Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Poznaj ofertę firmy SAP

Zaawansowane oprogramowanie biznesowe nie musi być skomplikowane. W firmie SAP wierzymy w proste i inteligentne rozwiązania. To jedna z przyczyn, dla których zajmujemy wiodącą pozycję na rynku aplikacji dla przedsiębiorstw.
Zapoznaj się z naszą ofertą przedstawioną według dziedziny działalności, branży lub produktu.

Rozwiązania według rodzaju działalności

Poszukujesz sposobów, by usprawnić funkcjonowanie swojego działu? Poznaj ofertę rozwiązań opracowanych z myślą o poszczególnych działach — od zarządzania zasobami i finansami po marketing i produkcję — i znajdź oprogramowanie, które sprosta Twoim wyjątkowym, codziennym potrzebom.

Oprogramowanie

Masz już produkt SAP? Znajdź swój produkt — od rozwiązań analitycznych po ERP i platformy technologiczne — oraz uzyskaj wszystkie informacje i narzędzia, których potrzebujesz, by w pełni wykorzystać możliwości oprogramowania SAP.

Previous
Next

Platformy i technologie

Napędzaj rozwój firmy i jej wyniki dzięki rozwiązaniom platformowym i technologii SAP. Określ nowe możliwości, upraszczając skomplikowane procesy, by poprawić zdolność do reagowania w czasie rzeczywistym, oraz podejmując trafne decyzje w oparciu o dane uzyskane w odpowiednim momencie. Wprowadzaj innowacyjne rozwiązania pozwalające przekształcić sposób tworzenia, działania i komunikowania się w firmie.

Trendy technologiczne

Od pionierskiego oprogramowania ERP po wiodące rozwiązania na potrzeby Internetu rzeczy — jeśli chodzi o przełomowe technologie kształtujące oblicze dzisiejszych firm, mamy wiele do zaoferowania. Znajdź rozwiązania informatyczne i poznaj najpopularniejsze trendy technologiczne. 

Rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw

Powierz wszystkie aspekty prowadzenia działalności swojej małej lub średniej firmy oprogramowaniu SAP dla MŚP — w wersji wdrażanej lokalnie lub w chmurze. Klienci z sektora MŚP odkryli, że SAP nigdy nie przestanie nadążać za rozwojem ich działalności — bez względu na to, jaki kierunek obierze.

SAP Digital Business Services

Gospodarka cyfrowa wywiera ogromny wpływ na klientów firmy SAP i wymaga nowego poziomu organizacji działalności, aby generować rozwój firmy, uwolnić maksymalną wartość biznesową i zapewnić ciągłość działania. Usługi SAP Digital Business Services łączą ze sobą obszar działalności biznesowej i infrastrukturę informatyczną, pozwalając zaprojektować od nowa sposób działania firmy z użyciem naszej cyfrowej platformy biznesowej.
 
Dzięki doświadczeniom zgromadzonym przez ponad 40 lat współpracy z najbardziej postępowymi organizacjami na świecie oraz solidnemu ekosystemowi partnerów przedstawiciele SAP Digital Business Services mogą poprowadzić Twoją firmę na drodze do innowacji i transformacji cyfrowej, zabezpieczając najważniejsze procesy biznesowe.
 

SAP Technology Forum

12-13 września 2017, Gdynia

Dołącz do nas i poznaj nowości technologiczne SAP, w szczególności rodzinę rozwiązań SAP Leonardo oraz przykłady wdrożeń rozwiązań SAP u naszych klientów.

Back to top