Przejdź do zawartości

SAP Digital Industry Week

SAP Manufacturing Day

Zobacz nagrania SAP Manufacturing Day i poznaj najnowocześniejsze rozwiązania IT, posłuchaj naszych Klientów, którzy wkroczyli na ścieżkę Produkcji i Logistyki 4.0 i dowiedz się, jak dzięki nim budują swoją przewagę konkurencyjną.

SAP Utilities Day - PowerStorm 2020

Zobacz nagrania SAP Utilities Day i dowiedz się, jak SAP wraz z Partnerami mogą pomóc klientom w utrzymaniu przewagi konkurencyjnej, rozwoju kompetencji i ciągłego doskonalenia – wszystko w jednym miejscu, w jednym czasie.

SAP Retail Day

Zobacz nagrania SAP Retail Day, żeby posłuchać ekspertów branży, którzy podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat wyzwań biznesowych i współczesnych trendów, oraz opowiedzieli jak zaplanować transformacje cyfrowa i jak z sukcesem przeprowadzić.

Polecane wydarzenia

Poznaj najnowsze trendy i innowacje podczas webinariów transmitowanych na żywo i na żądanie.

Nowy wymiar finansów, czyli procesy biznesowe w inteligentnym przedsiębiorstwie

Spotkaj się z nami 3 marca 2021, żeby posłuchać ekspertów branży, którzy podpowiedzą, jak poprawić procesy biznesowe i skutecznie wykorzystywać nowoczesne narzędzia w dziedzinie finansów.

SAP SuccessFactors z Plaut Consulting Polska

Odkryj główne korzyści firm wdrażających SAP SuccessFactors i ich pozytywny wpływ na wyniki biznesowe. Dołącz do webinaru już 12 marca, aby dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach w technologii HR i najlepszych praktykach.

SAP Digital Forum

Zobacz nagrania z SAP Digital Forum – pierwszej hybrydowej konferencji SAP skupionej na transformacji technologicznej i adaptacji biznesu do nowej rzeczywistości, w której o przetrwaniu decyduje innowacyjność.

Zostań w domu i weź udział w konferencji SAPPHIRE NOW

Nawiąż bezpośredni kontakt ze społecznością ekspertów, liderów i teoretyków, korzystając z wywiadów wideo, przemówień, wskazówek na czasy kryzysu, historii klientów i innych materiałów dostępnych w bieżącym programie.

SAP Ariba — wydarzenie wirtualne na żywo

Wydarzenie roku poświęcone zarządzaniu wydatkami będzie miało formę spotkania cyfrowego. Oglądaj i udostępniaj ciekawe prezentacje oraz edukacyjne panele dyskusyjne dostępne na żądanie.

Jak liderzy w branży finansowej zwiększają wydajność dzięki inteligentnym technologiom

Skorzystaj z interaktywnego webcastu i poznaj wartość biznesową inteligentnych technologii w kontekście finansów oraz wpływ inteligentnych technologii na role i procesy w finansach. Wykorzystaj rozwiązania polecane przez liderów finansowych, którzy odnieśli sukces.

Webinaria

Powtórki

Bierz udział w wydarzeniach wirtualnych i oglądaj powtórki prezentacji oraz sesji z poprzednich wydarzeń.

SAP Industries Virtual Forum 2020

Obejrzyj 60-minutowe webcasty i poznaj najnowsze trendy oraz innowacje technologiczne prezentowane przez liderów biznesowych Twojej branży.

SAPPHIRE NOW 2019

Zobacz najciekawsze fragmenty konferencji SAPPHIRE NOW 2019 — skorzystaj z dostępu do przemówień, sesji i dyskusji panelowych na żądanie.

Wielka powtórka z SAP TechEd

Do przejrzenia ponad 500 sesji. Notatki, wykłady, dyskusje o strategii i mapy drogowe: każdy znajdzie coś dla siebie.

Powrót do góry