Skip to Content
Rašykite mums

SAP palaikymo paslaugos

Kad jūsų sistemos veiktų didžiausiu našumu ir gautumėte daugiau naudos iš naujos ir turimos SAP programinės įrangos, pasinaudokite SAP palaikymo paslaugomis. Siūlome platų palaikymo paslaugų pasirinkimą – ilgalaikius planus, jūsų biure dirbančias mūsų komandas, nuotolinių technologijų palaikymą, savitarnos portalą ir daug daugiau. Mūsų specialistai gali padėti viskuo – nuo SAP programinės įrangos diegimo ir techninės priežiūros iki sistemos tobulinimo ir inovacijų strategijų. 
Previous

SAP Preferred Care

„SAP Preferred Care“ siūlo asmeninį technologijų palaikymą. Įsigijus šį planą, paskirtasis klientų sėkmės vadovas dirbs su jumis, kad jūsų darbuotojai išsamiau susipažintų su produktais, problemos būtų sprendžiamos sparčiau, o sistemos veiktų didžiausiu našumu. 

SAP Enterprise Support

Nepaisant to, kur laikoma jūsų IT infrastruktūra – vietoje, debesyje ar naudojate hibridinį scenarijų – nuo pirmosios dienos „SAP Enterprise Support“ siūlo iniciatyvų nuotolinį palaikymą. Šis planas apima visą sprendimų vykdymo ciklą. 
Next
Apsilankykite „SAP Support Portal“ ir „SAP ONE Support Launchpad“ tinklalapiuose, kuriuose SAP klientai ir partneriai gali ieškoti mūsų žinių bazėje, rasti problemų sprendimus, pranešti apie incidentus ir pan.

Raskite sprendimus

Iškilus klausimams dėl jūsų turimų SAP produktų, ieškokite sprendimų mūsų žinių bazėje. 

Kreipkitės į palaikymo tarnybą

Jei žinių bazėje sprendimo nerandate, praneškite apie šį incidentą palaikymo tarnybai. 

Atsisiųsti programinę įrangą

Apsilankykite „SAP Software Download Center“ – pagrindiniame SAP programinės įrangos atsisiuntimo ir užsakymų centre. 

Tvarkyti vartotojus

Ar esate administratorius? Norėdami valdyti s-vartotojų prieigą prie jūsų įmonės programų, pasinaudokite mūsų savitarnos įrankiu. 
image
Gaukite naujausią informaciją apie diegimą, atnaujinimą, galimus produktus,

SAP skaitmeninio verslo paslaugos

Viskas pamažu tampa skaitmenizuota – ir įmonės turi arba prisitaikyti prie šios naujos rinkos tikrovės, arba rizikuoja atsilikti. Sužinokite, kaip „SAP Digital Business Services“ gali padėti kiekviename jūsų įmonės transformavimo žingsnyje – nuo strategijos kūrimo iki technologijų diegimo ir ne tik.  

SAP Solution Manager

Lengvai valdykite visą turimų SAP ir ne SAP programų ciklą naudojami „SAP Solution Manager“. Sudarius „SAP Enterprise Support“ sutartį, ši sistema apima visus procesus, įrankius ir paslaugas, reikalingas jūsų esamai ir būsimai IT struktūrai. Naujausia 7.2 versija taip pat gali padėti išnaudoti veiklos skaitmeninimo pranašumus, kuriuos suteikia SAP S/4HANA. 

Back to top