Skip to Content
Rašykite mums

SAP ir APS žiniatinklio seminaras

Šiame žiniatinklio seminare pristatomas naujas nepriklausomos tyrimų agentūros „Loudhouse“ tyrimas, kuris atskleidžia, kad pardavimo srityje vyksta milžiniški pokyčiai. Kad visais įmanomais būdais sujungtame pasaulyje lydėtų sėkmė, pardavimo direktoriams reikia įrankių, galinčių padėti jiems sudaryti tokias strategijas, kurių centre būtų klientų įtraukimas. 85 % pardavimo direktorių sako, kad jų organizacijoms jau po dviejų (arba mažiau) metų iškils augimo problemų. Išklausykite įrašą. 

Atsisiųsti žiniatinklio seminarą

Taip kaip jūs dirbanti pardavimo programinė įranga – debesijoje

Peržiūrėkite vaizdo įrašų seriją ir sužinokite, kaip „SAP Hybris Cloud for Sales“ gali padėti jums sumaniau pardavinėti, bendradarbiauti ir sudaryti daugiau sandėrių – visur kur bebūtumėte ir kokiu įrenginiu besinaudotumėte.

Previous

Parduokite sumaniau

Kaip pardavėjui jums reikia kasdien atlikti svarbių pasirinkimų – pasirinkimų, kurie daro poveikių jūsų komandai, klientams ir šeimai. Susipažinkite su pardavimo programine įranga, kuri padeda pasirinkti teisingai.

Parduokite bet kur

Kur yra jūsų biuras? Jei naudojate „SAP Hybris Cloud for Sales“, jūsų biuras yra ten, kur esate jūs. Ši programa bet kokiame įrenginyje pateikia įžvalgų ir užtikrina paslankumą, todėl galite dirbti ir bendradarbiauti būdami bet kur.

Bendradarbiaukite

Pardavime nėra vieno laimėtojo. Jūs dirbate su komanda – nuo produktų specialisto iki teisinio skyriaus darbuotojų – kad daugiau atliktumėte ir sparčiau sudarytumėte daugiau sandorių. Pasirinkite bendradarbiavimu pagrįstą pardavimo programinę įrangą.

Sudarykite daugiau sandorių

Pardavimo malonumai nesibaigia pasirašius sandorį. Pasirinkite tokią pardavimo programinę įrangą, kuri panaikina administracinį darbą, kad galėtumėte daugiau laiko skirti laimėjimui švęsti.

Next

Susipažinkite su SAP sprendimais, kurie suteikia daugiau nei vien pardavimo CRM (santykių su klientais valdymo) sistemą 

Previous

Septynios sumanesnio pardavimo strategijos

Nors lyderiai ir analitikai sutinka, kad pardavimas pasikeitė ir tam, kad jūs ir jūsų komandą sudarytų daugiau sandorių, reikia taikyti naujus CRM (santykių su klientais valdymo) būdus. Laikas užtikrinti įsitraukimą ir sėkmę per visą kliento pirkimo procesą.

Ar jūsų pardavimo organizacija konkurencinga?

Organizacijos, kurios realiuoju laiku seka potencialius klientus, numato etapus ir būsenas, per metus sudaro 26 % daugiau kriterijus atitinkančių pardavimo sandorių.* Kokioje padėtyje yra jūsų įmonė?

Next

Sužinokite mūsų klientų nuomonę

Nemokamas išbandymas – pardavinėkite bet kada, bet kur

Kad galėtumėte pardavimą vykdyti sumaniau bet kur, jums reikalingas sprendimas „SAP Hybris Cloud for Sales“. Jau šiandien pradėkite naudoti „SAP Digital CRM“ – sprendimą, kuris skirtas mažesnėms pardavimo komandoms, bet pasižymintis daugeliu tų pačių funkcijų, kaip ir versija įmonėms „SAP Hybris Cloud for Sales“.  Pasiruoškite ir pradėkite naudoti vos per kelias minutes ir, prieš pirkdami, 30 dienų nemokamai išbandykite kai kurias įmonės pardavimo funkcijas. Pradėkite naudoti jau šiandien ir pasakykite mums savo nuomonę!

Previous

Susipažinkite su pardavimo ateitimi

Skaitykite šią tyrimo ataskaita, kuri pagrįsta 1 220 pasaulinių verslo pirkėjų požiūriu, ir gaukite įžvalgų apie pardavimo ateitį, įskaitant naujas tendencijas ir strategijas. Supraskite kintančią pirkėjo bei pardavėjo dinamiką ir sužinokite, kaip užtikrinti didesnį pardavimą.

5 populiariausios mažm. prekybos vykdymo strategijos 2015-aisiasi

Sužinokite, kaip panaudojant penkias pagrindines mažmeninės prekybos vykdymo strategijas užsitikrinti sėkmę ir prie prekių lentynos, ir aplink ją. Šioje naujoje EKN tyrimo ataskaitoje paaiškinama, kodėl ir kaip būtina realizuoti šias strategijas bei pateikiama pavyzdžių, kaip gamintojai pasinaudoja jų teikiamais privalumais.

Pardavinėkite sumaniau ir sąveikaukite, kad jus lydėtų sėkmė

Sužinokite daugiau apie „SAP Hybris Cloud for Sales“ ir kaip šis sprendimas gali padėti pasitikti būsimus pardavimo iššūkius vis sudėtingesniu tampančiame pasaulyje. Geriau suprasti savo klientus, įskaitant jų unikalius iššūkius, sektorius ir verslo tikslus.  

Next

Pardavimo efektyvumo didinimas įžvalgų amžiuje

Skaitydami šią IDC ataskaitą sužinosite naujausias rinkos tendencijas ir kaip galite taikyti naujas strategijas bei šiuolaikiškus sprendimus, kad šiame įžvalgų, mobilumo ir socialinio verslo amžiuje padidintumėte pardavimo efektyvumą.

Maža įmonė nereiškia, kad ir pardavimo rodiklis turi būti mažas

Didinkite pardavimo rodiklius naudodami „SAP Anywhere“ – specialiai smulkiojo verslo įmonėms skirtą el. prekybos paketą. Sudarykite savo darbuotojams sąlygas vykdyti pardavimo prognozavimą, socialinį pardavimą bei naudoti CRM (santykių su klientais valdymo) įrankius, kad jiems pavyktų sparčiau parduoti daugiau, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos.

Susipažinkite su populiariausiomis pardavimo ir klientų įtraukimo temomis

Previous

Klientų įtraukimo ir prekybos ateitis

Nepraleiskite naujausių tendencijų, įžvalgų ir raidos naujienų, susijusių su el. prekyba ir klientų įtraukimu. 

Pardavimas bendradarbiaujant + kliento įžvalgos = sėkmė

Visos jūsų klientų informacijos panaudojimas yra vienintelis būdas užsitikrinti sėkmę šiandieniniame B2B pardavimo pasaulyje. Tai lengviau atlikti turinti paruoštus tinkamus įrankius.

Ar šio tūkstantmečio žmonėms tikrai rūpi skaitmeninių vaizdo įrašų rinkodara?

Į jūsų turinį gali žiūrėti 77 milijonai porų akių, tačiau ar jos iš tiesų jį mato? Ar jūsų rinkodaros žinutės tikrai pasiekia norimą auditoriją?

Next
Back to top