Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Usługi finansowe: zyskuj dzięki rozwiązaniom SAP dla banków

Zapewnij swojej firmie elastyczność niezbędną do tego, by nadążać za zmiennymi oczekiwaniami klientów, strukturą demograficzną i popytem — dzięki oprogramowaniu SAP dla sektora bankowego i branży usług finansowych. Zwiększaj marże zysku we wszystkich kanałach i łatwo przezwyciężaj wyzwania, takie jak wyższe wymogi kapitałowe, bardziej rygorystyczne przepisy i transformacja w dziedzinie bankowości cyfrowej dzięki najlepszym w swojej klasie systemom i technologiom bankowym.

Jak technologie mobilne rewolucjonizują bankowość detaliczną
Previous

Rewolucja cyfrowa w świecie usług finansowych

Rewolucja cyfrowa: w poniższych dwóch filmach Rob Hetherington, globalny dyrektor generalny ds. branży usług finansowych w firmie SAP, opowie o wpływie technologii na sektor usług finansowych.

Czy Twój bank jest ukierunkowany na klienta?

Dostarczanie klientom spójnych doświadczeń nie jest łatwym zadaniem, ale instytucje finansowe, które nie są w stanie skoordynować relacji z klientami we wszystkich kanałach i nadać im osobistego charakteru, ryzykują utratę konkurencyjności. Chcesz sprawdzić, jak Twój bank wypada na tle konkurencji?

Next

     

Budowanie banku przyszłości

Technologie cyfrowe zmieniają sposób świadczenia i dostarczania klientom usług detalicznych i komercyjnych, dlatego bank przyszłości będzie różnił się od dzisiejszego. Jak sektor usług finansowych ma przygotować się na tę zmianę? Te zasoby pomogą Twojemu bankowi przekształcić modele biznesowe, by mógł z powodzeniem funkcjonować i rozwijać się w nowym środowisku.
Previous

Bank cyfrowy przygotowany na wyzwania przyszłości

Jak banki reagują na zachodzącą w branży transformację cyfrową? Jakie modele biznesowe wykorzystują? Czy wdrażają najnowsze technologie finansowe? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w e-booku opartym na badaniu firmy IDC przeprowadzonym z udziałem ponad 500 członków kadry kierowniczej z 250 banków na całym świecie.

Indywidualizacja usług finansowych

Odkryj, jak banki na całym świecie stają się „bankami indywidualnych klientów”, by świadczyć spersonalizowane usługi dostosowane do ich potrzeb. Oto jak radzą sobie z wyzwaniami — i lepiej zaspokajają potrzeby klientów w coraz bardziej konkurencyjnym otoczeniu.

Next
Previous

Pięć sposobów na udaną transformację cyfrową

Nowe technologie rewolucjonizują sposób korzystania z usług bankowych przez klientów i rzucają wyzwanie tradycyjnej roli bankowości. Poznaj pięć cech banku cyfrowego — i przekonaj się, jak nadać je swojej organizacji, by wykorzystać możliwości oferowane przez erę cyfrową.

Wizja banku przyszłości

Dowiedz się, jak nasi klienci z sektora bankowego rozwijają się, by spełnić oczekiwania klientów cyfrowych — począwszy od przyjęcia kompleksowego podejścia do transformacji cyfrowej, po zapewnianie jednolitej obsługi zarówno w bezpośredniej relacji z klientami, jak i od strony zaplecza.
Next

Zobacz, co mówią nasi klienci…

Previous

SAP ponownie liderem według firmy Gartner

Dziewiąty rok z rzędu firma SAP została uznana za lidera w raporcie firmy Gartner „Magic Quadrant for Global Retail Core Banking”. Firma SAP została ogłoszona liderem rynku we wszystkich kategoriach.

Transformacja cyfrowa w sektorze bankowym

Falk Rieker, dyrektor jednostki ds. sektora bankowego, nakreśla wyzwania, z jakimi borykają się banki w świecie gospodarki cyfrowej i wyjaśnia, co muszą zrobić, by utrzymać przewagę konkurencyjną.

Next

   

Previous

Nowe podejścia do transformacji cyfrowej w sektorze bankowym

Poznaj kluczowe wyniki badania firmy IDC dotyczącego transformacji cyfrowej w sektorze bankowym na świecie i najważniejszych strategii jej udanej realizacji.

EIU: jak technologia cyfrowa wpływa na infrastrukturę IT?

Ośrodek Economist Intelligence Unit zapytał członków starszej kadry kierowniczej z sektora usług finansowych o technologię cyfrową i jej wpływ na ich branżę. Przekazane odpowiedzi i analizy EIU pozwalają zrozumieć, jak technologie informacyjne wpływają na przebieg transformacji cyfrowej tego sektora.

Next

Zmień swój punkt widzenia — poznaj opinie ekspertów sektora bankowego

Previous

Czy technologia łańcucha bloków (blockchain) zrewolucjonizuje sektor bankowy?

Za sprawą silnych czynników oddziałujących na świat gospodarki cyfrowej na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia w każdej branży dokonała się rewolucja technologiczna. Skutki transformacji cyfrowej doprowadziły do istotnych zmian w zakresie modeli biznesowych, cen i konsumpcji indywidualnej.

Jak sprostać wyzwaniom integracji finansowej dzięki czwartej rewolucji przemysłowej 

Integracja finansowa to najpilniejsze globalne wyzwanie. Nowe inicjatywy skupione na zapewnieniu dostępu do banku osobom nieposiadającym rachunku — z wykorzystaniem technologii mobilnej i kart debetowych lub portfela mobilnego (mWallet) — to krok w dobrą stronę. Nadszedł jednak czas na bardziej zdecydowane działania.

Transformacja cyfrowa: udany front end to nie wszystko

Właściwie wdrożona technologia cyfrowa wyeliminuje potrzebę udziału człowieka w realizacji transakcji, będzie oparta na informacjach pozyskiwanych w czasie rzeczywistym i przyczyni się do ograniczenia ryzyka. Jaki będzie to miało wpływ na relacje między klientami a pracownikami odpowiedzialnymi za kontakty z nimi?

Next

Zmień oblicze działalności firmy dzięki usługom SAP Digital Business Services

Firmy na całym świecie przekształcają się w przedsiębiorstwa cyfrowe — co nie zawsze przebiega bez przeszkód. Usługi SAP Digital Business Services pomogą Twojej firmie dokonać transformacji krok po kroku — od opracowania strategii po wdrożenie technologii i nie tylko.

Całościowe podejście naszych specjalistów pomoże Twojej firmie zidentyfikować i wdrożyć nowe procesy i funkcje przy zachowaniu sprawnej realizacji bieżących działań. Zadbamy o to, by oprogramowanie SAP pozwalało Twojej firmie czerpać jak największe korzyści podczas odpowiadania na zmienne potrzeby gospodarki cyfrowej. 

Szkolenia i edukacja SAP

Poszerz wiedzę na temat oprogramowania SAP, zdobądź nowe umiejętności i zapewnij swojej firmie dostęp do wiedzy specjalistycznej. Oferowany przez nas pełny pakiet kursów szkoleniowych i edukacyjnych oraz certyfikatów z zakresu oprogramowania może pomóc zmaksymalizować możliwości rozwiązań SAP.

Back to top