Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Zorientowanie na klienta dzięki oprogramowaniu dla branży ubezpieczeniowej

Spełniaj oczekiwania współczesnych klientów ze stałym dostępem do łączności we wszystkich kanałach, również w kanale mobilnym — dzięki oprogramowaniu SAP dla branży ubezpieczeniowej. Nasze rozwiązania wykorzystują najnowszą technologię, by pomóc Ci usprawnić i uprościć zarządzanie roszczeniami i polisami oraz aktywnie zarządzać ryzykiem i zgodnością. Sprawnie rozwijaj produkty i korzystaj z najnowocześniejszych rozwiązań CRM dla branży ubezpieczeniowej, by zwiększać sprzedaż i skuteczność działań marketingowych.

Dowiedz się więcej o naszym oprogramowaniu dla branży ubezpieczeniowej

Obejrzyj film: Cyfrowe ubezpieczenia — przejście od ochrony przed ryzykiem do zapobiegania mu

Previous

SAP Claims Management

Poznaj możliwości tego elastycznego rozwiązania do zarządzania pracą likwidatorów szkód i zmianami w puli zasobów i przekonaj się, jak może pomóc obniżyć ryzyko, a jednocześnie zadowolić klientów.

Czy Twoja organizacja jest ukierunkowana na klienta?

11%* instytucji świadczących usługi finansowe zyskuje kompleksowy obraz swoich klientów, co pozwala zapewniać im spójną obsługę we wszystkich kanałach i w odniesieniu do wszystkich produktów. Chcesz zobaczyć, jak Twoja firma wypada na tle konkurencji?

Next

Ubezpieczenia cyfrowe — od ochrony przed ryzykiem do zapobiegania mu

Nowe technologie przynoszą rewolucyjne zmiany w działalności branży ubezpieczeniowej. Dochodzi do przekształcenia modeli biznesowych i zmiany organizacji procesów, a pracownicy zyskują dostęp do aplikacji mobilnych i danych pozyskiwanych w czasie rzeczywistym. Seria historii dotyczących twórczego przywództwa pokazuje następstwa tych radykalnych zmian — i propozycje działań, jakie ubezpieczyciele mogą podjąć, by wykorzystać te możliwości.

Twój plan wdrożenia cyfrowych ubezpieczeń

Jakie czynniki powodują zmiany w działalności branży ubezpieczeniowej? W jaki sposób ubezpieczyciele mogą w pełni wykorzystać potencjał technologii, które za nimi stoją? Dowiedz się z naszego planu wdrożenia strategii cyfrowego ubezpieczyciela.

Jak stać się towarzystwem ubezpieczeniowym przyszłości

Zobacz, w jaki sposób gospodarka cyfrowa rewolucjonizuje działalność branży ubezpieczeniowej. Infografika przedstawia też nowe sposoby rywalizacji, jak również pięć cech potrzebnych, by odnieść sukces w branży ubezpieczeniowej. 

Nowe technologie dla branży ubezpieczeniowej

Konferencja SAPPHIRE NOW jest zawsze źródłem nowych pomysłów i analiz dotyczących technologii jako siły napędowej transformacji. Poznaj wnioski z dwóch inspirujących sesji poświęconych branży ubezpieczeniowej.

Przygotowanie do rewolucji cyfrowej

Czy Twoja firma jest gotowa na transformację cyfrową? To opracowanie jest źródłem zasobów, które pomogą Ci zrobić pierwszy krok w tym kierunku. Dowiedz się, jak stworzyć podstawową platformę cyfrową i zrewolucjonizować modele biznesowe, procesy i pracę personelu — i nie tylko.

Zobacz, co mówią nasi klienci…

Previous

Nowe technologie w branży ubezpieczeń na świecie

W ostatnim dziesięcioleciu branża ubezpieczeniowa na świecie podlegała, na nieznaną dotąd skalę, działaniu szeregu czynników rynkowych. Były to m.in. szeroko zakrojony i złożony nadzór organów regulacyjnych, zasadnicza zmiana oczekiwań klientów, dynamiczny rozwój rynków wschodzących i postęp technologiczny.

Ubezpieczenie rzeczy: jak cyfryzacja zmienia zasady gry

Era cyfrowa podniosła poprzeczkę. Konsumenci żądają od ubezpieczycieli bardziej spersonalizowanych usług i dodatkowych korzyści. Jeśli ich wymagania nie są spełnione, przechodzą do bardziej innowacyjnych konkurentów. Nadszedł czas wykorzystania technologii, okiełznania zalewu danych i rozszerzania działalności. Poznaj rewolucyjny trend.

EIU: jak technologia cyfrowa wpływa na infrastrukturę IT?

Ośrodek Economist Intelligence Unit zapytał członków starszej kadry kierowniczej z sektora usług finansowych o technologię cyfrową i jej wpływ na ich branżę. Przekazane odpowiedzi i analizy EIU pozwalają zrozumieć, jak technologie informacyjne wpływają na przebieg transformacji cyfrowej tego sektora.

Next

Zmień swój punkt widzenia — poznaj opinie ekspertów branży ubezpieczeniowej

Previous

W jaki sposób rewolucja cyfrowa odmieni oblicze branży ubezpieczeniowej

Transformacja cyfrowa zmienia świat, w jakim żyjemy, a podmioty z branży ubezpieczeniowej nie mogą biernie się przyglądać i ignorować tych zmian. Prognozuje się, że w nadchodzących latach kontakt z klientami w świecie cyfrowym zdecydowanie zwiększy rentowność działalności ubezpieczeniowej.

Dlaczego w ciągu 20 lat branża ubezpieczeniowa osiągnie większy sukces — i stanie się niedostrzegalna

Warto zapamiętać, jak obecnie wygląda branża ubezpieczeniowa, bo kolejne pokolenie może być pierwszym, które dorośnie, nie mając kontaktu z ubezpieczeniami. Nie dlatego, że ubezpieczenia stracą na znaczeniu — po prostu za 20 lat mogą wyglądać zupełnie inaczej.

Klienci towarzystw ubezpieczeniowych oczekują prostoty, personalizacji i odpowiednich doświadczeń

Klienci oczekują nieskomplikowanych, spójnych interakcji z wybranym ubezpieczycielem, często jeszcze zanim dojdzie do bezpośredniego kontaktu. Jak współczesne towarzystwa ubezpieczeniowe mają zaspokoić potrzebę stałej łączności i doświadczeń dostosowanych pod kątem indywidualnych klientów?

Next

Przekształć swoją organizację w przedsiębiorstwo inteligentne

Zobacz najważniejsze przemówienia wygłoszone podczas konferencji SAPPHIRE NOW przez opiniotwórców z dziedziny Internetu rzeczy, uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji.

Previous

Przygotuj się, by sprostać potrzebom mobilnych ubezpieczających

Odkryj nowe punkty kontaktu między ubezpieczycielami a ubezpieczającymi kształtowane przez technologie mobilne. Infografika pokazuje, jak aplikacje mobilne i dane dają towarzystwom ubezpieczeniowym możliwość oferowania na żądanie spersonalizowanych usług, dzięki którym ograniczają ryzyko i straty. 

Jak cyfrowe ubezpieczenia zmieniają życie: historia Kirtlanda

Przekonaj się, dlaczego Kirtland oczekuje od swojego towarzystwa ubezpieczeniowego prostoty, stałej łączności i efektywności.

Next

Zmień oblicze działalności firmy dzięki usługom SAP Digital Business Services

Firmy na całym świecie przekształcają się w przedsiębiorstwa cyfrowe — co nie zawsze przebiega bez przeszkód. Usługi SAP Digital Business Services pomogą Twojej firmie dokonać transformacji krok po kroku — od opracowania strategii po wdrożenie technologii i nie tylko.

Całościowe podejście naszych specjalistów pomoże Twojej firmie zidentyfikować i wdrożyć nowe procesy i funkcje przy zachowaniu sprawnej realizacji bieżących działań. Zadbamy o to, by oprogramowanie SAP pozwalało Twojej firmie czerpać jak największe korzyści podczas odpowiadania na zmienne potrzeby gospodarki cyfrowej. 

Szkolenia i edukacja SAP

Poszerz wiedzę na temat oprogramowania SAP, zdobądź nowe umiejętności i zapewnij swojej firmie dostęp do wiedzy specjalistycznej. Oferowany przez nas pełny pakiet kursów szkoleniowych i edukacyjnych oraz certyfikatów z zakresu oprogramowania może pomóc zmaksymalizować możliwości rozwiązań SAP.

Back to top