Skip to Content
Rašykite mums

Pasaulinės klasės SAP švietimas, mokymas ir atestavimas

Savo SAP galut. naudotojams – nuo kūrėjų iki rinkodaros darbuotojų – atverkite naujų galimybių pasinaudodami mūsų SAP mokymo kursų ir atestavimo progr. komplektu. Sudarykite visapusį mokymo planą, pasirinkite tiesioginius, mob. įrenginiais vedamus ar internet. kursus ir pakelkite technologijos išmanymo lygį visoje savo organizacijoje. Mūsų progr. įrangos mokymas apima SAP S/4HANA, SAP HANA, SAP „SuccessFactors“, SAP „BusinessObjects“ ir dar daugiau. 

Įgykite laipsnį pasinaudodami SAP „Education“

Apie SAP geriausiai išmano SAP. Ir niekas kitas neturi sistemų bei mokymo patirties efektyviai jus išmokyti. Nesvarbu, kur esate pasaulyje, pagal programą SAP „Education“ siūlomas pažangiausias ir tiksliausias SAP mokymas.
 

„openSAP“ internet. kursai

Bet kada, bet kur ir bet kokiu būdu galite pasinaudoti „openSAP“ ir nemokamai sužinoti apie SAP naujoves. Ši „Enterprise MOOCs“ („Massive Open Online Courses“) skirta naujoviška platforma, kurioje taikomas žaidimo principas, užtikrina lankstaus, smagaus ir įtraukiančio mokymosi patirtį – taip galite pradėti mokytis SAP.

SAP „Learning Hub“

Pasinaudodami SAP „Learning Hub“ gaukite tiesioginę, debesimi pagrįstą prieigą prie įvairaus SAP mokymosi turinio ir internet. mokymosi klasių. Įtraukite SAP „Live Access“, kad atliktumėte klasės užduotis, pasiruoštumėte klientų sąveikai arba tiesiog išbandytumėte tiesiogines ir visiškai sukonfigūruotas SAP mokymo sistemas.

Partnerystė su universitetais

Progr. SAP „University Alliances“ studentus supažindina su naujausiomis SAP verslo technologijomis ir suteikia jiems privalumų 21-ojo amžiaus darbuotojų rinkoje. Šioje progr. dalyvauja daugiau kaip 2 650 universitetų 90 šalių. 

Lengvas mokymo valdymas

Pasinaudodami pagal progr. SAP „Education“ teikiamais mokymosi sprendimais ir konsult. paslaugomis užtikrinkite technologijos mokymo iniciatyvų sėkmę.

Previous

Mokymosi sprendimai

Naudodamiesi mūsų rinkoje pirmaujančiu mokymosi valdymo sprendimų portfeliu galėsite lengviau kurti, platinti, įvertinti ir valdyti savo mokymo turinį. Adaptuokite švietimo medžiagą ir patenkinkite specifinius verslo bei darbuotojų poreikius. 

Švietimo konsultavimas

Naudodamiesi SAP „Education“ konsult. paslaugomis sparčiau pasiekite savo progr. įrangos mokymo tikslus. Mūsų specialistai įvertins jūsų švietimo poreikius, parengs strateginį mokymo planą, teiks tiesioginę pagalbą ir dar daugiau. 

Next

Tapkite konkurencingesni su SAP „Certification“

Kodėl verta naudotis SAP „Certification“?

Nes mūsų mokymo atestavimas pripažįstamas pasauliniu mastu ir įrodo, kad savo įgūdžius tobulinote kruopščiai studijuodami ir per tiesioginę patirtį pasirinktoje srityje. Visiems – SAP partneriams, klientams ir galut. naudotojams – siūlome atestavimo programas pagal domėjimosi sritį ir įgūdžių lygį.

Galime jums padėti dalyvauti jūsų pasirinktoje SAP „Certification“ programoje. Toliau rasite visą dalyvavimo pradžios informaciją – nuo atestavimo lygių ir dominančių sričių iki pasiruošimo egzaminams ir DUK.

Previous

Daugiau apie SAP „Certification“

Pasiruošimas egzaminams

Next

Sužinokite mūsų klientų nuomonę...

Susipažinkite su populiariausiomis SAP mokymo ir atestavimo temomis

Previous

Nauji „openSAP“ kursai

8
Nuo 2016 m. kovo 8 d. iki 2016 m. balandžio 13 d.

Šiame kurse demonstruojama, kaip veikia SAP S/4HANA realizavimas, įskaitant visos ERP sistemos ir naujų realizacijų perkėlimą į debesį ir įmonės įrangą. 

15
Nuo 2016 m. kovo 15 d. iki 2016 m. gegužės 4 d.
 
Šiame 6 sav. trukmės kurse aptariamos tendencijos ir iššūkiai, su kuriais susiduria verslo vadovaujantieji darbuotojai visoje išplėstinėje tiekimo grandinėje, ir kaip SAP išplėstinės tiekimo grandinės sprendimai padeda įveikti šiuos iššūkius.

Populiariausios naujienos

Next
Back to top