Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Konferencje i seminaria

Polecane wydarzenia

Cyfrowa transformacja: jak technologia wspiera i integruje planowanie

25 września dołącz do nas w Warszawie i dowiedz się, jak optymalnie planować procesy sprzedażowe, produkcyjne oraz zakupowe.

SAP Business One Forum

25 września dołącz do nas w Warszawie i poznaj możliwości, jakie dają współcześnie dostarczane systemy zarządzania przedsiębiorstwem oraz przedstawimy trendy na styku biznesu i systemów IT.

SAP Ariba CPO Roundtable

2 października dołącz do nas w Warszawie i poznaj najnowsze trendy w zakupach oraz wyniki
ogólnopolskiego badania zakupów firmowych w Polsce – stan na 2018 i perspektywy rozwoju na następne 5 lat.

Zarządzanie Kapitałem Ludzkim w erze cyfrowej

3 października dołącz do nas w Warszawie i weź udział w pierwszym spotkaniu z cyklu Śniadań HR, aby poznać doświadczenia działu HR w zakresie transformacji cyfrowej.

Manufacturing Day 2018 powered by itelligence

3 października br. dołącz do III edycji ogólnopolskiej konferencji dla firm o profilu produkcyjnym. Sprawdź jak wykorzystać nowoczesne technologie SAP w optymalizacji procesów produkcyjnych i logistycznych.  

Process Industry Excellence

9 października w Gliwicach dołącz do nas i poznaj model działania nowoczesnego przedsiębiorstwa produkcyjnego przechodząc przez kluczowe ogniwa łańcucha wartości takich firm.

SAP Customer Experience Live

10-11 października dołącz do nas w Barcelonie i poznaj najnowsze innowacje i strategie, które przeniosą Twój marketing, sprzedaż i usługi na wyższy poziom.

Powtórki z SAPPHIRE NOW

Zobacz powtórki prezentacji i sesji dotyczących m.in. sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego oraz dowiedz się, jak SAP napędza inteligentne przedsiębiorstwa oraz pomaga firmom i światu działać lepiej.

Webinaria

Przeglądaj wydarzenia SAP

Wykorzystaj szansę na nawiązanie kontaktów ze specjalistami w branży i doskonalenie swoich umiejętności. Otwórz stronę naszej wyszukiwarki wydarzeń i zobacz, jakie webinaria i konferencje planujemy na najbliższe sześć miesięcy oraz dowiedz się, jaka była tematyka poprzednich spotkań.

Dołącz do nas na SAP TechEd

23-25 października w Barcelonie weź udział w szczegółowych sesjach i praktycznych szkoleniach oraz porozmawiaj osobiście ze strategami i innowatorami firmy SAP.

Back to top