Przejdź do zawartości
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij chat Chat offline
Uzyskaj pomoc na bieżąco — rozpocznij chat z przedstawicielem SAP.
Skontaktuj się z nami
Prześlij nam swoje uwagi, opinie i pytania.

Wszystkie
produkty

Polecane produkty

Znajdź odpowiednie produkty, które pomogą przeprowadzić transformację cyfrową całego przedsiębiorstwa oraz szybko i bezpiecznie realizować kluczowe dla działalności procesy w chmurze — obecnie, jak i w przyszłości, gdy potrzeby biznesowe Twojej firmy się zmienią.

SAP S/4HANA

Usprawnij podejmowanie decyzji i zwiększ produktywność, korzystając z cyfrowego rdzenia, który wspiera wszystkie najważniejsze procesy biznesowe. Oparte na platformie SAP HANA rozwiązanie SAP S/4HANA Enterprise Management stworzono za pomocą technologii interfejsu SAP Fiori i jest ono dostępne do wdrożenia w chmurze i lokalnie.

SAP Cloud Platform

Szybko twórz i wdrażaj aplikacje dzięki naszej chmurze w modelu platform-as-a-service (PaaS). SAP Cloud Platform ułatwi Twojej firmie wdrażanie bezpiecznych aplikacji biznesowych, które zintegrują i zoptymalizują infrastrukturę IT firmy, zwiększą jej elastyczność i sprawią, że transformacja cyfrowa będzie kwestią zaledwie tygodni, a nie lat.

Previous Next

SAP HANA

Przyspiesz procesy biznesowe, korzystaj z większej ilości danych i uprość środowisko IT firmy dzięki naszej platformie przetwarzania danych in-memory, która zaspokoi wszystkie potrzeby Twojej firmy związane z danymi.

Concur Expense

Zintegruj informacje o wydatkach na podróże, ERP, księgowości oraz dane kart w ramach jednego mobilnego systemu w chmurze, który umożliwia zarządzanie całym procesem obsługi wydatków — od wniosków po uzgodnienia.

SAP Ariba Strategic Sourcing Suite

Zarządzaj dostawami i dostawcami we wszystkich kategoriach wydatków dzięki jednemu, kompleksowemu pakietowi rozwiązań o obiegu zamkniętym, który sprosta złożonym wymogom związanym z pozyskiwaniem materiałów bezpośrednich. 

Pakiet SAP BusinessObjects Business Intelligence

Zwiększ responsywność, obniż koszty związane z infrastrukturą IT i ogranicz obciążenie pracą oraz usprawnij podejmowanie decyzji dzięki łatwemu, samoobsługowemu dostępowi do danych za pośrednictwem jednej platformy do obsługi danych i analiz.

SAP Commerce Cloud

Zapewniaj klientom wyjątkową, spójną obsługę dzięki integracji wszystkich cyfrowych i fizycznych punktów kontaktu z klientem — w tym w sieci, na urządzeniach mobilnych, w centrach obsługi klienta i mediach społecznościowych — w ramach jednej platformy.

SAP SuccessFactors Employee Central

Zrewolucjonizuj tryb pracy dzięki dostępnemu w wielu językach rozwiązaniu w chmurze, które pełni funkcję „systemu rejestracji” na potrzeby wszystkich danych dotyczących pracowników i kwestii kadrowych, jak i rolę platformy integrującej najważniejsze procesy HR.

Technologia i innowacje

W erze cyfrowej właściciele przedsiębiorstw muszą być na bieżąco z nowymi, powstającymi oraz przyszłymi technologiami — w przeciwnym wypadku pozostaną w tyle. Ale od czego zacząć? Poznaj najnowsze trendy w świecie technologii cyfrowej, by wybrać najlepsze rozwiązania dla swojej firmy.
Powrót do góry