Przejdź do zawartości
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij chat Chat offline
Uzyskaj pomoc na bieżąco — rozpocznij chat z przedstawicielem SAP.
Skontaktuj się z nami
Prześlij nam swoje uwagi, opinie i pytania.

Z badania Total Economic Impact przeprowadzonego niedawno przez firmę Forrester wynika, że inwestycja w rozwiązanie SAP Marketing Cloud, przyniosła modelowej organizacji, dysponującej ogromną bazą klientów i wykorzystującej wiele kanałów interakcji, następujące korzyści:

  • Zwrot z inwestycji na poziomie 306% w ciągu trzech lat
  • Wzrost współczynnika konwersji i wartości przyrostowej
  • Ograniczenie kosztów integracji platform
  • Dostęp do nowych danych i szans sprzedaży

Rozwiązanie SAP Marketing Cloud to wyjątkowe źródło własnych danych o klientach zorganizowanych w aktualizowane na bieżąco, ujednolicone i zintegrowane profile. Zapewnia ono skonsolidowany wgląd w skuteczność działań marketingowych i pozwala firmom dostosować strategie i budżety marketingowe za pomocą funkcji opartego na danych planowania działań reklamowych, która nieustannie optymalizuje strategie marketingowe, by zwiększyć ich efektywność.

„The Total Economic Impact of the SAP Marketing Cloud” raport opracowany przez firmę Forrester Consulting na zlecenie SAP.

„The Total Economic Impact of the SAP Marketing Cloud.”

Zarejestruj się, by pobrać zamówione materiały

Czy wraz z informacjami dotyczącymi tego zapytania chcesz otrzymywać od firmy SAP dodatkowe informacje o produktach i usługach? Zaznaczając to pole, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie swoich danych kontaktowych przez [SAP Entity] zgodnie z Oświadczeniem o zgodzie na otrzymywanie informacji marketingowych od firmy SAP.

W jaki sposób chcesz otrzymywać powyższe informacje?

Wyrażam zgodę na udostępnienie przez firmę SAP informacji podanych tu przeze mnie grupie SAP, aby umożliwić firmie SAP wysyłanie do mnie dodatkowej komunikacji związanej z marketingiem.

Firma SAP będzie wykorzystywała wszelkie dane przekazane na mocy tego oświadczenia zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.
Powrót do góry