Przejdź do zawartości

Zyskaj przewagę nad konkurencją dzięki zintegrowanemu ERP

Zarządzaj firmą z pomocą systemu ERP dostosowanego do potrzeb i specyfiki firmy. Usprawnij procesy w kluczowych obszarach. Kontroluj je, wykorzystuj informacje pozyskiwane w czasie rzeczywistym. Rozwijaj biznes adekwatnie do nowych wyzwań.

Przygotuj się finansowo, by zadbać o bezpieczeństwo

Odkryj jak SAP pomaga działom finansowym zadbać o stabilność całego przedsiębiorstwa

Intel i SAP osiągają sukces: oto, co musisz wiedzieć

Intel i SAP współpracują ze sobą od ponad dziesięciu lat, aby dostarczać rozwiązania sprzętowe i programowe, które przyspieszają cyfrową transformację przedsiębiorstw.

Zyskaj stabilność w niespokojnych czasach

Szybkie rozpoznanie trudności i dobrze opracowany plan działania to klucz do zbudowania odporności. Dowiedz się jak wyjść z kryzysu obronną ręką i rozkwitnąć w czasach lepszej koniunktury.

Wybierz odpowiednie oprogramowanie ERP dla Twojej firmy

Przekonaj się, jak SAP wspiera rozwój ambitnych firm, oferując im różne rozwiązania ERP, stworzone z myślą o ich potrzebach.

Konfigurator ERP dla firm

Ile kosztuje rozwiazanie ERP firmy SAP? Jest tańsze niż myślisz. Uzyskaj dostęp do szczegółowych danych poprzez krótką ankietę.

Pomożemy Twojej firmie osiągnąć sukces

Zastanawiasz się nad ERP?

Poznaj główne powody do wdrożenia inteligentnego ERP w firmie i odkryj 5 korzyści, jakie się za tym kryją. Pomożemy Twojej firmie w realizacji kluczowych aspektów.

Nie wiesz od czego zacząć?

Dowiedz się, jakie są 4 kroki wyboru ERP oraz na co zwrócić uwagę. Proces wdrożenia nowoczesnego systemu może wydawać się niełatwy, jednak dzięki ekspertom SAP przebiegnie on płynnie.

Dowiedz się jak SAP może pomóc w pokonywaniu trudności

SAP liderem ERP w chmurze wg IDC

Dowiedz się, dlaczego firma IDC uznała SAP liderem oraz jak nabywcy technologii mogą oceniać opcje oprogramowania.

Wyznacz kierunek dla Twojej firmy wg nowej technologii

Starsza technologia może spowalniać firmy i blokować osiąganie celów, zwłaszcza w niepewnych czasach. Sprawdź, jak skutecznie działać z pomocą nowoczesnego oprogramowania ERP.

Wyróżnij się na tle konkurencji dzięki technologii

Poznaj 10 kluczowych elementów inteligentnego systemu ERP według IDC, które pomagają firmom odnotować dwucyfrowy wzrost oraz wyższą rentowność.

Opinie Klientów SAP

Przekonaj się, jak nasi Klienci osiągają skuteczność dzięki rozwiązanom ERP

AYALA

„Szukaliśmy rozwiązania, które w sposób zintegrowany pomoże nam w zarządzaniu firmą. Ważna z naszej perspektywy była marka i zaufanie do produktu, dlatego wybór padł na SAP Business One.”

Leszek Sierpiński, Dyrektor Operacyjny, Ayala S.A.

G2A.COM

„Szukaliśmy programu finansowo-księgowego klasy ERP, który sprostałby wymaganiom międzynarodowej grupy kapitałowej składającej się z wielu spółek w różnych zakątkach świata.” 

Izabella Nalewajek, Head of Group Accounting, G2A.COM

Powrót do góry