Przejdź do zawartości
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij chat Chat offline
Uzyskaj pomoc na bieżąco — rozpocznij chat z przedstawicielem SAP.
Skontaktuj się z nami
Prześlij nam swoje uwagi, opinie i pytania.
Potęga partnerstwa
Potęga partnerstwa

Jeśli jesteś klientem szukającym partnera do współpracy, firmą zainteresowaną naszym systemem partnerskim lub partnerem SAP, który chce się zalogować w naszej zabezpieczonej witrynie, to jesteś we właściwym miejscu.

Wstecz

Znajdź partnera

Niezależnie od wielkości Twojej firmy czy branży, w której działasz, nasi partnerzy mogą pomóc Ci kupić, opracować, wdrożyć, serwisować i uruchomić rozwiązanie SAP, które najlepiej odpowiada Twoim wyjątkowym potrzebom. Znajdź zaufanego specjalistę, by już dziś rozpocząć współpracę.

Zostań partnerem

Szeroki wybór najlepszych w branży rozwiązań z oferty SAP oraz nagradzany program partnerski pomogą Ci zdobyć więcej klientów i generować większe przychody z bieżącej działalności. Jeszcze dziś przejrzyj obszary możliwej współpracy z SAP.

Jesteś już partnerem?

Jeśli jesteś już partnerem SAP, zaloguj się na sappartneredge.com. Znajdziesz tu między innymi narzędzia wspomagające sprzedaż oraz marketing, informacje o wydarzeniach i rozwiązaniach, pomoc techniczną, wersje demonstracyjne, materiały szkoleniowe oraz dodatkowe informacje.

Uzyskaj certyfikat

Zyskaj w oczach klientów — potwierdź swoje kompetencje w dziedzinie innowacyjnych aplikacji wykorzystujących technologię SAP, uzyskując certyfikat w Centrum Integracji i Certyfikacji SAP — oficjalne potwierdzenie kompetencji przez firmę SAP.

Dalej
Powrót do góry