Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Zwiększ sprzedaż w zawrotnym tempie dzięki oprogramowaniu typu omni-channel

Zapewnij klientom spersonalizowaną, kontekstową obsługę zakupów typu omni-channel dzięki oprogramowaniu SAP hybris do obsługi handlu cyfrowego. Skorzystaj z możliwości dostosowania oferty w oparciu o dane, ekonomicznego realizowania zamówień, zarządzania subskrypcjami i zapasami w czasie rzeczywistym oraz wielu innych funkcji, by zwiększyć przychody firmy i ją rozwijać. A jeśli masz małą firmę, w SAP Anywhere znajdziesz wszelkie niezbędne funkcje do prowadzenia sklepu online — i wiele innych.

Dowiedz się więcej

Poznaj rozwiązania i doświadczenie SAP w zakresie handlu cyfrowego

Previous

Forrester: przegląd platform handlu elektronicznego

Dowiedz się, dlaczego firma SAP hybris, dostawca najszybciej rozwijającej się platformy handlu elektronicznego, została wyróżniona przez organizację Forrester za najlepsze wyniki z uwagi na „szczególnie dopracowaną wizję” obejmującą optymalizację wszystkich etapów transformacji cyfrowej klienta.

Czy Twoje działania w zakresie handlu omni-channel są konkurencyjne?

Około 13% organizacji ulepsza obsługę klienta typu omni-channel i realizowane interakcje, korzystając z zaawansowanej analizy oraz całościowego obrazu kupujących. Jak w tym porównaniu wypadają działania Twojej firmy w zakresie handlu elektronicznego, mobilnego i społecznościowego?

Next

Sprawdź, co mówią nasi klienci

Previous

Webcast: Zarządzanie zaangażowaniem klientów

Zobacz, jak dzięki obsłudze typu omni-channel zmienia się Twoja sprzedaż i sposób dostarczania produktów oraz usług. Odkryj, jak zwiększyć stopień personalizacji oraz zapewnić wyjątkowe wrażenia klienta na każdym etapie zakupów — oferując bezproblemową obsługę typu omni-channel.

Opis strategii handlu elektronicznego B2B

Poszerz swoją wiedzę na temat sposobów opracowania kompleksowej strategii handlu elektronicznego B2B, która pomoże zapewnić wyjątkową jakość obsługi klienta. Zaoferuj swoim klientom i pracownikom zaawansowane funkcje handlu elektronicznego na łatwych w użyciu platformach, które zapewniają wysoki stopień personalizacji oraz intuicyjny interfejs.

Zarządzanie zaangażowaniem klientów typu omni-channel

Ponad 1300 sprzedawców i kupujących stawia obecnie na usługi typu omni-channel. Dowiedz się, jak uwzględnić wszystkie punkty kontaktu w wykorzystywanych kanałach sprzedaży, by faktycznie angażować klientów i oferować najwyższą jakość obsługi.

Next

Prosty handel elektroniczny dla małych firm

Chcesz sprzedawać swoje produkty wszędzie?  Dzięki SAP Anywhere jest to możliwe. W kilka minut uruchomisz sklep online dostosowany do obsługi na urządzeniach przenośnych — z koszykiem, ofertą towarową online i funkcją śledzenia. To naprawdę takie proste!

Przeglądaj najbardziej aktualne tematy dotyczące 


handlu elektronicznego

Previous

Poznaj przyszłość angażowania klientów

Zaprojektuj od nowa sposób angażowania połączonych cyfrowo, zaangażowanych społecznie i znakomicie poinformowanych klientów — dzięki tym trendom i wskazówkom dotyczącym sprzedaży.

4 sposoby na zwiększenie przychodów dzięki społecznościom powstałym na potrzeby handlu

Jeśli klienci mają dostęp do niezliczonych produktów u tysięcy sprzedawców, w jaki sposób firmy mogą się wyróżnić na tle innych?

Jak osiągnąć sukces, stawiając na handel elektroniczny w oparciu o społeczność

Według publikacji eMarketer rekomendacje innych klientów stanowią najbardziej zaufane źródło wiedzy o produktach. Zastanów się: jaka jest szansa, że w dzisiejszych czasach zdecydujesz się na zakup kota w worku?

Next
Previous

Raport firmy Gartner na temat najważniejszych funkcji w handlu cyfrowym

W badaniu przeprowadzonym przez firmę Gartner oceniono 11 dostawców rozwiązań handlowych. Szukano drobnych różnic w produktach dostępnych w ich ofercie. Poznaj najważniejsze wnioski i zobacz, jak każda z 11 firm wypadła na tle pozostałych.

Informacje techniczne na temat platformy SAP hybris

Pobierz informacje techniczne na temat platformy SAP hybris. Poznaj najważniejsze warstwy oraz architekturę oprogramowania, różne opcje dostosowywania go do własnych preferencji i dowiedz się, jak szybko zacząć z niego korzystać.

Next

Zmień oblicze działalności firmy dzięki usługom SAP Digital Business Services

Firmy na całym świecie przekształcają się w przedsiębiorstwa cyfrowe — co nie zawsze przebiega bez przeszkód. Usługi SAP Digital Business Services pomogą Twojej firmie dokonać transformacji krok po kroku — od opracowania strategii po wdrożenie technologii i nie tylko.

Całościowe podejście naszych specjalistów pomoże Twojej firmie zidentyfikować i wdrożyć nowe procesy i funkcje przy zachowaniu sprawnej realizacji bieżących działań. Zadbamy o to, by oprogramowanie SAP pozwalało Twojej firmie czerpać jak największe korzyści podczas odpowiadania na zmienne potrzeby gospodarki cyfrowej. 

Szkolenia i edukacja SAP

Poszerz wiedzę na temat oprogramowania SAP, zdobądź nowe umiejętności i zapewnij swojej firmie dostęp do wiedzy specjalistycznej. Oferowany przez nas pełny pakiet kursów szkoleniowych i edukacyjnych oraz certyfikatów z zakresu oprogramowania może pomóc zmaksymalizować możliwości rozwiązań SAP.

SAP hybris wśród liderów

Firma SAP hybris została wymieniona wśród liderów jako dostawca w raporcie firmy Gartner „Magic Quadrant Report for Digital Commerce 2016”. SAP hybris Commerce to jedno z najczęściej ocenianych i wdrażanych rozwiązań z obszaru handlu cyfrowego.

SAP Executive Forum - Digital Business

23-24 maja 2017 r., Warszawa 
 
Poznaj najnowocześniejsze trendy IT oraz ich praktyczną aplikację do rozwiązywania określonych typów problemów biznesowych.
Back to top