Przejdź do zawartości

Konferencje i seminaria

Polecane wydarzenia

Śniadanie z SAP Analytics

25 września w Gliwicach dołącz do nas i poznaj SAP Profitability and Performance Management, nowoczesne narzędzie analityczne zbudowane w oparciu o platformę in-memory SAP HANA i wykorzystujące interfejs SAP Fiori.

Manufacturing Day 2019

8 października dołącz do nas w Łodzi i dowiedz się więcej m.in. o digital manufacturing, migracji do S/4HANA, IoT, automatyzacji procesów, zarządzaniu produktem, raportowaniu procesów produkcyjnych, zarządzaniu gospodarką magazynową, optymalizacją czasu pracy i RFID.

Dell Technologies Forum 2019

10 września dołącz do nas w Warszawie, aby nawiązać kontakty z ekspertami w zakresie nowoczesnych technologii i odkryj, w jaki sposób możesz wprowadzić swoją firmę w erę transformacji.

Procurement Roundtable Warsaw

11 października dołącz do nas w Warszawie, aby swobodnie dyskutować o najnowszych trendach w zakupach oraz przekonać się o sposobach urzeczywistnienia transformacji cyfrowej w obszarze zakupów.

PowerStorm 2019

22 października w Krakowie dołącz do nas podczas konferencji dedykowanej branży Utilities (energia elektryczna i cieplna, gaz, woda) i skupiającej się na tematach Inteligentnego Przedsiębiorstwa, Transformacji Cyfrowej oraz Innowacji.

SAP TechEd Las Vegas

Od 24 do 27 września dołącz do nas w Las Vegas. 7 ścieżek, 32 podroże edukacyjne. Ponad 600 sesji. Najlepsze praktyki i porady na temat nowych technologii i innowacji od ekspertów SAP i klientów.

Webinaria

Jak technologia wspiera i integruje planowanie

Zobacz nagranie webinaru, w trakcie którego przedstawiliśmy rozwiązanie SAP Integrated Business Planning, pokazaliśmy konkretne wdrożenia oraz przykłady zastosowania.

SAP Cloud Platform - wybrane serwisy

Zobacz nagranie webinarium i poznaj SAP Cloud Platform - otwartą platformę, która zapewnia unikalne funkcje usług do budowy i rozbudowy inteligentnych aplikacji.

Przeglądaj wydarzenia SAP

Wykorzystaj szansę na nawiązanie kontaktów ze specjalistami w branży i doskonalenie swoich umiejętności. Otwórz stronę naszej wyszukiwarki wydarzeń i zobacz, jakie webinaria i konferencje planujemy na najbliższe sześć miesięcy oraz dowiedz się, jaka była tematyka poprzednich spotkań.

Powtórki z SAP TechEd

Zobacz najciekawsze wydarzenia, prezentacje i wywiady z tegorocznej konferencji - już teraz.
Powrót do góry