Przejdź do zawartości

Konferencje i seminaria

Polecane wydarzenia

#ExperienceNOW! Doświadczenie Klienta to Twój Biznes

19 listopada dołącz do nas w Gliwicach podczas seminarium, które w pełni poświęcimy zagadnieniom i narzędziom skutecznej sprzedaży.

SAP on Microsoft Azure Tour

20 listopada w Warszawie dołącz do nas i dowiedz się, jak Microsoft wspólnie z SAP tworzy rozwiązania, oferując certyfikowaną infrastrukturę w chmurze dla środowisk SAP S/4HANA i BW/4HANA.

SAP TechEd Las Vegas

7 ścieżek, 32 podroże edukacyjne. Ponad 600 sesji. Najlepsze praktyki i porady na temat nowych technologii i innowacji od ekspertów SAP i klientów.

Webinaria

Zarządzanie i obsługa złożonymi środowiskami SAP

15 listopada dołącz do nas podczas webinarium i poznaj rozwiązania usprawniające zarządzanie złożonymi, hybrydowymi środowiskami SAP, które pozwala obniżyć koszty działalności i zwiększyć elastyczność biznesową firmy poprzez uproszczenie i standaryzację zarządzania operacjami SAP.

Unlock your Intelligent Enterprise with SAP Leonardo Internet of Things

19 listopada dołącz do nas podczas webinaru i poznaj naszą wizję cyfrowej transformacji i dowiedz się, w jaki sposób firmy mogą wykorzystać portfolio SAP, aby już dziś zacząć korzystać z Internetu rzeczy.

Automatyzacja procesów biznesowych, czyli boty i chatboty

20 listopada dołącz do nas podczas webinaru, w trakcie którego przybliżymy Państwu zagadnienia robotyzacji procesów, czyli zastępowania powtarzalnych i czasochłonnych zadań specjalnych programem (robotem).

Jak budować rozszerzenia do S/4HANA z wykorzystaniem SAP Cloud Platform

20 listopada dołącz do nas podczas webinaru i dowiedz się, jak budować rozszerzenia do SAP S/4HANA z wykorzystaniem platformy SAP Cloud Platform.

Zbuduj swoją aplikację w SAP Cloud Platform

21 listopada dołącz do nas podczas webinaru i dowiedz się, jak budować i integrować aplikacje w SAP Cloud Platform.

Przetwarzanie cyfrowych treści w systemach SAP – rozwiązania OpenText

22 listopada dołącz do nas podczas webinaru i poznaj rozwiązania z zakresu zarządzania cyfrowymi treściami w środowiskach SAP.

SAP HANA – nie tylko baza danych

Zobacz nagranie webinaru, podczas którego obaliliśmy mity i rozwialiśmy wątpliwości dotyczące SAP HANA.

Raport roczny 2020 w oparciu o wymagania ESMA, w formacie ESEF.

Zobacz nagranie webinaru i poznaj wymagania ESMA w zakresie przygotowania raportów rocznych w formacie ESEF.

Jak technologia wspiera i integruje planowanie

Zobacz nagranie webinaru, w trakcie którego przedstawiliśmy rozwiązanie SAP Integrated Business Planning, pokazaliśmy konkretne wdrożenia oraz przykłady zastosowania.

SAP Cloud Platform - wybrane serwisy

Zobacz nagranie webinarium i poznaj SAP Cloud Platform - otwartą platformę, która zapewnia unikalne funkcje usług do budowy i rozbudowy inteligentnych aplikacji.

Przeglądaj wydarzenia SAP

Wykorzystaj szansę na nawiązanie kontaktów ze specjalistami w branży i doskonalenie swoich umiejętności. Otwórz stronę naszej wyszukiwarki wydarzeń i zobacz, jakie webinaria i konferencje planujemy na najbliższe sześć miesięcy oraz dowiedz się, jaka była tematyka poprzednich spotkań.

Powtórki z SAP TechEd

Zobacz najciekawsze wydarzenia, prezentacje i wywiady z tegorocznej konferencji - już teraz.
Powrót do góry