Przejdź do zawartości

Manufacturing Day 2019

Łódź, Polska
Zarejestruj się

Przegląd wydarzenia

itelligence i SAP Polsca zapraszają do udziału w IV edycji Manufacturing Day - największej w Polsce konferencji o technologiach SAP dla firm z sektora produkcji.
W jednym miejscu spotkają się osoby odpowiedzialne za zarządzanie finansami, IT, produkcją, logistyką oraz decydenci i liderzy biznesu z sektora manufacturing.

W tym roku czeka na Państwa ponad 10 praktycznych prezentacji, wystąpienia 16 ekspertów i 2 sesje warsztatowe. Wśród poruszanych zagadnień znajdują się m.in. digital manufacturing, migracja do S/4HANA, IoT, automatyzacja procesów, zarządzenie produktem, raportowanie procesów produkcyjnych, zarządzanie gospodarką magazynową, optymalizacja czasu pracy, RFID.

Do udziału zachęcamy firmy korzystające z rozwiązań SAP oraz planujące inwestycje w nowe systemy IT i ERP.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Manufacturing Day powered by itelligence to platforma wymiany wiedzy i doświadczeń.
W tym roku po raz pierwszy podczas konferencji zostanie udostępniona strefa Expert Zone – przestrzeń, w której uczestnicy mogą skonsultować indywidualne tematy z ekspertami z różnych obszarów SAP i IT.

Eksperci będą do Państwa dyspozycji przez cały dzień wydarzenia. Przykładowe tematy rozmów: maintenance, integracja SAP z operatorami logistycznymi, monitoring, wsparcie użytkowników SAP, migracja na HANA, automatyzacja instalacji S4/HANA, jak przygotować projekt i wdrożyć sieć LAN/WAN.

Zapraszamy do konsultacji i aktywnych dyskusji: już dziś przygotuj pytania, które zadasz ekspertom!

Kategoria wydarzenia Wydarzenie partnera
Rodzaj wydarzenia Stacjonarne
Język Polski
Branża Przemysł motoryzacyjny, Przemysł metalowy i drzewno-papierniczy
Numer telefonu do miejsca konferencji +48 42 208 80 00
Miejsce konferencji DoubleTree by Hilton
ul. Łąkowa 29
90-554 Łódź, Polska
Powrót do góry