Przejdź do zawartości

Zamów prezentację rozwiązania SAP Sales Cloud

Zobacz, jak SAP Sales Cloud może pomóc Twojej firmie

Zamów prezentację i przekonaj się, jak SAP Sales Cloud może Ci pomóc zwiększyć sprzedaż oraz podnieść jakość doświadczeń klienta.

Zarządzanie wydajnością sprzedaży

Automatyzacja i optymalizacja planów zarządzania wynagrodzeniem motywującym i prowizjami, a także modelowanie obszarów sprzedaży i limitów oraz zarządzanie nimi.

Zamów prezentację wypełniając formularz

Konfiguracja, wycena i oferta (CPQ)

Konfigurowanie złożonych produktów, automatyzacja procesu określania cen i rabatów, tworzenie ofert oraz negocjowanie kontraktów w czasie rzeczywistym.

Automatyzacja sprzedaży i prognozowania

Rozwiązania nowej generacji do zarządzania klientami i szansami. Szybsze finalizowanie transakcji dzięki zarządzaniu prognozowaniem i pipeline.

Zarządzanie rozliczeniami i przychodami

Automatyzacja procesów od wyceny do zapłaty i przestrzeganie norm w zakresie uznawania przychodu.

Jesteś już zarejestrowany?

Zarejestruj się bezpłatnie!

Czy wraz z informacjami dotyczącymi tego zapytania chcesz otrzymywać od firmy SAP dodatkowe informacje o produktach i usługach? Zaznaczając to pole, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie swoich danych kontaktowych przez [SAP Entity] zgodnie z Oświadczeniem o zgodzie na otrzymywanie informacji marketingowych od firmy SAP.

W jaki sposób chcesz otrzymywać powyższe informacje?

Wyrażam zgodę na udostępnienie przez firmę SAP informacji podanych tu przeze mnie grupie SAP, aby umożliwić firmie SAP wysyłanie do mnie dodatkowej komunikacji związanej z marketingiem.

Firma SAP będzie wykorzystywała wszelkie dane przekazane na mocy tego oświadczenia zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.
Powrót do góry