Skip to Content
Skontaktuj się z nami

SAP Technology Forum

Gdynia, Polska
Zarejestruj się

Przegląd wydarzenia

Od kilku lat jesteśmy świadkami cyfrowej rewolucji, która dotyka wszystkich sfer naszego życia - zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Postępująca cyfryzacja zmienia sposób w jaki firmy organizują i prowadzą swoje biznesy. Na scenie pojawiają się nowi gracze, którzy wprowadzają w życie nowe modele biznesowe i skutecznie walczą z największymi, ustabilizowanymi już na rynku firmami, o serca i portfele konsumentów.
Wspólnym mianownikiem tych przemian - niezależnie od branży, segmentu rynku czy lokalizacji geograficznej - jest technologia. W obecnych czasach każdy biznes zasługuje na miano cyfrowego - wsparcie technologii jest bowiem nieodzownym elementem budowania przewagi konkurencyjnej.
Firma SAP od początku powstania znajduje się w samym centrum rewolucji technologicznej, skutecznie wspierając transformację biznesu swoich klientów. Chcąc podzielić się z Państwem naszymi doświadczeniami i wiedzą, zapraszamy na dwudniową konferencję SAP Technology Forum. Jej formuła będzie miała charakter prezentacyjno-warsztatowy. Pierwszy dzień to okazja do zapoznania się z nowościami technologicznymi SAP, w szczególności z rodziną rozwiązań SAP Leonardo oraz przykładami wdrożeń rozwiązań SAP u naszych klientów. Podczas drugiego dnia zaplanowaliśmy szereg warsztatów - m.in. w takich obszarach jak IoT, RODO, migracja do S/4HANA, Machine Learning.
Do zobaczenia w Gdyni!
Kategoria wydarzenia Wydarzenie SAP
Rodzaj wydarzenia Stacjonarne
Język Polski
Branża Dystrybucja hurtowa, Podróże i transport, Telekomunikacja, Sport i rozrywka, Handel detaliczny, Instytucje publiczne, Usługi konsultingowe, Przemysł paliwowy, Przemysł wydobywczy, Przemysł metalowy i drzewno-papierniczy, Media, Nauki biologiczne, Ubezpieczenia, Przemysł elektromaszynowy, Szkolnictwo wyższe i badania naukowe, Przemysł zaawansowanych technologii, Ochrona zdrowia, Przedsiębiorstwa projektowe, budowlane i inżynieryjne, Obronnność i bezpieczeństwo, Przemysł dóbr konsumpcyjnych, Przemysł chemiczny, Bankowość, Przemysł motoryzacyjny, Przemysł lotniczy i zbrojeniowy, Przedsiębiorstwa użyteczności publicznej
Numer telefonu 48 58 743 07 00
Lokalizacja Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront
ul. Jerzego Waszyngtona 19; 81-342 Gdynia
Gdynia, Polska
Back to top