Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Konferencje i seminaria

Polecane wydarzenia

Back to basics - jak policzyłeś swoją rentowność?

13 listopada dołącz do nas w Warszawie i dowiedz się, czy stawiasz na rzeczywiście rentowne produkty oraz czy Twój model controllingowy odzwierciedla rzeczywistość.

PowerStorm 2018

15 listopada w Łodzi dołącz do nas i dowiedz się, jak SAP z Partnerami mogą pomóc klientom w utrzymaniu przewagi konkurencyjnej, rozwoju kompetencji i ciągłego doskonalenia.

Uwolnij swoje dane

21 listopada dołącz do nas i dowiedz się w Warszawie, jak narzędzia analityczne SAP wspierają optymalizację kosztów na podstawie analiz dziedzinowych.

Jak sprawić, by migracja do chmury HR odniosła sukces?

29 listopada dołącz do nas w Warszawie i dowiedz się, jak przygotować Państwa organizację do transformacji i przejścia na rozwiązanie chmurowe HR.

Webinaria

Przeglądaj wydarzenia SAP

Wykorzystaj szansę na nawiązanie kontaktów ze specjalistami w branży i doskonalenie swoich umiejętności. Otwórz stronę naszej wyszukiwarki wydarzeń i zobacz, jakie webinaria i konferencje planujemy na najbliższe sześć miesięcy oraz dowiedz się, jaka była tematyka poprzednich spotkań.

Dołącz do nas na SAP TechEd

23-25 października w Barcelonie weź udział w szczegółowych sesjach i praktycznych szkoleniach oraz porozmawiaj osobiście ze strategami i innowatorami firmy SAP.

Back to top