Skip to Content
Skontaktuj się z nami

SAP Digital Business Services

SAP Digital Business Services

Osiągnij sukces dzięki cyfryzacji. Nasze plany serwisowe pomogą firmie na każdym etapie transformacji cyfrowej — od opracowania strategii po wdrożenie, optymalizację i utrzymanie rozwiązań SAP. Niezależnie od celów firmy co do infrastruktury IT, zadbamy o jak największy zysk z inwestycji w rozwiązania SAP. Korzystaj z całościowych planów serwisowych i pomocy technicznej, projektowania nietypowych aplikacji, specjalistycznego doradztwa, sprawdzonych metod, gruntownej wiedzy technicznej — i nie tylko.

Realizowanie transformacji cyfrowej

 

SAP Leonardo Innovation Services

Pomożemy Ci zidentyfikować, zdefiniować i przetestować cyfrowy model biznesowy za pomocą najnowszych technologii, w tym Internetu rzeczy (IoT), uczenia maszynowego, aplikacji analitycznych, Big Data, blockchain i data intelligence. Usługi SAP Leonardo Innovation Services zapewniają wsparcie w odkrywaniu innowacji przy niewielkich nakładach początkowych i minimalnym ryzyku.

Usługa SAP Model Company

Przyspiesz wdrożenie, skróć czas realizacji projektów i ogranicz całkowity koszt posiadania dzięki wstępnie skonfigurowanym, kompleksowym rozwiązaniom SAP dla określonych dziedzin bądź branż oraz pakietowi SAP Best Practices, który sprawi, że szybciej wprowadzisz nowe technologie.

Sprawdź, co mówią nasi klienci

Back to top