Przejdź do zawartości
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij chat Chat offline
Uzyskaj pomoc na bieżąco — rozpocznij chat z przedstawicielem SAP.
Skontaktuj się z nami
Prześlij nam swoje uwagi, opinie i pytania.

Konferencje i seminaria

Polecane wydarzenia

SAP Ariba Live

1-3 kwietnia dołącz do nas do największej tego typu konferencji - po raz pierwszy w tętniącym życiem mieście Austin w Teksasie - i zaoszczędź 30% dzięki biletom Early Birds w wysokości 999 USD za osobę.

SAP Finance and Risk Management Virtual Event

Dołącz do nas do pierwszego w historii wirtualnego wydarzenia na temat SAP Finance and Risk Management, aby poznać nowe sposoby, które stosują profesjonaliści z branży finansowej, aby dostarczyć bezprecedensową wartość dla swojej organizacji. Weź udział w wydarzeniu w dniu 5 lutego 2019.

Webinaria

Next Generation BI with SAP Analytics Cloud

Obejrzyj nagranie webinarium i uzyskaj kompleksowe informacje na temat zaawansowanych funkcji BI i wbudowanego uczenia maszynowego w SAP Analytics Cloud. Webinaria są w języku angielskim.

SAP Cloud Platform - wybrane serwisy

Zobacz nagranie webinarium i poznaj SAP Cloud Platform - otwartą platformę, która zapewnia unikalne funkcje usług do budowy i rozbudowy inteligentnych aplikacji.

SAP IBP Introduction Series

Weź udział w serii webinariów i dowiedz się, co to jest SAP IBP i jak dużą wartość dodaną może wnieść do Twojej organizacji. Webinaria są w języku angielskim.

Przeglądaj wydarzenia SAP

Wykorzystaj szansę na nawiązanie kontaktów ze specjalistami w branży i doskonalenie swoich umiejętności. Otwórz stronę naszej wyszukiwarki wydarzeń i zobacz, jakie webinaria i konferencje planujemy na najbliższe sześć miesięcy oraz dowiedz się, jaka była tematyka poprzednich spotkań.

Powtórki z SAP TechEd

Zobacz najciekawsze wydarzenia, prezentacje i wywiady z tegorocznej konferencji - już teraz.
Powrót do góry