Skip to Content
Skontaktuj się z nami

IBP Innovation Day

Warszawa, Polska
Zarejestruj się

Przegląd wydarzenia

Zastanawiasz się jak poprawić wskaźniki efektywności przedstawiające produktywność swojego przedsiębiorstwa? Chcesz optymalnie zaplanować wydajność zasobów i działania w ramach produkcji, logistyki, zaopatrzenia, gospodarki magazynowej i transportu? O tym samym myślą Twoi konkurenci. Kto pierwszy udoskonali te wskaźniki i podniesie poziom obsługi klienta? Stawką jest przewaga konkurencyjna.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konferencję „IBP Innovation Day”, która odbędzie się  29 czerwca w warszawskim biurze Deloitte Polska.

To inspirujące seminarium organizowane wraz z firmą Deloitte będzie koncentrować się na wielowymiarowym procesie planowania, podczas którego zaprezentujemy narzędzia wspomagające harmonogramowanie i automatyzacje. Dowiecie się Państwo jak dzięki najnowocześniejszym metodom planowania budować przewagę nad konkurencją oraz jak wykorzystać panujące trendy na swoja korzyść. Wszystko dzięki technologii, która dostarcza rzeczywiste dane w procesie planowania w przejrzystej formie do podejmowania trafnych decyzji.

Podczas naszej konferencji wspólnie zastanowimy, w jaki sposób osiągnąć korzyści biznesowe poprzez:

  • zsynchronizowane planowanie obejmujące wszystkie obszary działalności firmy,
  • kompleksową przejrzystość łańcucha dostaw,
  • elastyczne dostosowanie planów popytu i podaży podczas dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych.

Konferencja skierowana jest do wszystkich zainteresowanych zwiększeniem efektywności procesów sprzedażowych.

Kategoria wydarzenia Wydarzenie SAP
Rodzaj wydarzenia Stacjonarne
Język Polski
Branża Przemysł lotniczy i zbrojeniowy, Przemysł motoryzacyjny, Przemysł chemiczny, Przemysł dóbr konsumpcyjnych, Obronnność i bezpieczeństwo, Przedsiębiorstwa projektowe, budowlane i inżynieryjne, Przemysł elektromaszynowy, Przemysł metalowy i drzewno-papierniczy, Przemysł wydobywczy, Przemysł paliwowy, Handel detaliczny, Przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, Dystrybucja hurtowa
Grupa docelowa Dyrektorzy i kierownicy odpowiadający za sprzedaż, produkcję, logistykę, łańcuch dostaw lub centrum dystrybucyjne i gospodarkę magazynową.
Miejsce konferencji Biuro Deloitte Polska
al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa
Warszawa, Polska
Back to top