Przejdź do zawartości
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij chat Chat offline
Uzyskaj pomoc na bieżąco — rozpocznij chat z przedstawicielem SAP.
Skontaktuj się z nami
Prześlij nam swoje uwagi, opinie i pytania.

Konferencje i seminaria

Polecane wydarzenia

SAP NOW - Becoming an Intelligent Enterprise

11-12 września dołącz do nas w Sopocie i dowiedz się, jak kompleksowa oferta rozwiązań SAP, technologii i innowacji może pomóc w sprostaniu wyzwaniom i wykorzystaniu możliwości w gospodarce cyfrowej.

SAP Business One Roadshow

9 maja w Krakowie, 14 maja w Rzeszowie, 28 maja w Warszawie i 13 czerwca w Gdyni dołącz do nas i dowiedz się, jak narzędzia informatyczne mogą wspomóc budowę i rozwój małych oraz średnich firm.

SAP Customer Experience Day

30 maja dołącz do nas w Warszawie podczas dorocznej konferencji poświęconej tematyce budowania wartościowych i przede wszystkim trwałych relacji ze współczesnymi konsumentami ery cyfrowej.

Business Planning Transformation

5 czerwca dołącz do nas w Warszawie i poznaj korzyści z transformacji planowania biznesowego.

SuccessConnect London

3-5 czerwca dołącz do nas w Londynie i poznaj najlepsze strategie i praktyki, które pomogą Ci rozwiązać obecne i przyszłe wyzwania związane z personelem.

SAP Ariba Live

4-6 czerwca dołącz do nas w Barcelonie do największej konferencji poświęconej zakupom i zarządzaniem łańcuchem dostaw, aby poznać najnowsze technologie, innowacje i trendy rynkowe.

Webinaria

Jak technologia wspiera i integruje planowanie

Zobacz nagranie webinaru, w trakcie którego przedstawiliśmy rozwiązanie SAP Integrated Business Planning, pokazaliśmy konkretne wdrożenia oraz przykłady zastosowania.

SAP Cloud Platform - wybrane serwisy

Zobacz nagranie webinarium i poznaj SAP Cloud Platform - otwartą platformę, która zapewnia unikalne funkcje usług do budowy i rozbudowy inteligentnych aplikacji.

Przeglądaj wydarzenia SAP

Wykorzystaj szansę na nawiązanie kontaktów ze specjalistami w branży i doskonalenie swoich umiejętności. Otwórz stronę naszej wyszukiwarki wydarzeń i zobacz, jakie webinaria i konferencje planujemy na najbliższe sześć miesięcy oraz dowiedz się, jaka była tematyka poprzednich spotkań.

Powtórki z SAP TechEd

Zobacz najciekawsze wydarzenia, prezentacje i wywiady z tegorocznej konferencji - już teraz.
Powrót do góry