Przejdź do zawartości

Konferencje i seminaria

Polecane wydarzenia

Jak analiza danych w czasie rzeczywistym usprawnia działanie firmy

19 marca dołącz do nas w Warszawie i poznaj na konkretnych przykładach, jak analiza danych pochodzących z różnych źródeł, może wspomagać procesy decyzyjne.

Retail & Consumer Products Day

20 marca dołącz do nas w Warszawie, by posłuchać wizjonerów branży, którzy podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat wyzwań biznesowych i współczesnych trendów.

#ExperienceNOW!

28 marca dołącz do nas w Warszawie i poznaj możliwości rozwiązań do zarządzania serwisu. Będzie to też niepowtarzalna okazja okazja do wymiany doświadczeń w gronie ekspertów firm mierzących się z tymi samymi wyzwaniami rynku.

Rozpocznij dzień z Cyfrowym HR

3 kwietnia we Wrocławiu i 4 kwietnia w Poznaniu rozpocznij dzień z Cyfrowym HR i dowiedz się, w jaki sposób kwantyfikowane są wartości i benefity transformacji cyfrowej HR, jakie są powody wprowadzania zmian w HR i jak przygotować właściwe uzasadnienie biznesowe dla Twojej firmy.

Inteligentne przedsiębiorstwo produkcyjne

10 kwietnia dołącz do nas w Katowicach i dowiedz się, jak podnieść wskaźniki efektywności, optymalnie planować zasoby i działania w ramach produkcji i logistyki.

SAP Ariba Live

4-6 czerwca dołącz do nas w Barcelonie do największej konferencji poświęconej zakupom i zarządzaniem łańcuchem dostaw, aby poznać najnowsze technologie, innowacje i trendy rynkowe.

Warsztaty S/4HANA vs SAP ERP

21 marca dołącz do nas w Warszawie, aby poznać możliwości migracji do SAP S/4HANA, ale też szczegółowe aspekty, które pomogą dobrze zaplanować działania.

SAP on Azure - Dotknij chmury

25 marca dołącz do nas w Warszawie i poznaj możliwości, jakie daje wdrożenie i użytkowanie systemów SAP w chmurze.  

Przygotuj się na IFRS16

4 kwietnia dołącz do nas w Warszawie na business lunch i dowiedz się więcej o IFRS16, szansach i wyzwaniach biznesowych z tym związanych.

Webinaria

Next Generation BI with SAP Analytics Cloud

Obejrzyj nagranie webinarium i uzyskaj kompleksowe informacje na temat zaawansowanych funkcji BI i wbudowanego uczenia maszynowego w SAP Analytics Cloud. Webinaria są w języku angielskim.

SAP Cloud Platform - wybrane serwisy

Zobacz nagranie webinarium i poznaj SAP Cloud Platform - otwartą platformę, która zapewnia unikalne funkcje usług do budowy i rozbudowy inteligentnych aplikacji.

Przeglądaj wydarzenia SAP

Wykorzystaj szansę na nawiązanie kontaktów ze specjalistami w branży i doskonalenie swoich umiejętności. Otwórz stronę naszej wyszukiwarki wydarzeń i zobacz, jakie webinaria i konferencje planujemy na najbliższe sześć miesięcy oraz dowiedz się, jaka była tematyka poprzednich spotkań.

Powtórki z SAP TechEd

Zobacz najciekawsze wydarzenia, prezentacje i wywiady z tegorocznej konferencji - już teraz.
Powrót do góry