Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Angażuj klientów dzięki systemom sprzedaży detalicznej SAP

Oferuj klientom produkty, informacje i spersonalizowane doświadczenia, których oczekują — we właściwym miejscu i czasie — dzięki systemom zarządzania sprzedażą detaliczną i handlem typu omni-channel firmy SAP. Wykorzystuj dane o klientach i punktach sprzedaży (POS) w czasie rzeczywistym, docieraj do klientów we wszystkich kanałach (również mobilnym) i zyskaj całościowy obraz sytuacji, który pozwoli zoptymalizować wszystkie elementy procesu: od oferty towarowej po łańcuch dostaw.

Zobacz przegląd rozwiązania SAP for Retail

Zarejestruj się na SAP Future of Food Forum

8% sprzedawców

jest w stanie angażować klientów za pomocą marketingu kontekstowego i dostarczać spersonalizowane oferty. Chcesz zobaczyć, jak Twoja firma wypada na tle konkurencji?

Zobacz, co mówią nasi klienci…

Previous

Połącz marketing i promocję produktów

Sprzedawcy detaliczni muszą wyeliminować lukę między marketingiem a planowaniem towarów — nie jest to łatwe zadanie, a kanały cyfrowe dodatkowo je utrudniają. Przeczytaj opracowanie firmy Retail Systems Research, by dowiedzieć się, jak rozwiązać ten problem.

Przygotuj się do konkurowania w świecie cyfrowym

Handel detaliczny zmienia się, a wiodący detaliści dowiadują się, że muszą podejmować decyzje na podstawie danych w czasie rzeczywistym. Przejmij kontrolę nad cyfrową transformacją i wszystko zaprojektuj od nowa: od modeli biznesowych po zakupy.

Next

Prowadzisz małą firmę sprzedażową? Poszerz swoją działalność

Dzięki SAP Anywhere jest to możliwe. Otwórz własny sklep internetowy w zaledwie kilka minut i prowadź sprzedaż na rynkach elektronicznych, takich jak Amazon czy eBay. Korzystaj z automatycznej synchronizacji zasobów — i ciesz się zyskiem.

Zmień swój punkt widzenia — poznaj opinie ekspertów branży handlu detalicznego

Previous

Nawiąż kontakt z ekspertami z branży handlu detalicznego

Korzystaj z przydatnych zasobów i niezbędnych informacji, które ułatwią Twojej firmie wdrożenie i obsługę rozwiązań SAP for Retail.

Sprzedaż i marketing: 5 sposobów
na wykorzystanie sieci

Nie tylko zespoły zaopatrzeniowe dążą do wykorzystania sieci biznesowych, by móc czerpać korzyści z potencjału współczesnej gospodarki sieciowej...

Sześć powodów, dla których Instagram to kluczowe narzędzie marek modowych i sportowych

Od demokratyzacji mody poprzez zapewnienie dostępu do niej szerszemu gronu odbiorców po nowe sposoby sprawnego dotarcia do potencjalnych klientów — Instagram przynosi branży modowej szereg korzyści.

Next

Nadchodzący kryzys talentów w handlu detalicznym

W jaki sposób specjaliści ds. HR mogą reagować na niespotykane dotąd, rosnące wyzwania w branży handlu detalicznego? Aby uzyskać odpowiedź na to pytanie, firma Oxford Economics zasięgnęła opinii setek członków kadry kierowniczej i pracowników.

Customer Activity Repository w chmurze na próbę

Rozpocznij swoją przygodę z analizami i aplikacjami opartymi na bogatym zbiorze danych sprzedażowych obejmujących wszystkie kanały i wykorzystuj różne kluczowe wskaźniki wydajności, by lepiej zrozumieć zarówno procesy biznesowe, jak i całą drogę klienta do zakupu.

Innowacje, kontakty i rozwiązania

To wszystko — i nie tylko — znajdziesz na konferencji 2017 NRF Convention & EXPO w Nowym Jorku.

Dołącz do 33 000 profesjonalistów z Twojej branży i skorzystaj z wyjątkowej możliwości poszerzania wiedzy i kontaktów, a także poznania najnowszych technologii i rozwiązań dla handlu detalicznego.

Zmień oblicze działalności firmy dzięki usługom SAP Digital Business Services

Firmy na całym świecie przekształcają się w przedsiębiorstwa cyfrowe — co nie zawsze przebiega bez przeszkód. Usługi SAP Digital Business Services pomogą Twojej firmie dokonać transformacji krok po kroku — od opracowania strategii po wdrożenie technologii i nie tylko.

Całościowe podejście naszych specjalistów pomoże Twojej firmie zidentyfikować i wdrożyć nowe procesy i funkcje przy zachowaniu sprawnej realizacji bieżących działań. Zadbamy o to, by oprogramowanie SAP pozwalało Twojej firmie czerpać jak największe korzyści podczas odpowiadania na zmienne potrzeby gospodarki cyfrowej. 

Przekształć swoją organizację w przedsiębiorstwo inteligentne

Zobacz najważniejsze przemówienia wygłoszone podczas konferencji SAPPHIRE NOW przez opiniotwórców z dziedziny Internetu rzeczy, uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji.

Szkolenia i edukacja SAP

Poszerz wiedzę na temat oprogramowania SAP, zdobądź nowe umiejętności i zapewnij swojej firmie dostęp do wiedzy specjalistycznej. Oferowany przez nas pełny pakiet kursów szkoleniowych i edukacyjnych oraz certyfikatów z zakresu oprogramowania może pomóc zmaksymalizować możliwości rozwiązań SAP.

Back to top