Przejdź do zawartości
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij chat Chat offline
Uzyskaj pomoc na bieżąco — rozpocznij chat z przedstawicielem SAP.
Skontaktuj się z nami
Prześlij nam swoje uwagi, opinie i pytania.

Zadbaj o „parasol ochronny“ dla Twojego Biznesu

Jak sprostać wyzwaniom dynamicznie zmieniającego się świata? Jak zabezpieczyć podstawowe obszary funkcjonowania biznesu?

SAP udostępnia bezpłatne narzędzia dla biznesu, które pomogą przejść na tryb pracy zdalnej

SAP chcąc pomóc organizacjom, które szukają różnych narzędzi i sposobów na zapewnienie ciągłości działania, wprowadza bezpłatny dostęp do wybranych funkcjonalności rozwiązań ułatwiających zdalne zarządzanie biznesem.

Organizacja pracy i zarządzanie zespołem

Dzięki narzędziu Remote Work Pulse można sprawdzić, jakie odczucia mają osoby pracujące na home office. Narzędzie pozwala również na przeprowadzenie bardziej dogłębnego badania potrzeb pracowników.

Szkolenia na home office

SAP Litmos jest to intuicyjne narzędzie dostarczające szkoleniowcom wszystko, co niezbędne do przeprowadzenia kompleksowego szkolenia w formie dostosowanej do potrzeb organizacji.

Organizacja w nowym wydaniu

Ruum to platforma do zarządzania pracą, która umożliwia łatwe tworzenie, automatyzowanie i przeprowadzanie procesów na istniejących już procedurach.

Jak prowadzić biznes w alternatywnych realiach?

Przygotowaliśmy dla Państwa informacje o zestawie narzędzi chmurowych SAP, z pomocą których zapewnicie ciągłość funkcjonowania organizacji.

Kluczowy dokument w biurze? Jak szybko podpisać go #zdomu

Przeglądaj i podpisuj elektronicznie dokumenty z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz Twojej organizacji.

Wyzwania w realizacji zamówień? Nowi dostawcy już czekają na Ciebie w SAP Ariba Discovery #zdomu

Zminimalizuj zakłócenia spowodowane opóźnieniami w wysyłkach, problemami z wydajnością i nieprzewidywalnym zapotrzebowaniem konsumentów w obecnych czasach kryzysu.

Możliwe nagłe zmiany w łańcuchu dostaw? Zaplanuj działania na każdy scenariusz #zdomu

Zwiększ wydajność Twoich zasobów poprzez elastyczne planowanie łańcucha dostaw na podstawie prognozy popytu, alokacji zasobów oraz priorytetów i ograniczeń.

Potrzebujesz dostępu do szkoleń SAP? Dowiedz się, jak przeprowadzić je skutecznie #zdomu

Użytkownicy biznesowi i techniczni mają dostęp 24/7 do bogactwa narzędzi szkoleniowych i materiałów SAP na żądanie, w wielu formatach i językach, które są zawsze aktualne.

Nie możesz zorganizować zebrania zarządu? Analitycy na #homeoffice? Kontroluj swój biznes #zdomu.

Dynamicznie zmieniająca się sytuacja wymaga szybkich decyzji. Za pomocą interaktywnych raportów uzyskasz wgląd w dane w czasie rzeczywistym. Dzięki temu na bieżąco śledzisz sytuację w firmie i możesz błyskawicznie reagować na zmiany.

Demo SAP Analytics Cloud for Planning

Dowiedz się, w jaki sposób rozwiązanie SAP pomaga w ustalaniu celów i planów strategicznych, analizie budżetu i prognozowaniu finansowym.

Optymalizacja działania BI dzięki wbudowanym analizom

Poznaj wnioski analityków, zgodnie z którymi wbudowanie mechanizmów analitycznych w aplikacje biznesowe pozwala uzyskać ogląd danych lepiej osadzonych w kontekście.

Cyfryzacja branży napojów z pomocą SAP

Dzięki SAP Analytics Cloud grupa Team Beverage może zapewnić swoim partnerom lepszy wgląd w dane rynkowe - pomagając im generować większe obroty i marże.

Deutz AG

Po przejściu na rozwiązanie SAP Analytics Cloud firma zyskała lepszy wgląd w dane i szybciej podejmuje decyzje, a jest to możliwe dzięki spójnym danym i dokładnym analizom.

Chcesz wiedzieć więcej?

Odwiedź dedykowaną stronę rozwiązania SAP Analytics Cloud i dowiedz się, jak podejmować kompleksowe decyzje biznesowe, korzystając ze wszystkich funkcji analitycznych w jednym środowisku użytkownika.

Powrót do góry