Skip to Content
Skontaktuj się z nami

SAP Digital Business Services

Dostosuj się do ery cyfrowej i osiągaj sukces w swojej branży. Nasze plany i pakiety usług serwisowych pomogą Twojej firmie na każdym etapie transformacji cyfrowej — od opracowania strategii po wdrożenie, optymalizację i utrzymanie rozwiązań SAP. Niezależnie od tego, jakie są cele Twojej firmy w zakresie infrastruktury IT, zadbamy o to, by inwestycje w rozwiązania SAP zapewniały jej jak największy zysk. Korzystaj z całościowych planów usług serwisowych i pomocy technicznej, specjalistycznych usług doradczych, sprawdzonych najlepszych praktyk, gruntownej wiedzy branżowej i technicznej — i nie tylko.
 

Uprość swoją działalność w świecie gospodarki cyfrowej

Błyskawicznie dostarczaj pracownikom i klientom to, czego potrzebują, w chwili, w której tego potrzebują. Dzięki świadczonym na całym świecie usługom serwisowym i pomocy technicznej zapewniamy firmom wsparcie na każdym etapie transformacji cyfrowej: nowy model handlowy oparty na jednym, uproszczonym portfelu usług, opracowany przez jedną, globalną organizację i dostępny na podstawie jednej umowy.

Realizowanie transformacji cyfrowej

Gospodarka cyfrowa ma ogromny wpływ na naszych klientów i to, czego od nas oczekują — mniej produktów i więcej usług. W tej nowej rzeczywistości rynkowej chcemy stać się liderem „serwicyzacji” — i pomagać naszym klientom osiągać założone cele na ich warunkach.
 

Przejście na platformę SAP S/4HANA

Niezależnie od tego, czy Twoja firma dopiero wdraża, czy też zmienia środowisko IT, pomoc firmy SAP i naszych partnerów ułatwi sprawne uruchomienie platformy SAP S/4HANA. Nasze pakiety Value Assurance dają firmom wsparcie na każdym etapie procesu, niezależnie od ich aktualnego zaplecza. Dokonaj szybkiej transformacji cyfrowej głównych procesów biznesowych, takich jak zakupy, produkcja, sprzedaż i zarządzanie aktywami trwałymi. 

Zobacz, co mówią nasi klienci...

Back to top

Call me now