Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Poznaj ofertę firmy SAP

Zaawansowane oprogramowanie biznesowe nie musi być skomplikowane. W firmie SAP wierzymy w proste i inteligentne rozwiązania. To jedna z przyczyn, dla których zajmujemy wiodącą pozycję na rynku aplikacji dla przedsiębiorstw.
Zapoznaj się z naszą ofertą przedstawioną według dziedziny działalności, branży lub produktu.

Rozwiązania według rodzaju działalności

Poszukujesz sposobów, by usprawnić funkcjonowanie swojego działu? Poznaj ofertę rozwiązań opracowanych z myślą o poszczególnych działach — od zarządzania zasobami i finansami po marketing i produkcję — i znajdź oprogramowanie, które sprosta Twoim wyjątkowym, codziennym potrzebom.

Oprogramowanie

Masz już produkt SAP? Znajdź swój produkt — od rozwiązań analitycznych po ERP i platformy technologiczne — oraz uzyskaj wszystkie informacje i narzędzia, których potrzebujesz, by w pełni wykorzystać możliwości oprogramowania SAP.

Previous
Next

Platformy i technologie

Napędzaj rozwój firmy i jej wyniki dzięki rozwiązaniom platformowym i technologii SAP. Określ nowe możliwości, upraszczając skomplikowane procesy, by poprawić zdolność do reagowania w czasie rzeczywistym, oraz podejmując trafne decyzje w oparciu o dane uzyskane w odpowiednim momencie. Wprowadzaj innowacyjne rozwiązania pozwalające przekształcić sposób tworzenia, działania i komunikowania się w firmie.

Trendy technologiczne

Od pionierskiego oprogramowania ERP po wiodące rozwiązania na potrzeby Internetu rzeczy — jeśli chodzi o przełomowe technologie kształtujące oblicze dzisiejszych firm, mamy wiele do zaoferowania. Znajdź rozwiązania informatyczne i poznaj najpopularniejsze trendy technologiczne. 

Rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw

Powierz wszystkie aspekty prowadzenia działalności swojej małej lub średniej firmy oprogramowaniu SAP dla MŚP — w wersji wdrażanej lokalnie lub w chmurze. Klienci z sektora MŚP odkryli, że SAP nigdy nie przestanie nadążać za rozwojem ich działalności — bez względu na to, jaki kierunek obierze.

SAP Digital Business Services

Gospodarka cyfrowa wywiera ogromny wpływ na klientów firmy SAP i wymaga nowego poziomu organizacji działalności, aby generować rozwój firmy, uwolnić maksymalną wartość biznesową i zapewnić ciągłość działania. Usługi SAP Digital Business Services łączą ze sobą obszar działalności biznesowej i infrastrukturę informatyczną, pozwalając zaprojektować od nowa sposób działania firmy z użyciem naszej cyfrowej platformy biznesowej.
 
Dzięki doświadczeniom zgromadzonym przez ponad 40 lat współpracy z najbardziej postępowymi organizacjami na świecie oraz solidnemu ekosystemowi partnerów przedstawiciele SAP Digital Business Services mogą poprowadzić Twoją firmę na drodze do innowacji i transformacji cyfrowej, zabezpieczając najważniejsze procesy biznesowe.
 

Nowoczesne przedsiębiorstwo gospodarki komunalnej

21 czerwca 2017 r., Warszawa
 
Dowiedz się, jak osiągnąć pełną przezroczystość wykonywanych procesów, redukując koszty wykonania usług, minimalizując wpływ na środowisko naturalne, zwiększając wydajność recyklingu.
Back to top