Przejdź do zawartości

Wszystkie
produkty

Polecane produkty

Znajdź odpowiednie produkty, które pomogą przeprowadzić transformację cyfrową całego przedsiębiorstwa oraz szybko i bezpiecznie realizować kluczowe dla działalności procesy w chmurze — obecnie, jak i w przyszłości, gdy potrzeby biznesowe Twojej firmy się zmienią.

SAP S/4HANA

Usprawnij podejmowanie decyzji i zwiększ produktywność, korzystając z cyfrowego rdzenia, który wspiera wszystkie najważniejsze procesy biznesowe. Oparte na platformie SAP HANA rozwiązanie SAP S/4HANA Enterprise Management stworzono za pomocą technologii interfejsu SAP Fiori i jest ono dostępne do wdrożenia w chmurze i lokalnie.

SAP HANA

Przyspiesz procesy biznesowe, korzystaj z większej ilości danych i uprość środowisko IT firmy dzięki naszej platformie przetwarzania danych in-memory, która zaspokoi wszystkie potrzeby Twojej firmy związane z danymi.

Concur Expense

Zintegruj informacje o wydatkach na podróże, ERP, księgowości oraz dane kart w ramach jednego mobilnego systemu w chmurze, który umożliwia zarządzanie całym procesem obsługi wydatków — od wniosków po uzgodnienia.

SAP Ariba Strategic Sourcing Suite

Zarządzaj dostawami i dostawcami we wszystkich kategoriach wydatków dzięki jednemu, kompleksowemu pakietowi rozwiązań o obiegu zamkniętym, który sprosta złożonym wymogom związanym z pozyskiwaniem materiałów bezpośrednich. 

Pakiet SAP BusinessObjects Business Intelligence

Zwiększ responsywność, obniż koszty związane z infrastrukturą IT i ogranicz obciążenie pracą oraz usprawnij podejmowanie decyzji dzięki łatwemu, samoobsługowemu dostępowi do danych za pośrednictwem jednej platformy do obsługi danych i analiz.

SAP Commerce Cloud

Zapewniaj klientom wyjątkową, spójną obsługę dzięki integracji wszystkich cyfrowych i fizycznych punktów kontaktu z klientem — w tym w sieci, na urządzeniach mobilnych, w centrach obsługi klienta i mediach społecznościowych — w ramach jednej platformy.

SAP SuccessFactors Employee Central

Zrewolucjonizuj tryb pracy dzięki dostępnemu w wielu językach rozwiązaniu w chmurze, które pełni funkcję „systemu rejestracji” na potrzeby wszystkich danych dotyczących pracowników i kwestii kadrowych, jak i rolę platformy integrującej najważniejsze procesy HR.

Technologia i innowacje

W erze cyfrowej właściciele przedsiębiorstw muszą być na bieżąco z nowymi, powstającymi oraz przyszłymi technologiami — w przeciwnym wypadku pozostaną w tyle. Ale od czego zacząć? Poznaj najnowsze trendy w świecie technologii cyfrowej, by wybrać najlepsze rozwiązania dla swojej firmy.
Big Data

Technologia Big Data staje się coraz bardziej powszechna i różnorodna, a przedsiębiorstwa muszą nadążać za jej rozwojem. Poznaj najnowsze trendy w tej dziedzinie, w tym narzędzia do analiz w czasie rzeczywistym i sztuczną inteligencję — i dowiedz się, jak wykorzystać je do rozwoju działalności. 

Technologia blockchain

Technologia łańcucha bloków ma szansę zrewolucjonizować oblicze każdej branży. Ta technologia rozproszonego rejestru (distributed ledger technology) ma znacznie więcej zastosowań niż kryptowaluty — może być wykorzystywana do prowadzenia ksiąg wieczystych, zarządzania własnością intelektualną czy organizacji głosowań. 

Przetwarzanie w chmurze

Od modeli SaaS i PaaS po chmurę prywatną i hybrydową — dowiedz się więcej o technologii chmurowej i jej zaletach. Poznaj najnowsze trendy i aktualności w tej dziedzinie, takie jak zabezpieczenia i opcje chmury publicznej.

Działalność cyfrowa

W świecie gospodarki cyfrowej tradycyjne modele biznesowe są już zdecydowanie niewystarczające. Przekonaj się, jak przekształcić firmę w przedsiębiorstwo cyfrowe — i poznaj innowacyjne technologie, które są siłą napędową transformacji cyfrowej.

Internet rzeczy

Internet rzeczy (Internet of Things) łączy urządzenia z innymi urządzeniami (M2M) oraz urządzenia i ludzi w niemal każdej branży. Poznaj ten świat wzajemnych połączeń — w tym Przemysłowy internet rzeczy (IIoT) i Internet wszystkiego (Internet of Everything, IoE).

Uczenie maszynowe

Sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe i głębokie uczenie nadają innowacjom w zakresie oprogramowania nowy wymiar. Przekonaj się, jak za pomocą tej technologii wykorzystać bezkresne zasoby Big Data, by tworzyć szanse biznesowe.

Powrót do góry