Przejdź do zawartości
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij chat Chat offline
Uzyskaj pomoc na bieżąco — rozpocznij chat z przedstawicielem SAP.
Skontaktuj się z nami
Prześlij nam swoje uwagi, opinie i pytania.

Z badania Total Economic Impact przeprowadzonego niedawno przez firmę Forrester Consulting wynika, że inwestycja w rozwiązania SAP Commerce Cloud, może przynieść firmie o wartości 1 miliarda dolarów następujące korzyści:

  • 3-letni zwrot z inwestycji na poziomie 307%
  • Okres amortyzacji poniżej roku
  • Poprawa jakości obsługi klienta i zwiększenie lojalności
  • Wyróżnienie firmy na tle konkurencji

Więcej informacji można uzyskać, pobierając raport Total Economic Impact of SAP Commerce Cloud opracowany przez firmę Forrester na zlecenie SAP.

„The Total Economic Impact of the SAP Commerce Cloud” raport opracowany przez firmę Forrester Consulting na zlecenie SAP.

„The Total Economic Impact of SAP Commerce Cloud"

Zarejestruj się, by pobrać zamówione materiały

Czy wraz z informacjami dotyczącymi tego zapytania chcesz otrzymywać od firmy SAP dodatkowe informacje o produktach i usługach? Zaznaczając to pole, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie swoich danych kontaktowych przez [SAP Entity] zgodnie z Oświadczeniem o zgodzie na otrzymywanie informacji marketingowych od firmy SAP.

W jaki sposób chcesz otrzymywać powyższe informacje?

Wyrażam zgodę na udostępnienie przez firmę SAP informacji podanych tu przeze mnie grupie SAP, aby umożliwić firmie SAP wysyłanie do mnie dodatkowej komunikacji związanej z marketingiem.

Firma SAP będzie wykorzystywała wszelkie dane przekazane na mocy tego oświadczenia zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.
Powrót do góry