Przejdź do zawartości

Konferencje i seminaria

Polecane wydarzenia

SAP NOW - Becoming an Intelligent Enterprise

11-12 września dołącz do nas w Sopocie i dowiedz się, jak kompleksowa oferta rozwiązań SAP, technologii i innowacji może pomóc w sprostaniu wyzwaniom i wykorzystaniu możliwości w gospodarce cyfrowej.

SAP Ariba CPO Roundtable

7 października dołącz do nas w Warszawie, aby porozmawiać z profesjonalistami na temat inteligentnych rozwiązań z dziedziny zaopatrzenia. SAP Ariba CPO Roundtable to nie tylko
prezentacje ekspertów SAP, ale też historie klientów z różnych branż
oraz wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami.

SAP TechEd Las Vegas

Od 24 do 27 września dołącz do nas w Las Vegas. 7 ścieżek, 32 podroże edukacyjne. Ponad 600 sesji. Najlepsze praktyki i porady na temat nowych technologii i innowacji od ekspertów SAP i klientów.

Poznaj nowe technologie

Dowiedz się, jak działają technologie, takie jak AI, blockchain i IoT oraz jak mogą pomóc Twojej firmie. Wszystko wyjaśnione w bardzo prosty sposób.

Webinaria

Jak technologia wspiera i integruje planowanie

Zobacz nagranie webinaru, w trakcie którego przedstawiliśmy rozwiązanie SAP Integrated Business Planning, pokazaliśmy konkretne wdrożenia oraz przykłady zastosowania.

SAP Cloud Platform - wybrane serwisy

Zobacz nagranie webinarium i poznaj SAP Cloud Platform - otwartą platformę, która zapewnia unikalne funkcje usług do budowy i rozbudowy inteligentnych aplikacji.

Przeglądaj wydarzenia SAP

Wykorzystaj szansę na nawiązanie kontaktów ze specjalistami w branży i doskonalenie swoich umiejętności. Otwórz stronę naszej wyszukiwarki wydarzeń i zobacz, jakie webinaria i konferencje planujemy na najbliższe sześć miesięcy oraz dowiedz się, jaka była tematyka poprzednich spotkań.

Powtórki z SAP TechEd

Zobacz najciekawsze wydarzenia, prezentacje i wywiady z tegorocznej konferencji - już teraz.
Powrót do góry