Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Konferencje i seminaria

Polecane wydarzenia

SAP NOW - Inteligentna Organizacja

25 kwietnia dołącz do nas w Warszawie i dowiedz się, jak sprostać wyzwaniom gospodarki cyfrowej, budować popyt i przyspieszyć proces sprzedaży.

SAP Hybris Day

21 marca dołącz do nas w Warszawie i dowiedz się, jak zbudować długotrwały związek marki z Klientem.

Nowa platforma commerce - nowe możliwości sprzedaży

1 marca dołącz do nas w Warszawie i dowiedz się, jak dostosować platformę ecommerce do oczekiwań cyfrowego konsumenta w Polsce.

Naturalna tranS/4macja

6, 13 i 20 marca dołącz do nas na serii webinarów i dowiedz się krok po kroku, jak przejść do krajobrazu aplikacji opartego na SAP S/4HANA.

Przygotuj się na IFRS16

Już w 2019 roku standard IFRS16 stanie się faktem. 15 marca weź udział w drugiej edycji bezpłatnego business lunchu i porozmawiaj z ekspertami Hicron, SAP Polska i KPMG.

Mobile World Congress 2018

W dniach 26.02 - 1.03 odwiedź stoisko i showcase'y SAP oraz weź udział w sesjach Live Theater, aby dowiedzieć się, jak globalne firmy działają w usieciowionym świecie.

SAP Ariba Live

5-7 marca 2018 dołącz do nas w Las Vegas i poznaj technologie oraz myślenie, które zmieniają zakupy i sprzedaż na całym świecie.   

Webinaria

Przeglądaj wydarzenia SAP

Wykorzystaj szansę na nawiązanie kontaktów ze specjalistami w branży i doskonalenie swoich umiejętności. Otwórz stronę naszej wyszukiwarki wydarzeń i zobacz, jakie webinaria i konferencje planujemy na najbliższe sześć miesięcy oraz dowiedz się, jaka była tematyka poprzednich spotkań.

SAP TechEd: cyfrowy spektakl

Poznaj nowości z zakresu transformacji cyfrowej - sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, blockchain i IoT.
Back to top