

Nie daj się złapać w pułapkę szalonej strategii marketingowej

Co jest doskonałym przykładem szalonej strategii marketingowej? Oczekiwanie, że uda się zwiększyć zaangażowanie klientów przy ciągłym dostarczaniu masowych ofert, które nie są w żaden sposób spersonalizowane.

Next

Zmień oblicze działalności firmy dzięki usługom SAP Digital Business Services

Firmy na całym świecie przekształcają się w przedsiębiorstwa cyfrowe — co nie zawsze przebiega bez przeszkód. Usługi SAP Digital Business Services pomogą Twojej firmie dokonać transformacji krok po kroku — od opracowania strategii po wdrożenie technologii i nie tylko.

Całościowe podejście naszych specjalistów pomoże Twojej firmie zidentyfikować i wdrożyć nowe procesy i funkcje przy zachowaniu sprawnej realizacji bieżących działań. Zadbamy o to, by oprogramowanie SAP pozwalało Twojej firmie czerpać jak największe korzyści podczas odpowiadania na zmienne potrzeby gospodarki cyfrowej. 

Szkolenia i edukacja SAP

Poszerz wiedzę na temat oprogramowania SAP, zdobądź nowe umiejętności i zapewnij swojej firmie dostęp do wiedzy specjalistycznej. Oferowany przez nas pełny pakiet kursów szkoleniowych i edukacyjnych oraz certyfikatów z zakresu oprogramowania może pomóc zmaksymalizować możliwości rozwiązań SAP.

Czym jest oprogramowanie do marketingu cyfrowego?

Oprogramowanie do marketingu cyfrowego służy do przyciągania i angażowania klientów oraz generowania transakcji na urządzeniach elektronicznych — komputerach, tabletach i telefonach komórkowych. Ułatwia ono firmom korzystanie z takich kanałów, jak marketing treści, wiadomości e-mail, media społecznościowe, wyszukiwarki i reklamy online w celu dotarcia do właściwych klientów w odpowiednim czasie. Oprogramowanie umożliwia użytkownikom tworzenie i realizowanie omnikanałowych kampanii marketingowych, monitorowanie ich w czasie rzeczywistym i wprowadzanie korekt na bieżąco. W 2016 r. praktycznie wszystkie strategie marketingowe mają elementy cyfrowe, a oprogramowanie do marketingu cyfrowego pomaga skutecznie nimi zarządzać.

SAP Hybris Marketing

Angażuj swoich klientów, zachwycaj ich i dbaj o ich dobre relacje z Twoją marką poprzez marketing kierowany do indywidualnego odbiorcy.

Back to top