Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Dostarczaj produkty konsumenckie, jakich oczekują klienci

Dopasuj poszczególne aspekty swojej działalności — od rozwoju produktów po sprzedaż — do potrzeb współczesnych klientów dzięki rozwiązaniom SAP dla branży paczkowanych produktów konsumenckich (CPG). Nasze oprogramowanie pomoże Twojej firmie prognozować i planować popyt na innowacyjne dobra konsumpcyjne i zarządzać nim, by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zobacz przegląd rozwiązania SAP for Consumer Products
Previous

Szybciej twórz produkty w odpowiedzi na popyt

Skróć czas do wprowadzenia na rynek produktów, jakich pragną klienci — w odpowiednim dla nich miejscu i w  sposób, jakiego oczekują. Dowiedz się, jak rozwiązania SAP z zakresu produktów konsumenckich pomogą Twojej firmie szybciej reagować na dynamiczne zmiany popytu przy jednoczesnej optymalizacji inwestycji w promocję handlu i zarządzanie marką.

15% firm z sektora produktów konsumenckich

monitoruje zaangażowanie indywidualnych konsumentów w czasie rzeczywistym. Chcesz sprawdzić, jak Twoja firma wypada na tle konkurencji?
Next

Produkty konsumenckie: dostosowane pod kątem nowej gospodarki

Firmy z sektora produktów konsumenckich chcące zwiększać zaangażowanie i lojalność klientów w erze cyfrowej muszą być w stanie budować i rozwijać „dynamiczne marki”. Muszą też błyskawicznie dostarczać wysoce spersonalizowane doświadczenia milionom osób — oraz zaspokajać potrzeby klientów w odpowiednim miejscu, czasie i w oczekiwanej formie. Dowiedz się więcej na temat transformacji cyfrowej w sektorze produktów konsumenckich — i przekonaj się, jak firma SAP może pomóc Ci przekształcić działalność i modele biznesowe tak, by Twoja firma mogła rozwijać się w nowej gospodarce. 
Previous

Gospodarka cyfrowa zorientowana na konsumenta

Konsumenci mają obecnie większą kontrolę nad sytuacją niż dotychczas. Poznaj pięć przełomowych trendów w technologii — i przekonaj się, jak je wykorzystać, by przekształcić modele biznesowe, procesy i środowisko pracy firmy tak, by zaspokoić potrzeby współczesnych, skupionych na wynikach i doświadczeniach konsumentów. 

Przedsiębiorstwo cyfrowe zorientowane na konsumenta

Spraw, by koszyk z zakupami stał się źródłem inspiracji. Konsumentom nie zależy już tylko na samych produktach, a raczej na inspiracji, wskazówkach i wiedzy, które dają im radość, poczucie komfortu, bezpieczeństwa i kontroli. Zobacz, jak zmienia się oblicze branży CPG.
Next
Previous

Ankieta: oceń stopień gotowości na erę cyfrową

Czy Twoja firma jest gotowa, by sprostać wymaganiom konsumenta cyfrowego? Przekonaj się, wypełniając krótką ankietę obejmującą wszystkie procesy od zaopatrzenia po sprzedaż i od marketingu po produkcję. Otrzymasz też analizę gotowości Twojej firmy na erę cyfrową. 

Internet rzeczy i transformacja cyfrowa

Niewiele technologii może wpłynąć na transformację zaangażowania klienta bardziej niż Internet rzeczy (IoT). Przeczytaj raport firmy IDC i przekonaj się, jak IoT rewolucjonizuje branże produktów konsumenckich, sprzedaży, służby zdrowia i produkcji dyskretnej.
Next

Zobacz, co mówią nasi klienci…

Coroczna konferencja SAPPHIRE NOW + ASUG

Dołącz do nas 16-18 maja i skorzystaj z możliwości networkingu, tworzenia strategii, dyskusji i edukacji na temat najnowszych, przełomowych rozwiązań SAP.

Zmień swój punkt widzenia — poznaj opinie ekspertów sektora produktów konsumenckich

Previous
 
International Data Corporation szacuje, że do 2018 r. powstanie nowych i transformacja istniejących firm „znacznie zakłóci” działalność jednej trzeciej z 20 liderów w większości branż.
 
Szacuje się, że do 2020 r. do Internetu rzeczy (IoT) najprawdopodobniej podłączonych będzie już 50 mld urządzeń — co zupełnie odmieni sposób, w jaki funkcjonujemy.
 
Tym, co wyróżnia firmy z sektora produktów konsumenckich osiągające sukces w gospodarce cyfrowej, jest umiejętność błyskawicznego zadbania o doświadczenia klienta.

 

Next
Previous

Obserwuj SAP dla branży produktów konsumenckich na Twitterze

Zyskaj dostęp do aktualności z branży, danych i oprogramowania CPG do rozwoju produktów, produkcji, łańcucha dostaw, marketingu i innych obszarów.

Dołącz do grupy SAP Consumer Products w serwisie LinkedIn

Dołącz do grupy w serwisie LinkedIn, by nawiązać relacje i współpracę z podmiotami z branży CPG — i zyskaj dostęp do nowych danych i możliwości.

 

 

Dołącz do społeczności podmiotów z sektora produktów konsumenckich

Weź udział w dyskusji w naszej sieci społecznościowej dla firm z branży CPG. Poznaj analizy i opinie ekspertów i dołącz do forów internetowych SAP.

Next

Zmień oblicze działalności firmy dzięki usługom SAP Digital Business Services

Firmy na całym świecie przekształcają się w przedsiębiorstwa cyfrowe — co nie zawsze przebiega bez przeszkód. Usługi SAP Digital Business Services pomogą Twojej firmie dokonać transformacji krok po kroku — od opracowania strategii po wdrożenie technologii i nie tylko.

Całościowe podejście naszych specjalistów pomoże Twojej firmie zidentyfikować i wdrożyć nowe procesy i funkcje przy zachowaniu sprawnej realizacji bieżących działań. Zadbamy o to, by oprogramowanie SAP pozwalało Twojej firmie czerpać jak największe korzyści podczas odpowiadania na zmienne potrzeby gospodarki cyfrowej. 

Szkolenia i edukacja SAP

Poszerz wiedzę na temat oprogramowania SAP, zdobądź nowe umiejętności i zapewnij swojej firmie dostęp do wiedzy specjalistycznej. Oferowany przez nas pełny pakiet kursów szkoleniowych i edukacyjnych oraz certyfikatów z zakresu oprogramowania może pomóc zmaksymalizować możliwości rozwiązań SAP.

Back to top