Skip to Content
Rašykite mums

Mažoms ir vidutinėms įmonėms skirta programinė įranga

Aukite bet kuria kryptimi naudodamiesi mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms skirtais SAP sprendimais.

Valdykite visus mažos ar vidutinio dydžio įmonės veiklos aspektus naudodami SAP programinę įrangą – tiek įdiegtą vietoje, tiek debesyje. Keičiamo dydžio mūsų verslo valdymo programinė įranga palaiko ERP, žmogiškųjų išteklių, elektroninės prekybos, analizės, ataskaitų ir kitas sritis. Kad ir kaip keistųsi jūsų verslas, SAP sprendimai visada atitiks jūsų įmonės augimo tempą – tuo jau įsitikino daugiau kaip 250 000 mažų ir vidutinių dydžio įmonių klientų.

Susipažinkite su jūsų verslo poreikius atitinkančiais SAP produktais ir žiniomis

Valdykite savo verslą ir finansus

Išnaudokite pasaulinės klasės ERP ir išlaidų valdymo programinės įrangos sprendimų, skirtų mažoms, vidutinėms ir didesnėms nei vidutinėms įmonėms, teikiamas galimybes. Optimizuokite finansų, išlaidų ataskaitų, žmogiškųjų išteklių, įsigijimo ir kitų sričių valdymą.

Valdykite klientų įspūdžius

Užtikrinkite, kad naudojantis kiekvienu kanalu patirti vartotojų įspūdžiai būtų nuosekliai geri ir prasmingi. Patobulinkite pardavimą, rinkodarą bei klientų aptarnavimą, susiekite parduotuvių bei elektroninės prekybos procesus.

Valdykite žmones ir suteikite jiems galių

Palaikykite verslo augimą naudodami žmogiškųjų išteklių valdymo programinę įrangą, kuri gali padėti rasti ir ugdyti talentus, automatizuoti darbo jėgos procesus, kurti darbuotojų strategijas, valdyti darbuotojų komandiruotes ir kt. 

Valdykite verslo įžvalgas

Gaukite įžvalgų, kurių reikia norint priimti argumentuotus sprendimus ir efektyviau valdyti smulkiojo ar vidutinio verslo įmonę – naudodami SAP analizės, korporatyvinio intelekto (BI) ir ataskaitų įrankius.

Sužinokite, ką kalba mūsų klientai

Rasti SAP partnerį

SAP partneriai vaidina pagrindinį vaidmenį padedant visų dydžių ir visuose pramonės sektoriuose veikiančioms organizacijoms transformuotis ir valdyti savo įmones. Jie gali padėti nusipirkti, suformuoti, įdiegti, prižiūrėti ir palaikyti geriausiai jūsų unikalius poreikius atitinkantį SAP sprendimą. Raskite patikimą profesionalą, su kuriuo bendradarbiautumėte jau šiandien.

Susipažinkite su mažos ir vidutinio dydžio įmonėms aktualiausiomis temomis

Previous

MVĮ ekspertų tinklaraščiai

MVĮ skirtos transliacijos

Next
Back to top