Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Dostarczaj produkty konsumenckie, jakich oczekują klienci

Dopasuj poszczególne aspekty swojej działalności — od rozwoju produktów po sprzedaż — do potrzeb współczesnych klientów dzięki rozwiązaniom SAP dla branży paczkowanych produktów konsumenckich (CPG). Nasze oprogramowanie pomoże Twojej firmie prognozować i planować popyt na innowacyjne dobra konsumpcyjne i zarządzać nim, by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zobacz przegląd rozwiązania SAP for Consumer Products
Previous

Szybciej twórz produkty w odpowiedzi na popyt

Skróć czas do wprowadzenia na rynek produktów, jakich pragną klienci — w odpowiednim dla nich miejscu i w  sposób, jakiego oczekują. Dowiedz się, jak rozwiązania SAP z zakresu produktów konsumenckich pomogą Twojej firmie szybciej reagować na dynamiczne zmiany popytu przy jednoczesnej optymalizacji inwestycji w promocję handlu i zarządzanie marką.

15% firm z sektora produktów konsumenckich

monitoruje zaangażowanie indywidualnych konsumentów w czasie rzeczywistym. Chcesz sprawdzić, jak Twoja firma wypada na tle konkurencji?
Next

Transformacja cyfrowa w przemyśle dóbr konsumpcyjnych

Transformacja cyfrowa diametralnie odmienia oblicze przemysłu dóbr konsumpcyjnych. Produkty nadal są ważne, ale tym, co dziś wyróżnia firmy na tle konkurencji, jest obsługa klienta. Aby osiągnąć sukces, musisz angażować swoich klientów jak nigdy dotąd. Osiąganie lepszych wyników wymaga błyskawicznego wykorzystywania szans — a to wszystko w gospodarce cyfrowej, którą charakteryzują dynamiczne interakcje, podejmowane na bieżąco decyzje i potrzeba dostępu do danych w czasie rzeczywistym. 

Previous

Imperatyw transformacji cyfrowej

Dlaczego transformacja cyfrowa ma w przemyśle dóbr konsumpcyjnych tak ogromne znaczenie? O co toczy się gra? Co można zyskać? W nowym filmie odpowiedzi na te oraz inne pytania dotyczące przyszłości branży dóbr konsumpcyjnych w gospodarce cyfrowej udzieli uznany analityk firmy IDC, Simon Ellis. 

Uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja 

Jak skutecznie kontaktować się z dzisiejszymi zawsze aktywnymi, dysponującymi szerokimi możliwościami konsumentami? Poznaj potencjał sztucznej inteligencji i dowiedz się, jak pomaga firmom z branży dóbr konsumpcyjnych personalizować obsługę klienta i zwiększać zyski.
Next
Previous

Marketing chwili: angażowanie klientów jako droga do sukcesu

Aby przetrwać i odnieść sukces w gospodarce cyfrowej, firmy muszą umieszczać klientów w centrum swoich działań. Oznacza to konieczność przekształcenia całej działalności — od modeli biznesowych po procesy i funkcjonowanie firmy. Przedstawiamy propozycje działań, które pozwolą to osiągnąć. 

Angażuj klientów we właściwym momencie dzięki rozwiązaniom SAP Hybris

Dzisiejsi konsumenci, dysponujący stałym dostępem do Internetu, cenią sobie kontakt z marką nie mniej — a może nawet bardziej — niż same produkty. Aby przyciągać tych klientów i zaskarbić sobie ich lojalność w świecie gospodarki cyfrowej, firmy z branży dóbr konsumpcyjnych dążą do nawiązywania kontaktu z klientami i angażowania ich na nowe sposoby. Rozwiązania SAP Hybris mogą im w tym pomóc.
Next

Zobacz, co mówią nasi klienci…

Przekształć swoją organizację w przedsiębiorstwo inteligentne

Zobacz najważniejsze przemówienia wygłoszone podczas konferencji SAPPHIRE NOW przez opiniotwórców z dziedziny Internetu rzeczy, uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji.

Zmień swój punkt widzenia — poznaj opinie ekspertów sektora produktów konsumenckich

Previous
 
International Data Corporation szacuje, że do 2018 r. powstanie nowych i transformacja istniejących firm „znacznie zakłóci” działalność jednej trzeciej z 20 liderów w większości branż.
 
Szacuje się, że do 2020 r. do Internetu rzeczy (IoT) najprawdopodobniej podłączonych będzie już 50 mld urządzeń — co zupełnie odmieni sposób, w jaki funkcjonujemy.
 
Tym, co wyróżnia firmy z sektora produktów konsumenckich osiągające sukces w gospodarce cyfrowej, jest umiejętność błyskawicznego zadbania o doświadczenia klienta.

 

Next
Previous

Obserwuj SAP dla branży produktów konsumenckich na Twitterze

Zyskaj dostęp do aktualności z branży, danych i oprogramowania CPG do rozwoju produktów, produkcji, łańcucha dostaw, marketingu i innych obszarów.

Dołącz do grupy SAP Consumer Products w serwisie LinkedIn

Dołącz do grupy w serwisie LinkedIn, by nawiązać relacje i współpracę z podmiotami z branży CPG — i zyskaj dostęp do nowych danych i możliwości.

 

 

Dołącz do społeczności podmiotów z sektora produktów konsumenckich

Weź udział w dyskusji w naszej sieci społecznościowej dla firm z branży CPG. Poznaj analizy i opinie ekspertów i dołącz do forów internetowych SAP.

Next

Zmień oblicze działalności firmy dzięki usługom SAP Digital Business Services

Firmy na całym świecie przekształcają się w przedsiębiorstwa cyfrowe — co nie zawsze przebiega bez przeszkód. Usługi SAP Digital Business Services pomogą Twojej firmie dokonać transformacji krok po kroku — od opracowania strategii po wdrożenie technologii i nie tylko.

Całościowe podejście naszych specjalistów pomoże Twojej firmie zidentyfikować i wdrożyć nowe procesy i funkcje przy zachowaniu sprawnej realizacji bieżących działań. Zadbamy o to, by oprogramowanie SAP pozwalało Twojej firmie czerpać jak największe korzyści podczas odpowiadania na zmienne potrzeby gospodarki cyfrowej. 

Szkolenia i edukacja SAP

Poszerz wiedzę na temat oprogramowania SAP, zdobądź nowe umiejętności i zapewnij swojej firmie dostęp do wiedzy specjalistycznej. Oferowany przez nas pełny pakiet kursów szkoleniowych i edukacyjnych oraz certyfikatów z zakresu oprogramowania może pomóc zmaksymalizować możliwości rozwiązań SAP.

Back to top