Przejdź do zawartości
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij chat Chat offline
Uzyskaj pomoc na bieżąco — rozpocznij chat z przedstawicielem SAP.
Skontaktuj się z nami
Prześlij nam swoje uwagi, opinie i pytania.

Zostań partnerem SAP

Rozwiązania najlepsze w branży? Zdecydowanie. Światowej klasy program partnerski? Jak najbardziej. Elastyczność w prowadzeniu działalności w najbardziej optymalny sposób? Bez wątpienia. To doskonały moment, by zostać partnerem SAP. Działalność SAP polega na ułatwianiu firmom wykonywania codziennych czynności — dlaczego partnerzy nie mieliby działać tak samo? Program SAP PartnerEdge zapewnia dostęp do narzędzi, zasobów i korzyści, które pomagają utworzyć, prowadzić i rozwijać działalność przynoszącą zyski — w oparciu o współpracę z SAP. Dołączysz do świata firm w chmurze na platformie SAP HANA? Oczywiście!

Chcesz tworzyć lub sprzedawać rozwiązania SAP, świadczyć usługi wdrożeniowe lub oferować nasze aplikacje jako usługę dla swoich klientów? W naszym ekosystemie jest miejsce dla partnerów o kompetencjach każdego rodzaju.

 • Wyznaczaj kierunek — podejmij współpracę z liderem rynku oprogramowania ERP i pomagaj organizacjom
  upraszczać strukturę, stawiać na innowacje i wyprzedzać konkurencję.
 • Współpracuj z najlepszymi — dołącz od nagradzanego programu partnerskiego, w którym znajdziesz wszystko, co potrzebne do stworzenia i skutecznego rozwijania działalności w oparciu o rozwiązania SAP.
 • Odmień swoją przyszłość — uzyskaj dostęp do zaawansowanych narzędzi SAP: aplikacji, rozwiązań analitycznych, mobilnych i opartych na chmurze, baz danych oraz technologii platformowych.
 • Zaoferuj większe możliwości klientom — powiększaj możliwości oprogramowania dzięki instalacjom lokalnym, wdrożeniom na żądanie i na urządzeniach mobilnych.
 • Zagraj o wysoką stawkę — zwiększ swoje szanse, rozszerzając działalność i bazę klientów, by zdobyć nowe źródła przychodów i zysków.

Dowiedz się więcej o prostych, elastycznych sposobach współpracy z SAP — niezależnie od tego, czy chcesz ją podjąć od razu, czy wolisz najpierw poznać i przetestować oferowane opcje partnerstwa. Jeśli chcesz tworzyć (Build) lub sprzedawać (Sell) rozwiązania SAP, świadczyć powiązane z nimi usługi (Service) lub oferować aplikacje jako usługi (Run), mamy do zaoferowania możliwości współpracy odpowiednie dla Twoich celów biznesowych i kompetencji.

Program SAP PartnerEdge

Chcesz tworzyć (Build) lub sprzedawać (Sell) rozwiązania SAP, świadczyć powiązane z nimi usługi (Service) lub oferować aplikację jako usługę (Run)? Nagradzany program partnerski SAP PartnerEdge został opracowany z myślą o zapewnieniu Twojej firmie jak największego sukcesu i jak najwyższej stopy zwrotu. Jeśli jako partner spełniasz minimalne wymagania, dołączenie do programu jest bardzo proste. Wystarczy podpisać umowę partnerską, uiścić opłatę roczną i zacząć odnosić korzyści — znacznie przekraczające początkową inwestycję.

 • Jeden całościowy program — w odróżnieniu od wielu podobnych programów SAP PartnerEdge obejmuje modele uczestnictwa interoperacyjnego dopasowane do Twojego sposobu pracy i rodzaju usług świadczonych klientom. Wybierz jeden lub kilka z nich, a zyskasz ustandaryzowane opłaty, zharmonizowane korzyści i zniżki, uproszczone umowy oraz mniej pracochłonną administrację.
 • Punkty decydują o cenach — zdobywaj punkty za sprzedaż i kompetencje oraz za spójność strategiczną w kluczowych aspektach czy rozwiązaniach. Wyróżnij się zaangażowaniem biznesowym we wszystkich wybranych modelach uczestnictwa. Zdobyte punkty decydują o tym, na jakim poziomie programu się znajdujesz. To proste: im wyżej jesteś, tym więcej korzystasz.
 • Pomoc na wyciągnięcie ręki — oferujemy dostęp do odpowiednich ekspertów SAP: opiekunów partnerów SAP, specjalnych doradców SAP ds. usług oferowanych dla partnerów, lokalnych dyrektorów SAP ds. marketingu lub do członków naszej społeczności partnerskiej. Jeśli masz pytania dotyczące kwestii technicznych, marketingowych, chcesz skorzystać ze wsparcia lub potrzebujesz porady dotyczącej przejścia na wyższy poziom — zajmiemy się tym. Skontaktujemy Cię z odpowiednimi osobami i pomożemy odnieść sukces.
 • Specjalna witryna dla partnerów — SAPPartnerEdge.com to dedykowana platforma partnerska, która wspiera prowadzenie działalności, zarządzanie, rozwój i zwiększanie potencjału współpracy z SAP. W tej specjalnej witrynie można znaleźć gotowe narzędzia, szkolenia online, zasoby, najlepsze praktyki i spersonalizowane informacje, wybrane z uwzględnieniem roli użytkownika. Wejdź, znajdź to, czego szukasz, a potem działaj dalej — to filozofia SAPPartnerEdge.com!
 • Wyróżnij się w tłumie — pozycjonuj swoją wiedzę i doświadczenie, korzystając ze specjalnego logo partnera SAP, odzwierciedlającego poziom w programie, na którym się znajdujesz. Pokaż swoje powiązania z jedną z najpotężniejszych światowych marek. Firmy o dodatkowych specjalizacjach mogą korzystać z logo SAP Recognized Expertise, by jeszcze bardziej wyróżnić się na rynku.
   

SAP PartnerEdge Open Ecosystem

Chcesz przetestować i ocenić którąś z naszych opcji przed zakupem? Nawiązanie relacji biznesowych z firmą SAP jest znacznie prostsze i wymaga mniejszego wkładu finansowego niż w wielu podobnych przypadkach. Przystąpienie do SAP PartnerEdge Open Ecosystem stanowi idealny punkt wyjścia do nawiązania i rozwijania relacji partnerskiej z firmą SAP.

 • Bezpłatnie, szybko i łatwo — program jest wolny od opłat, a z przystąpieniem do wybranego modelu uczestnictwa w SAP PartnerEdge Open Ecosystem wiążą się naprawdę minimalne wymagania. Proste umowy elektroniczne zatwierdzane w 24 godziny pozwolą Ci szybko zacząć działać.
 • Poznaj możliwości — podstawowy poziom otwartego ekosystemu SAP zapewnia ograniczony dostęp do specjalnej, zabezpieczonej witryny SAP PartnerEdge, gdzie znajdziesz opis możliwości, z których możesz skorzystać, jeśli zdecydujesz się na partnerstwo z SAP.
 • Wybierz jeden z czterech modeli uczestnictwa* — jeśli tworzysz lub sprzedajesz rozwiązania SAP, świadczysz powiązane z nimi usługi lub chcesz oferować aplikacje jako usługę, mamy do zaoferowania specjalistyczne modele uczestnictwa, odpowiednie dla Twoich celów biznesowych i kompetencji.
 • Zyskaj dostęp do narzędzi i zasobów — zdobędziesz możliwość korzystania z najważniejszych zasobów i szkoleń właściwych dla wybranego modelu uczestnictwa w SAP PartnerEdge Open Ecosystem, co pozwoli Ci ocenić i poznać nowe możliwości.
 • Szkolenia uwzględniane w przyszłych interakcjach — modele uczestnictwa w otwartym ekosystemie SAP PartnerEdge stanowią odzwierciedlenie modeli uczestnictwa w programie SAP PartnerEdge, przeznaczonym dla partnerów, którzy wytwarzają lub sprzedają rozwiązania SAP, świadczą powiązane z nimi usługi i je obsługują. Oznacza to, że szkolenia, które ukończysz na tym etapie wstępnym, będą uwzględniane przy kwalifikacji, jeśli zdecydujesz się na udział w pełnym wymiarze.
 • Zainwestuj, gdy się zdecydujesz — jeśli poświęcisz czas na ocenienie wybranego modelu uczestnictwa w SAP PartnerEdge Open Ecosystem, przystąpienie do właściwego programu będzie szybkie i łatwe. Podpisz nową umowę, spełnij wymagania wstępne i uiść niezbędne opłaty, by zyskać dostęp do całego potencjału i korzyści związanych z programem SAP PartnerEdge.

W firmie SAP doskonale rozumiemy, że różnice między różnymi typami partnerów często się zacierają. Program SAP PartnerEdge opracowaliśmy tak, by pracować i rozwijać się z Tobą — w ramach czterech prostych modeli uczestnictwa:

 • Tworzenie rozwiązań (Build) — to model przeznaczony dla partnerów zajmujących się projektowaniem, rozwijaniem i tworzeniem aplikacji, oprogramowania, sprzętu oraz rozwiązań zintegrowanych w oparciu o platformy i technologię SAP. Jeśli jesteś dostawcą typu ISV, deweloperem, a nawet poszukujesz możliwości zintegrowania technologii SAP z własnymi bądź oferowania ich z nimi w pakiecie w ramach układu OEM, ten model jest najprawdopodobniej odpowiedni dla Ciebie.
 • Sprzedaż rozwiązań (Sell) — to model przeznaczony dla partnerów zajmujących się sprzedażą rozwiązań SAP, zarówno instalowanych lokalnie, jak i w chmurze. Twoja firma prawdopodobnie zarządza u klienta całym cyklem życia, w tym zapotrzebowaniem, sprzedażą i wdrażaniem. Możesz świadczyć usługi utrzymaniowo-serwisowe, gdy spełnisz odpowiednie wymagania. Ten model obejmuje między innymi partnerów typu VAR oraz sprzedawców.
 • Usługi powiązane z rozwiązaniami (Service) — model przeznaczony dla partnerów, którzy świadczą usługi konsultacyjno-wdrożeniowe w fazach projektowania, opracowywania, wdrażania i integrowania rozwiązań SAP.
 • Aplikacje jako usługa (Run) — wielu klientów odchodzi od rozwiązań lokalnych w infrastrukturze informatycznej, kierując się ku rozwiązaniom hostowanym, którymi zarządza i które obsługuje strona trzecia. Ten model jest doskonały, jeśli chcesz zarządzać oprogramowaniem i usługami SAP oraz obsługiwać je w imieniu klienta — zarówno w chmurze publicznej, jak i Twojej własnej chmurze prywatnej.

Gotowy przepis na sukces to połączenie tych modeli uczestnictwa z uproszczonymi umowami, standardowymi opłatami i zniżkami (przy większej liczbie wybranych modeli), systemami punktów oraz nagród przyznawanych na podstawie wkładu firmy, a także zharmonizowanymi korzyściami — tym większymi, im wyższy poziom zajmujesz w programie SAP PartnerEdge.

 

Jak wybrać odpowiedni formularz zgłoszeniowy

Zachęcamy do zapoznania się z opcjami partnerstwa w zakresie tworzenia (Build) lub sprzedaży (Sell) rozwiązań SAP, świadczenia powiązanych z nimi usług (Service) i oferowaniu aplikacji jako usługi (Run), które przedstawiamy poniżej. Jeśli wciąż nie masz pewności, który model uczestnictwa sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojej firmy — albo po prostu nie masz czasu — chętnie Ci pomożemy w kilku prostych krokach.

 1. Kliknij poniższe łącze „Wyślij zgłoszenie”.
 2. Odpowiedz na kilka prostych pytań, a my wskażemy Ci właściwy formularz zgłoszeniowy.
 3. Wypełnij i prześlij zgłoszenie

Zacznij od razu — wykonaj pierwszy krok na drodze do partnerstwa z wiodącą firmą świadczącą usługi w chmurze na platformie SAP HANA

Ekosystem partnerów SAP

Tworzenie rozwiązań

Odkryj potęgę współpracy — twórz, ulepszaj i sprzedawaj własne oprogramowanie przy wsparciu firmy SAP. Jeden prosty program partnerski dla producentów aplikacji i niezależnych dostawców oprogramowania — od start-upów po firmy ujęte w rankingu Fortune 100 — to możliwość budowania i integracji rozwiązań w oparciu o technologię i platformy SAP. 

 

Twórz lepsze oprogramowanie dzięki SAP PartnerEdge Build

Dołącz do ponad 5000 partnerów tworzących oprogramowanie w oparciu o technologię SAP i zwiększ zasięg swojej działalności, docierając do ponad 380 000 klientów SAP. 

Sprzedaż rozwiązań SAP (Sell)

Ten model jest przeznaczony dla partnerów zajmujących się sprzedażą rozwiązań SAP. Twoja organizacja może zarządzać u klienta całym cyklem życia, w tym zapotrzebowaniem, sprzedażą i wdrażaniem. Możesz świadczyć usługi utrzymaniowo-serwisowe, gdy spełnisz odpowiednie wymagania. Ten model obejmuje między innymi partnerów typu VAR oraz sprzedawców.

Zyskaj dostęp do portfolio najlepszych w branży rozwiązań — i zaoferuj klientom korzyści ze współpracy z lokalnym partnerem, który zna specyfikę ich potrzeb biznesowych. SAP udostępnia sprzedawcom dwie opcje udziału w ekosystemie partnerów:

 • SAP PartnerEdge: Sell — ten model sprawdzi się u sprzedawców typu VAR. Zajmują się oni nie tylko sprzedażą: tworzą, sprzedają i wdrażają nasze rozwiązania, a także świadczą powiązane z nimi usługi we wszystkich branżach, które spełniają wymagania klientów w sektorze małych i średnich firm — i nie tylko. Ta opcja zapewnia dostęp do pełnego portfolio rozwiązań SAP, programu zróżnicowanych korzyści i systemu punktów, za pomocą których nagradzamy nie tylko wydajność firmy, ale również jej kompetencje i spójność strategiczną. Opłaty za udział w programie są pobierane rocznie. Autoryzacja sprzedaży rozwiązań (oraz jej utrzymanie) opiera się na wymaganiach minimalnych, które obowiązują zarówno przy dołączaniu do programu, jak i w trakcie uczestnictwa.
 • SAP PartnerEdge Open Ecosystem: Sell — to doskonały sposób, by rozpocząć współpracę z SAP w zakresie sprzedaży.  Po dołączeniu zyskujesz możliwość sprzedawania i wprowadzania na rynek produktów zatwierdzonych przez SAP, które są dostępne w naszym kanale dystrybucji, a także świadczenia powiązanych z nimi usług. Udział jest bezpłatny, ale część personelu zajmującego się sprzedażą i działaniami przedsprzedażowymi będzie musiała przejść bezpłatne szkolenie, aby uzyskać autoryzację i zacząć sprzedawać.

Zanim wyślesz zgłoszenie, aby nawiązać relacje partnerskie, kliknij zakładkę „Wymagania i korzyści” powyżej i dowiedz się więcej o różnicach między programem SAP PartnerEdge a SAP PartnerEdge Open Ecosystem: Sell.  
 

Wymagania wstępne

Istnieją dwa sposoby dołączenia do SAP jako partner zajmujący się sprzedażą. Jednym z nich jest bezpośrednia współpraca z SAP, która zapewnia dostęp do pełnej oferty korzyści i rozwiązań jako pełnoprawny partner w programie SAP PartnerEdge: Sell. Druga możliwość to udział w SAP PartnerEdge Open Ecosystem: Sell i współpraca z jednym z naszych dystrybutorów w ramach sprzedaży niektórych rozwiązań z naszego portfolio. Udział w SAP PartnerEdge Open Ecosystem wiąże się z mniejszymi wymaganiami wstępnymi oraz bieżącymi niż umowa SAP PartnerEdge, ale przekłada się to także na poziom korzyści i potencjalnych dochodów oraz możliwości rozwoju.

Wymagania SAP PartnerEdge: Sell                                                              
SAP PartnerEdge Open Ecosystem: Sell
Podstawowa opłata za udział w programie Tak (ok. 2000 euro rocznie) Nie
Opłata w modelu uczestnictwa: sprzedaż Tak (ok. 1700 euro rocznie) Nie
Biznesplan Tak Nie
Przeszkoleni pracownicy sprzedaży/przedsprzedaży Tak* Tak*
Przeszkoleni pracownicy marketingu Tak Nie
Przeszkoleni pracownicy pomocy technicznej Tak (niewymagani w przypadku sprzedaży
pomocy technicznej oferowanej przez SAP)
Nie

* Nie wszystkie rozwiązania wymagają szkolenia, jednak szkolenie jest wysoce zalecane.

 

Najważniejsze korzyści

Na poniższej liście wymieniono tylko niektóre korzyści, umożliwia to jednak porównanie opcji umowy dotyczącej udziału w programie SAP PartnerEdge: Sell oraz SAP Open Ecosystem: Sell.

Korzyść SAP PartnerEdge Sell                                                  
SAP PartnerEdge Open Ecosystem: Sell
Bezpośrednie relacje z SAP   Tak Nie
Bezpośrednie relacje z dystrybutorem SAP Nie Tak
Dostęp do narzędzi i zasobów na www.SAPPartnerEdge.com w oparciu o rolę Tak Tak
Bezpłatne szkolenia w oparciu o rolę Tak Tak
Wyznaczony SAP Partner Service Advisor Tak Nie
Punkty w programie partnerskim Tak Nie
Korzyści rosnące w miarę przechodzenia na kolejne poziomy programu Tak Nie
Fundusze marketingowe na rozwój rynku (MDF) Tak (tylko partnerzy na poziomie Gold) Nie
Potencjalni klienci z SAP Tak Nie
Wyróżnienie na tle konkurencji dzięki programowi SAP Recognized Expertise Tak Nie
Możliwość korzystania z logo partnera SAP Tak Nie
Możliwość korzystania z logo partnera SAP na poziomie Gold lub Silver Tak (w zależności od poziomu) Nie
Wzmianka o firmie na stronach internetowych SAP Tak Nie
Możliwości związane z prezentacjami i wydarzeniami SAP Tak Nie
Wyślij zgłoszenie udziału w programie SAP PartnerEdge: Sell

Wyślij zgłoszenie. SAP PartnerEdge: Sell

Wstecz

SAP PartnerEdge: Sell

To dobry wybór dla sprzedawców typu VAR, którzy chcą sprzedawać i wdrażać rozwiązania oraz świadczyć pomoc techniczną we wszystkich branżach, obsługujących klientów z rynku małych i średnich firm — i nie tylko. Zacznij od poziomu Silver i przechodź na wyższe, zdobywając większe korzyści w miarę rozwoju działalności. Obowiązują opłaty za udział w programie oraz minimalne wymagania wstępne i bieżące.

SAP PartnerEdge Open Ecosystem: Sell

Dołącz do jednego z dystrybutorów SAP w sprzedaży wybranych najpopularniejszych rozwiązań SAP. To wspaniały sposób na rozpoczęcie współpracy z SAP jako sprzedawca i znakomity punkt wyjścia do pełnego uczestnictwa w programie SAP PartnerEdge jako partner w zakresie sprzedaży. Przystąpienie do programu jest łatwe i nic nie kosztuje. Wymagane jest jedynie krótkie przeszkolenie pracowników.

Dalej

Usługi wdrożenia i konsultingu rozwiązań SAP (Service)

Ten model uczestnictwa jest przeznaczony dla partnerów, którzy świadczą usługi konsultingowo-wdrożeniowe dla klientów zajmujących się projektowaniem, wytwarzaniem, wdrażaniem i integrowaniem rozwiązań SAP.

Usługi to kluczowy element każdego przedsięwzięcia SAP. Partnerzy SAP odgrywają istotną rolę we wspieraniu klientów w projektowaniu, wdrażaniu i integrowaniu naszych rozwiązań. To właśnie partnerzy tacy jak Ty pomagają klientom wprowadzać rozwiązania SAP i upraszczać prowadzenie działalności. Po zintegrowaniu rozwiązania i procesu z systemami klienta partnerzy zajmują się ich utrzymywaniem i rozwijaniem w miarę rozrastania się firmy. 

 • SAP PartnerEdge: Service — to idealny wybór dla firm o ugruntowanej pozycji świadczących usługi konsultingowe oraz integratorów systemów (SI). Nasz wielopoziomowy program zapewnia rosnące korzyści oraz system punktów, za pomocą których nagradzamy nie tylko wydajność firmy, ale również jej kompetencje i spójność strategiczną. Istnieje również możliwość wyróżnienia swojej działalności na tle konkurencji poprzez zdobycie jednej lub kilku nominacji w programie SAP Recognized Expertise. Aby uzyskać i utrzymać autoryzację w zakresie obsługi rozwiązań SAP, należy uiszczać roczne opłaty za udział w programie i spełniać minimalne wymagania wstępne oraz bieżące.
 • SAP PartnerEdge Open Ecosystem: Service — idealny wybór dla mniejszych firm konsultingowych oraz tych, które chcą rozpocząć współpracę z SAP w zakresie świadczenia usług bez konieczności wnoszenia opłat oraz ponoszenia zobowiązań niezbędnych do uzyskania tytułu partnera na poziomie Silver w ogólnym programie SAP PartnerEdge: Service. Zyskujesz dostęp do mnóstwa istotnych informacji, szkoleń i narzędzi umożliwiających zapoznanie się z zaletami partnerstwa z SAP w zakresie świadczenia usług, zwiększasz potencjał i określasz się jako specjalistyczny dostawca usług powiązanych z rozwiązaniami SAP. Przystąpienie jest bezpłatne, a gdy część Twojego zespołu konsultantów ukończy wymagane szkolenie, firma uzyska status autoryzowanego dostawcy usług i będzie mogła rozpocząć interakcję z klientami.

Zanim wyślesz zgłoszenie, aby nawiązać relacje partnerskie, kliknij zakładkę „Wymagania i korzyści” powyżej i dowiedz się więcej o różnicach między programem SAP PartnerEdge: Service a SAP PartnerEdge Open Ecosystem: Service.

Wymagania wstępne

Istnieją dwa sposoby dołączenia do SAP jako partner w zakresie usług. Jednym z nich jest wniesienie opłat za udział w programie i spełnienie wymagań wstępnych oraz bieżących, aby uzyskać dostęp do pełnej gamy korzyści jako pełnoprawny członek programu SAP PartnerEdge: Service. Drugi sposób polega na bezpłatnym dołączeniu do SAP PartnerEdge Open Ecosystem: Service i zwiększeniu swojego potencjału poprzez świadczenie specjalistycznych usług konsultingowo-wdrożeniowych klientom SAP. Poniżej znajdziesz zestawienie wymagań i korzyści obu modeli uczestnictwa:

Wymagania SAP PartnerEdge Service                     SAP Open Ecosystem Service
Idealny wybór dla: Firm konsultingowych o ugruntowanej pozycji i integratorów systemów (SI)   Mniejszych firm konsultingowych chcących zwiększyć swój potencjał i rozwijać współpracę z SAP
Podstawowa opłata za udział w programie Tak (ok. 2000 euro rocznie) Nie
Opłata w modelu uczestnictwa Service Tak (ok. 1700 euro rocznie) Nie
Biznesplan Tak Nie
Przeszkoleni pracownicy zajmujący się doradztwem w zakresie rozwiązań Tak Tak
Utrzymanie profilu w naszym systemie online Tak Nie

Najważniejsze korzyści

Na poniższej liście wymieniono tylko niektóre korzyści, umożliwia ona jednak porównanie opcji umowy dotyczącej udziału w programie SAP PartnerEdge: Service oraz SAP PartnerEdge Open Ecosystem: Service.

Korzyść SAP PartnerEdge: Service SAP PartnerEdge Open Ecosystem: Service
Bezpośrednie relacje z SAP   Tak Nie
Dostęp do narzędzi i zasobów na www.SAPPartnerEdge.com w oparciu o rolę Tak Tak
Bezpłatne szkolenia w oparciu o rolę Tak Tak
Wyznaczony SAP Partner Service Advisor Tak Nie
Punkty w programie partnerskim Tak Nie
Korzyści rosnące w miarę przechodzenia na kolejne poziomy programu Tak Nie
Wyróżnienie na tle konkurencji dzięki programowi SAP Recognized Expertise Tak Nie
Możliwość korzystania z logo partnera SAP Nie Tak
Możliwość korzystania z logo partnera SAP na poziomie Gold lub Silver Tak (w zależności od poziomu) Nie
Hostowane systemy testowe SAP Tak (w ramach osobnej umowy) Nie
Wzmianka o firmie na stronach internetowych SAP Tak Nie
Możliwości związane z prezentacjami i wydarzeniami SAP Tak
Nie
Wstecz

SAP PartnerEdge: Service

Doskonały wybór w przypadku firm konsultingowych o ugruntowanej pozycji oraz integratorów systemów (SI) chcących projektować, wdrażać i integrować rozwiązania SAP. Zacznij od poziomu partnera Silver i przechodź na wyższe, zdobywając większe korzyści w miarę rozwoju działalności i odnoszenia kolejnych sukcesów. Obowiązują opłaty za udział w programie oraz minimalne wymagania wstępne i bieżące. (Poniżej znajdziesz osobne łącze dla firm świadczących usługi językowe i tłumaczeniowe).

Wyślij zgłoszenie (Service)
Wyślij zgłoszenie (usługi językowe i tłumaczeniowe)

SAP PartnerEdge Open Ecosystem: Service

Dla mniejszych firm konsultingowych oraz tych, które chcą rozpocząć tego rodzaju współpracę z SAP, jest to znakomity punkt wyjścia do pełnoprawnego partnerstwa w programie SAP PartnerEdge: Service. Zyskujesz dostęp do mnóstwa istotnych informacji, szkoleń i narzędzi umożliwiających zapoznanie się z zaletami partnerstwa z SAP w zakresie świadczenia usług, zwiększasz potencjał i określasz się jako specjalistyczny dostawca usług powiązanych z rozwiązaniami SAP. Przystąpienie jest proste i bezpłatne. Po ukończeniu krótkiego przeszkolenia możesz rozpocząć interakcję z klientami.

Dalej

Rozwiązania SAP jako usługa (Run)

Ten model uczestnictwa jest przeznaczony dla partnerów, którzy oferują swoim klientom usługi oparte na rozwiązaniach SAP, wdrożone w chmurze prywatnej lub publicznej. Usługi w chmurze i modele outsourcingowe stają się coraz popularniejsze — firmy wszystkich rozmiarów i reprezentujące każdą branżę poszukują rozwiązań hostowanych i zlecanych na zewnątrz, dzięki którym mogą się skupić na własnej działalności, a nie zasobach informatycznych.    

Zaoferuj klientom więcej dzięki kompleksowym usługom, które pozwolą im zaoszczędzić pieniądze i lepiej prowadzić działalność. Dołącz do partnerów SAP, którzy odkryli niezwykłe źródło dochodów, jakim są zarządzalne usługi w chmurze, outsourcing oraz inne usługi hostingowe, oferowane największym bazom klientów w świecie oprogramowania biznesowego.

SAP PartnerEdge: Run

Program SAP PartnerEdge: Run to więcej niż stworzenie własnego środowiska w chmurze — publicznej lub prywatnej — na rozwiązania SAP. To również pełnoprawny dostęp do nagradzanego programu. Ten model uczestnictwa powstał z myślą o umożliwieniu partnerom, którzy chcą przedstawić swoim klientom zintegrowaną ofertę obejmującą konkretną usługę, opartą na rozwiązaniach SAP, z własnym IP, wdrożoną w publicznej lub prywatnej chmurze — i nagradzaniu ich za to. Zyskasz dostęp do korzyści takich jak wyznaczony Partner Service Advisor, który pomoże zoptymalizować eksploatację rozwiązań SAP, system punktów w programie partnerskim przyznawanych na podstawie ogółu wyników i zaangażowania, możliwości rosnące w miarę przechodzenia na kolejne poziomu programu oraz bezpłatne szkolenie i narzędzia opracowane z myślą o odniesieniu sukcesu. Po dołączeniu do programu możesz również wybrać dowolne z naszych opcji licencyjnych — w zależności od tego, jak chcesz wejść na rynek:

 • Partner Managed Cloud Licensing*— szybki rozwój rynku chmur prywatnych to niezrównane możliwości dla partnerów SAP, którzy oferują ten model. Pomóż swoim klientom skorzystać z elastyczności, okazji na szybkie uzyskanie korzyści oraz możliwości płacenia na bieżąco, jakie oferuje chmura zarządzana przez partnera — wraz z w pełni zarządzanymi rozwiązaniami SAP klasy korporacyjnej. Wchodząc na rynek w oparciu o Partner Managed Cloud, dysponujesz wszystkim, co potrzebne do skutecznego opracowania, wdrożenia i rozwijania działalności w prywatnej chmurze.
 • Outsourcing procesów biznesowych (BPO)* — pomóż swoim klientom sprostać stojącym przed nimi wyzwaniom dzięki nowym, innowacyjnym funkcjom oprogramowania SAP dostępnym w infrastrukturze chmury publicznej hostowanej przez SAP. Zyskaj to, co najlepsze: niezrównaną funkcjonalność oprogramowania SAP popartą Twoją głęboką znajomością branży i wiedzą.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się rozwijać własną działalność, udostępniając rozwiązania SAP w chmurze prywatnej lub publicznej w ramach programu SAP PartnerEdge: Run, Partner Managed Cloud, czy postanowisz uzyskać certyfikat dla swoich usług outsourcingowych i operacyjnych — możliwości dla firm takich jak Twoja są ogromne. Dobrze wiemy, że nie jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego klienta z odpowiedzią na jego indywidualne potrzeby biznesowe bez umiejętności, zasięgu, wiedzy oraz niezrównanej wartości, które Ty możesz wnieść.


* Partnerom w programach Partner Managed Cloud licensing i Business Process Outsourcing proponujemy włączenie się w program SAP PartnerEdge: Run, który pozwoli im uzyskać dostęp do całej gamy korzyści i narzędzi umożliwiających skuteczne nawiązanie, realizowanie i rozwijanie relacji partnerskich z SAP.

SAP PartnerEdge: Run

Jeśli chcesz skorzystać z ogromnych możliwości chmury, zarządzając w imieniu klienta najlepszymi w branży rozwiązaniami SAP oraz obsługując je w chmurze prywatnej lub publicznej, a PONADTO zyskać dostęp do całej gamy korzyści, jakie wiążą się z udziałem w programie SAP — program SAP PartnerEdge: Run jest właśnie dla Ciebie. Wyznaczony Partner Service Advisor pomoże Ci wyciągnąć maksimum korzyści z partnerstwa z SAP, bezpłatne szkolenia i narzędzia umożliwią ocenę wiedzy i poprawienie wyników, a pozyskane fundusze marketingowe (MDF) ułatwią zbudowanie pipeline oraz osiągnięcie zysku. Zdobywaj punkty za wydajność oraz zaangażowanie i zyskuj coraz więcej w miarę przechodzenia na kolejne poziomy programu.

Wymagania wstępne

Aby uzyskać dostęp do całej gamy korzyści w programie SAP PartnerEdge: Run, musisz spełnić kilka wymagań wstępnych. Wówczas dołączenie do programu będzie bardzo proste: wystarczy podpisać umowę członkowską, uiścić opłatę roczną i zacząć odnosić korzyści — znacznie przekraczające początkową inwestycję.

Wymagania SAP PartnerEdge: Run                 
Podstawowa opłata za udział w programie Tak (ok. 2000 euro rocznie)
Opłata w modelu uczestnictwa: Run Tak (ok. 1700 euro rocznie)
Biznesplan Tak
Przeszkoleni pracownicy pomocy technicznej Tak
Autoryzacja pomocy technicznej + certyfikat PCOE Tak

Najważniejsze korzyści

Poniższa lista obejmuje tylko niektóre korzyści dostępne dla partnerów, którzy wybiorą program SAP PartnerEdge: Run.

Korzyść SAP PartnerEdge: Run                 
Bezpośrednie relacje z SAP
Tak
Dostęp do narzędzi i zasobów na www.SAPPartnerEdge.com w oparciu o rolę
Tak 
Bezpłatne szkolenia w oparciu o rolę
Tak
Wyznaczony SAP Partner Service Advisor
Tak
Punkty w programie partnerskim
Tak
Korzyści rosnące w miarę przechodzenia na kolejne poziomy programu
Tak
Fundusze marketingowe na rozwój rynku (MDF) Tak
Wyróżnienie na tle konkurencji dzięki programowi SAP Recognized Expertise Tak
Możliwość korzystania z logo partnera SAP na poziomie Gold lub Silver
Tak (w zależności od poziomu)  
Wzmianka o firmie na stronach internetowych SAP  Tak
Możliwości związane z prezentacjami i wydarzeniami SAP Tak
Wyślij zgłoszenie udziału w programie SAP PartnerEdge: Run

Wyślij zgłoszenie. SAP PartnerEdge: Run

Chmura zarządzana przez partnera

Skutecznie rozwijaj działalność w oparciu o chmurę prywatną

Chmura na dobre zadomowiła się w biznesie. Klienci coraz częściej poszukują kompleksowych rozwiązań w postaci usług, by móc skupić się na prowadzeniu firmy zamiast na obsłudze informatycznej. Posłuchaj, co Roger Quinlan, dyrektor i wiceprezes ds. technologii chmury zarządzanej przez partnera w firmie SAP, ma do powiedzenia na temat zalet chmury zarządzanej przez partnera oraz sposobów na przyspieszenie rozwoju działalności partnerów.

Obejrzyj film

Program Partner Managed Cloud pozwala udostępnić klientom w pełni zintegrowane, sprawdzone oprogramowanie SAP do zarządzania najważniejszymi procesami biznesowymi w ramach własnej oferty rozwiązań w chmurze
lub w ramach rozwiązań w chmurze SAP, takich jak SAP SuccessFactors czy SAP Hybris

 • Zlikwiduj barierę kosztową — klienci wnoszą pojedynczą miesięczną lub kwartalną opłatę za subskrypcję na użytkownika, która obejmuje oprogramowanie, sprzęt, usługi i wsparcie — a to wszystko zapewniasz Ty, zdobywając więcej klientów, niż kiedykolwiek wydawało Ci się możliwe.
 • Dostarczaj kompleksowe rozwiązania — od usług wdrożenia, aplikacji oraz zarządzania infrastrukturą, poprzez bieżącą obsługę i wsparcie, po aktualizowanie oprogramowania, by klienci mogli cieszyć się najnowszymi, najbardziej zaawansowanymi technologiami przy minimalnych wydatkach i zasobach.
 • Buduj długotrwałe relacje z klientami — zostań zaufanym doradcą i pomagaj klientom dostosowywać oprogramowanie i usługi do wymagań zmieniających się w miarę rozwoju ich firm, sprzyjając innowacjom w biznesie. Współpracuj z innymi partnerami SAP, którzy tworzą dodatki rozszerzające funkcjonalność w odpowiedzi na konkretne wymagania branżowe, i nie tylko.

Partnerom, którzy chcą skorzystać z programu Partner Managed Cloud, zalecamy dołączenie również do programu SAP PartnerEdge: Run. Zyskają w ten sposób dostęp do wszystkich korzyści i narzędzi, które pomogą im odnieść sukces.

Opracowanie Infobrief firmy IDC: Partner Managed Cloud: możliwości i najlepsze praktyki dla partnerów SAP  

Infografika firmy IDC: Możliwości rozwoju dla partnerów SAP w przypadku Partner Managed Cloud 

Przeczytaj broszurę: Zwiększ szybkość i elastyczność dzięki Partner Managed Cloud

 

Rozwiązania dla konkretnej branży

Przegląd
Niezależnie od tego, czy dostarczasz rozwiązania odpowiadające na potrzeby konkretnej branży, czy oferujesz usługi dla różnych branż — Twoi klienci mają jedną wspólną cechę. Chcą przeznaczać mniej czasu na budowanie i utrzymywanie systemów IT, a więcej na tworzenie zaawansowanych produktów i usług dla własnych użytkowników końcowych. Dzięki chmurze zarządzanej przez partnera możesz pomóc im skupić się na prowadzeniu działalności — zamiast na zarządzaniu systemami IT.
 
We wszystkich branżach następuje obecnie przejście z infrastruktury analogowej na cyfrową — potrzebne są więc sposoby na zarządzanie dynamiką zmieniających się gwałtownie modeli biznesowych, potrzeb klientów oraz zachowań konsumenckich. To przesunięcie ekonomiki oznacza, że Twoi klienci nie mają już jak uzasadnić dużych wydatków na IT ani wydłużonego czasu oczekiwania na korzyści. Do utrzymania marż i konkurencyjności niezbędna jest elastyczna infrastruktura informatyczna, działająca zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi.
 
Dlatego właśnie organizacje patrzące w przyszłość zwracają się ku chmurze zarządzanej przez partnera — rozwiązaniom opartym na subskrypcji, które działają w chmurze hostowanej przez certyfikowanych, zaufanych partnerów SAP. W tym modelu Twoi klienci mogą korzystać z zaawansowanych, sprawdzonych rozwiązań branżowych SAP — a przy tym cieszyć się szybkością, sprawnością, bezpieczeństwem i opłacalnością wdrożeń chmurowych.
Zwiń
Świadczenia dodatkowe

Połączenie potencjału rozwiązań SAP z najlepszymi praktykami branżowymi — w chmurze, hostowane przez certyfikowanych partnerów SAP — oznacza niezrównane korzyści dla klientów:

 • Krótszy czas oczekiwania na korzyści dzięki gotowym pakietom usług dla rozwiązań branżowych
 • Oszczędności finansowe dzięki modelowi płatności na bieżąco
 • Większą zdolność do wprowadzania innowacji i szybkiego reagowania na nowe możliwości rynkowe dzięki elastycznej infrastrukturze IT opartej na chmurze
 • Obniżone koszty IT dzięki wykorzystaniu wiedzy i zasobów doświadczonych partnerów SAP
Zwiń
Branże
Automotive Chemicals High-Tech
Professional Services Telecom Aerospace and Defense
Banking Utilities Wholesale
Public Sector Retail Higher Education and Research
Industrial Machinery and Components Insurance Life Sciences
Manufacturing 360 Media Mill Products
Mining Transportation Travel and Leisure
Oil and Gas Consumer Products Engineering, Construction and Operations
Heathcare    
Zwiń

Usługi operacyjne związane z outsourcingiem IT liczą się coraz bardziej dla klientów SAP, którzy chcą mieć pewność, że rozwiązania oraz środowiska SAP są w ich firmach obsługiwane w sposób charakteryzujący się wysoką jakością, zrównoważony i opłacalny. Jako partner SAP zajmujący się outsourcingowymi usługami operacyjnymi możesz zaoferować usługi dotyczące szerokiej gamy produktów SAP, w tym:

 • Obsługa hostingu — partnerzy zapewniają obsługę i utrzymanie aplikacji SAP oraz oferują kompleksowe pakiety hostingowe dostosowane do portfolio produktów SAP u klienta. Duże umiejętności techniczne i bogate doświadczenie z zakresu administracji rozwiązaniami SAP są obowiązkowe.
 • Eksploatacja aplikacji — partnerzy oferują utrzymanie, codzienną obsługę i bieżące wsparcie funkcjonalne aplikacji biznesowych SAP. Obecnie może to mieć zastosowanie w przypadku oprogramowania SAP Business Suite i SAP S/4HANA.
 • Eksploatacja SAP HANA — partnerzy uzyskują certyfikat SAP poświadczający ich możliwości w zakresie dostarczania usług operacyjnych dotyczących rozwiązań opartych na przetwarzaniu in-memory na platformie SAP HANA z zachowaniem najwyższych standardów jakości.
 • Obsługa infrastruktury i chmury — partnerzy oferują portfolio usług dotyczących infrastruktury i usług w chmurze dostosowane do potrzeb klientów SAP. Usługi w chmurze z oferty dostawców certyfikowanych przez SAP obejmują infrastrukturę oraz usługi na żądanie w przypadku produktów SAP. W ramach usług dotyczących infrastruktury nie są oferowane żadne usługi operacyjne SAP.
 • Outsourcing procesów biznesowych (BPO) — partnerzy oferują kompleksowe usługi z zakresu outsourcingu procesów biznesowych w oparciu o aplikacje biznesowe SAP.

Świadczenie co najmniej jednej z usług wymienionych powyżej pozwala wpisać się w globalny trend wśród klientów korzystających z outsourcingu usług powiązanych z produktami SAP. To duże — i coraz większe — możliwości rozwoju dla Twojej firmy.

Znajdź partnerów SAP Outsourcing Operations

Certyfikacja usług może zwiększyć potencjał Twojej firmy

Partnerzy SAP zajmujący się świadczeniem outsourcingowych usług operacyjnych są postrzegani jako wiarygodni dostawcy usług obsługi w zakresie rozwiązań i środowisk SAP.

 • Niezbędne uznanie — certyfikaty umożliwiają klientom SAP rozpoznanie najlepszych dostawców usług, którzy spełnią ich wymagania dotyczące jakości i zakresu prac, jak również wymagania geograficzne.
 • Zwiększ swoją widoczność — skorzystaj ze wsparcia SAP i zwiększ swoją widoczność na rynku, zyskując nowe możliwości generowania przychodów.
 • Certyfikaty odpowiadające charakterowi prowadzonej działalności — SAP oferuje kilka rodzajów certyfikacji, uwzględniających różne potrzeby biznesowe. Eksperci SAP zarekomendują odpowiednie na podstawie Twojego portfolio usług.
 • Wyróżnij się na tle konkurencji — po przejściu audytu partner otrzymuje certyfikat SAP oraz zgodę na używanie odpowiedniego logo na dwa lata.

Utrzymywanie wysokich standardów w zakresie zarządzania rozwiązaniami SAP przez certyfikowanych partnerów jest nieustannie weryfikowane. Przez dwa lata grupa ds. certyfikacji partnerów SAP zajmujących się usługami outsourcingowymi skrupulatnie ocenia ich kompetencje w zakresie świadczonych usług i zapewnianego wsparcia. Certyfikat może mieć charakter lokalny lub globalny.

Zapoznaj się z przewodnikiem na temat certyfikacji usług, które świadczysz

Wstecz

SAP PartnerEdge: Run

Stwórz firmę opartą na chmurze publicznej lub prywatnej i dostarczaj rozwiązania SAP — ze zintegrowaną ofertą obejmującą konkretne usługi, ale z użyciem Twojego IP — a przy tym dołącz do naszego nagradzanego programu SAP PartnerEdge i skorzystaj z możliwości, które zapewnią Twojej firmie sukces i maksymalną stopę zwrotu. Zacznij od poziomu Silver i przechodź na wyższe, zdobywając większe korzyści w miarę rozwoju działalności. Obowiązują opłaty za udział w programie oraz minimalne wymagania wstępne i bieżące.

Chmura zarządzana przez partnera

Szybki rozwój rynku chmur prywatnych to niezrównane możliwości dla partnerów SAP, którzy oferują ten model. Pomóż swoim klientom skorzystać z elastyczności, okazji na szybkie uzyskanie korzyści oraz możliwości płacenia na bieżąco, jakie oferuje chmura zarządzana przez partnera — wraz z w pełni zarządzanymi rozwiązaniami SAP klasy korporacyjnej. Wchodząc na rynek w oparciu o chmurę zarządzaną przez partnera, dysponujesz wszystkim, co potrzebne do skutecznego opracowania, wdrożenia i rozwijania działalności w prywatnej chmurze.

SAP Outsourcing Operations Partner

Zostań zaufanym, certyfikowanym partnerem SAP i zdobądź coraz bardziej liczący się rynek outsourcingowych usług operacyjnych i wsparcia, gdzie klienci wymagają wysokiej jakości, równowagi i opłacalności. Jako partner SAP zajmujący się outsourcingowymi usługami operacyjnymi możesz uzyskać certyfikat na poziomie lokalnym lub globalnym, poświadczający Twoje kompetencje w zakresie usług i pomocy technicznej.

Dalej
Powrót do góry