Przejdź do zawartości
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij chat Chat offline
Uzyskaj pomoc na bieżąco — rozpocznij chat z przedstawicielem SAP.
Skontaktuj się z nami
Prześlij nam swoje uwagi, opinie i pytania.

Rozwiązanie wspierające zarządzanie kapitałem ludzkim.

SAP SuccessFactors jest rozwiązaniem składającym się z aplikacji wspierających zarządzanie zasobami ludzkim w różnych obszarach takich jak rekrutacja, zarządzanie efektywnością pracowników, zarządzanie talentami, czy zarządzanie szkoleniami. Dla wszystkich obsługiwanych procesów oferowana jest zaawansowana analityka i narzędzia planistyczne.
Previous Next
Ciągłe Zarządzanie Wydajnością

Ciągłe Zarządzanie Wydajnością

Usprawnij codzienną komunikację pomiędzy kadrą kierowniczą i ich pracownikami oraz działem kadr, tak by pracownicy zawsze wiedzieli, w jakim stopniu realizują cele biznesowe.
Rekrutacja i Adaptacja

Rekrutacja i Adaptacja

Zatrudniaj najlepszych kandydatów. Usprawnij proces adaptacji, tak by nowi pracownicy stali się w pełni efektywni w rekordowo krótkim czasie.
Zarządzanie Wynagrodzeniami

Zarządzanie Wynagrodzeniami

Nagradzaj i zatrzymuj najlepszych pracowników w całej organizacji, we wszystkich lokalizacjach. Dokładnie obliczaj i sumuj wynagrodzenie w dowolnej walucie.
Prosta i Intuicyjna Obsługa

Prosta i Intuicyjna Obsługa

Angażuj pracowników dzięki atrakcyjnemu i spersonalizowanemu interfejsowi, który sprawia, że korzystanie z rozwiązania sprawia przyjemność użytkownikom.

Nie inwestuj długoterminowo w rozwiązania, które zawodzą. Dowiedz się więcej

Wypełnij formularz

Czy wraz z informacjami dotyczącymi tego zapytania chcesz otrzymywać od firmy SAP dodatkowe informacje o produktach i usługach? Zaznaczając to pole, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie swoich danych kontaktowych przez [SAP Entity] zgodnie z Oświadczeniem o zgodzie na otrzymywanie informacji marketingowych od firmy SAP.

W jaki sposób chcesz otrzymywać powyższe informacje?

Wyrażam zgodę na udostępnienie przez firmę SAP informacji podanych tu przeze mnie grupie SAP, aby umożliwić firmie SAP wysyłanie do mnie dodatkowej komunikacji związanej z marketingiem.

Firma SAP będzie wykorzystywała wszelkie dane przekazane na mocy tego oświadczenia zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.
Powrót do góry