Skip to Content
Rašykite mums

Pasaulinės klasės SAP mokymas ir sertifikavimas

Suteikite SAP galutiniams naudotojams – nuo programų kūrėjų iki rinkodaros specialistų – daugiau galimybių, kurias atveria SAP kursai ir sertifikavimo programos. Sukurkite išsamų mokymo planą, pasirinkite norimą kursų tipą – tiesioginius, mobiliuosius ar internetinius – ir reikšmingai padidinkite savo organizacijos darbuotojų techninę kompetenciją. Į mūsų programinės įrangos kursus įeina SAP S/4HANA, SAP HANA, „SAP SuccessFactors“, „SAP BusinessObjects“ ir kiti sprendimai. 

Užsitikrinkite sėkmę pasitelkę „SAP Education“

Apie SAP produktus geriausiai išmano pati SAP. Naudojant mūsų turimas sistemas ir metodinę patirtį, mokymo procesas tampa maksimaliai efektyvus. Kad ir kurioje pasaulio vietoje būtumėte, „SAP Education“ siūlo šiuolaikiškiausius ir rezultatyviausius mokymo būdus.
 

„openSAP“ internetiniai kursai

Apie SAP inovacijas būdami bet kurioje vietoje, bet kuriuo metu ir norimu būdu – taip pat nemokamai – dabar galite sužinoti per „openSAP“. Ši naujoviška įmonių masinių atvirų internetinių kursų platforma, kurioje taikomas žaidimo principas, suteikia galimybę lanksčiai, smagiai ir interaktyviai mokytis apie SAP.

SAP Learning Hub

„SAP Learning Hub“ suteikia greitą, debesų technologija paremtą prieigą prie SAP mokomojo turinio ir internetinių klasių. Naudodami „SAP Live Access“ atlikite priskirtas užduotis, pasiruoškite sąveikoms su klientais arba tiesiog paeksperimentuokite su realiuoju laiku veikiančiomis ir visiškai sukonfigūruotomis SAP mokymo sistemomis.

Universitetų partnerystės

Dalyvaudami programoje „SAP University Alliances“ studentai susipažįsta su naujausiomis SAP verslo technologijomis ir įgyja XXI amžiaus darbo rinkoje reikalingų pranašumų. Programoje dalyvauja daugiau nei 3 100 universitetų iš 106 valstybių.

Vertė, kurią sukuria mokymasis

Pasirūpinkite, kad technologijų mokymo iniciatyvos būtų sėkmingos: naudokite „SAP Education“ mokymosi sprendimus ir konsultacines paslaugas.

SAP Learning Hub

Naudodami debesų technologijas mokytis galite bet kada! „SAP Learning Hub“ interaktyviojo mokymo klasės ir platus mokomojo turinio pasirinkimas sudaro galimybes patogiai mokytis SAP. 

SAP Enable Now

Nesudėtingai kurkite ir diekite kontekstinius naudotojų žinynus, operacijų dokumentaciją, mokomuosius modelius, testų scenarijus ir el. mokymų medžiagą.

SAP User Experience Management by KNOA

SAP siūloma naudotojų patirties valdymo programinė įranga suteikia aktualios informacijos, kaip pagerinti jūsų programinės įrangos efektyvumą ir ja besinaudojančių žmonių produktyvumą.

SAP Assessment Management by Questionmark

Kurkite ir siūlykite apklausas, testus ir rimtus egzaminus. Tada lengvai praneškite rezultatus naudodami mūsų testų kūrimo ir galimybių įvertinimo įrankį.

SAP SuccessFactors Learning

Renkite, valdykite ir vertinkite bendruosius mokymus naudodami debesų technologiją. Naujosios kartos mokymų valdymo sistema yra paprasta, intuityvi ir mobili. 

SAP Enterprise Learning

Padidinkite produktyvumą naudodami „SAP Enterprise Learning Management“ programinę įrangą. Renkite mokymus, atitinkančius įmonės strategiją, bet kokioje aplinkoje.

SAP Knowledge Acceleration

Naudokite „SAP Knowledge Acceleration“ – pagal poreikius pritaikomą įmonėms skirtą mokomąją programą – ir padėkite savo darbuotojams greičiau išmokti naudotis SAP.

SAP Productivity Pak by ANCILE

SAP naudotojų produktyvumo programinė įranga suteikia galimybę kurti kokybiškus kvalifikacijos kėlimo mokymus galutiniams klientams ir taip padidinti jūsų įmonės sprendimų vertę. 

Mokymų konsultacijų paslaugos

Programinės įrangos mokymo tikslus pasiekite greičiau – naudokitės „SAP Education“ konsultacinėmis paslaugomis. Mūsų ekspertai įvertins jūsų mokymosi poreikius, sukurs strateginį mokymo planą, suteiks tiesioginę pagalbą ir ne tik. 

Aplenkite konkurentus pasinaudodami


SAP sertifikavimu

Kodėl verta rinktis SAP sertifikavimą?

Mūsų mokymų sertifikatai yra pripažįstami visame pasaulyje ir rodo, kad pasirinktos srities įgūdžius ištobulinote kruopščiai mokydamiesi ir atlikdami praktines užduotis. Siūlome sertifikavimo programas pagal sritį ir įgūdžių lygį, skirtas tiek SAP partneriams, tiek klientams ar galutiniams naudotojams.
Padėsime jums greičiau išsirinkti reikiamą SAP sertifikavimą ir jam pasiruošti. Toliau pateikta visa informacija, reikalinga norint pradėti – nuo sertifikavimo lygmenų ir tikslinių sričių iki pasirengimo egzaminui ir DUK.
Previous

Daugiau apie SAP sertifikavimą

Pasirengimas egzaminams

Next

Sužinokite, ką mano mūsų klientai...

Susipažinkite su aktualiausiomis SAP mokymo ir sertifikavimo temomis

Previous
Tinklaraščiai
Klausimai
Next
Back to top