Przejdź do zawartości
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij chat Chat offline
Uzyskaj pomoc na bieżąco — rozpocznij chat z przedstawicielem SAP.
Skontaktuj się z nami
Prześlij nam swoje uwagi, opinie i pytania.

Zakupy firmowe w Polsce w 2018 roku

Zakupy firmowe w Polsce w 2018 roku

Poznaj aktualną sytuację, a także tendencje i trendy w obszarze zakupów w polskich firmach.

Pobierz raport i dowiedz się,

  • jakiej wielkości wydatkami operują działy zakupów w Polsce oraz za które kategorie zakupowe są odpowiedzialne,
  • jakie systemy zakupowe są najpopularniejsze w poszczególnych elementach procesu zakupowego oraz jakie innowacyjne rozwiązania leżą w obszarze zainteresowań osób zarządzających zakupami,
  • jakie wyzwania w zarządzaniu procesem zakupowym występują w firmach najczęściej oraz jakie czynniki są kluczowe dla usprawnienia procesów zakupowych w firmach.

Raport został stworzony przez agencję badawczą Ipsos we współpracy z itelligence, SAP, SAP Ariba oraz Blue Business Media.

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do raportu

Zarejestruj się poniżej

Czy wraz z informacjami dotyczącymi tego zapytania chcesz otrzymywać od firmy SAP dodatkowe informacje o produktach i usługach? Zaznaczając to pole, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie swoich danych kontaktowych przez [SAP Entity] zgodnie z Oświadczeniem o zgodzie na otrzymywanie informacji marketingowych od firmy SAP.

W jaki sposób chcesz otrzymywać powyższe informacje?

Wyrażam zgodę na udostępnienie przez firmę SAP informacji podanych tu przeze mnie grupie SAP, aby umożliwić firmie SAP wysyłanie do mnie dodatkowej komunikacji związanej z marketingiem.

Firma SAP będzie wykorzystywała wszelkie dane przekazane na mocy tego oświadczenia zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.
Powrót do góry