Skip to Content
Rašykite mums

Skaitmeninės rinkodaros sprendimai, didinantys susidomėjimą

Patobulinkite sąveiką su klientais visais pardavimo ciklo etapais naudodami naują ir novatorišką SAP skaitmeninės rinkodaros programinę įrangą. Debesyje ir vietinėje aplinkoje veikiantys mūsų sprendimai palaiko visas priemones – nuo socialinių tinklų, el. pašto ir turinio rinkodaros iki rinkodaros automatizavimo ir išplėstinės analizės. Išsiaiškinkite kiekvieno kliento poreikius realiuoju laiku ir padidinkite jų pasitenkinimą dinamiškai keliais kanalais teikdami suasmenintą ir aktualią patirtį.

Skaityti sprendimų santrauką

Vaizdo įrašų serija:


Atraskite SAP rinkodaros debesį

Peržiūrėkite SAP daugiakanalės rinkodaros sprendimus

Previous

Nemokama bandomoji versija: „SAP S/4HANA Marketing Cloud“

Nemokamai 30 d. išbandykite „SAP S/4HANA Marketing Cloud“. Sužinokite apie naujas skaitmeninės rinkodaros galimybes, padėsiančias gauti gilesnių įžvalgų, įtraukti klientus, skatinti lojalumą prekės ženklui ir kurti sėkmingas kampanijas.

Palyginkite savo suasmeninimo strategiją

Ar jūsų įmonei pavyksta sėkmingai konkuruoti suasmenintos rinkodaros srityje? Kad sužinotumėte, atsakykite į keturis paprastus klausimus ir gaukite asmenines rekomendacijas, kurios padės aplenkti konkurentus.

Next

Sužinokite, ką mano mūsų klientai...

Ar jūsų klientų patirtis yra suasmeninta?

Dalyvaukite internetiniame vertinime, kuris padės nustatyti, ar jūsų veiksmai įtraukiant klientus kiekviename kliento transformacijos etape yra efektyvūs. Atsisiųskite jums pritaikytą ataskaitą su rezultatais ir rekomendacijomis, kuriomis galite pasidalyti su komanda.

Previous

Kontekstinės rinkodaros būtinybė

Remiantis naujojo „Forrester“ tyrimo duomenimis, tarp klientų lūkesčių, siejamų su asmeniniu dėmesiu, ir rinkodaros specialistų siūlymų yra atotrūkis. Sužinokite, kaip užpildyti šį plyšį naudojant duomenų valdymo, klientų įžvalgų realiuoju laiku ir programinės įrangos integravimo galimybes.

Kontekstinės rinkodaros iššūkiai 

Kontekstinė rinkodara turėtų padėti geriau suprasti klientus ir teikti jiems aktualesnius pasiūlymus, tačiau ją naudojant taip pat susiduriama su naujais iššūkiais ir rizika. Šiame EIU dokumente analizuojamos rinkodaros realiuoju laiku kampanijų planavimo ir vykdymo kliūtys. 

Rinkodaros išteklių valdymo lyderė

Dar vienus metus iš eilės rinkos tyrimų bendrovės „Gartner“ analitikai priskyrė SAP rinkodaros išteklių valdymo (MRM) lyderių kvadrantui. Šį įvertinimą SAP pelnė už platų rinkodaros sprendimų spektrą, augimą, užimamos rinkos dalies didinimą ir viziją. Išsamesnės informacijos ieškokite ataskaitoje.

Next

Geriausi būdai viršyti lūkesčius

Kaip naudojant dabartines rinkodaros platformas pavyksta užtikrinti, kad klientų patirtis būtų sklandi ir suasmeninta? Sužinokite perskaitę šią naująją CMO tarybos ataskaitą.

Skaitmeninė rinkodara mažoms įmonėms? Labai paprasta.

Naudodami „SAP Anywhere“ kurkite suasmenintas kampanijas, skatinančias klientus sugrįžti. Sužinokite, kaip šis smulkiajam verslui skirtas programinės įrangos paketas gali padėti sudominti klientus ir parduoti prekes parduotuvėje, elektroninės prekybos svetainėje ar skaitmeninėse prekybos vietose.

Gaukite naujų įžvalgų iš rinkodaros specialistų

Previous

Kaip keisis klientų įtraukimas ir prekyba ateityje

Sužinokite apie naujausias rinkodaros tendencijas, susipažinkite su išties sėkmingomis realiomis
kampanijomis ir prognozėmis, kaip keisis sąveikos su klientais ir prekybos sritys.

„SAP Hybris Marketing“ bendruomenė: prisijunkite prie pokalbio

Turite klausimų apie mūsų „SAP Hybris Marketing“ sprendimus? Raskite atsakymų šiuose vaizdo įrašuose, tinklaraščiuose, produktų apžvalgose ir kituose bendruomenės ištekliuose.

Saugokitės neapgalvotos rinkodaros

Reikalingas neapgalvotos rinkodaros pavyzdys? Ir toliau teikite masinius pasiūlymus, neturinčius nė krislelio suasmeninimo, ir tikėkitės sėkmės.

Next

Reimagine the way you do business with SAP Digital Business Services

The digital economy is having a profound impact on SAP customers and requires a new level of orchestration to evolve your business, unleash full business value, and ensure business continuity. SAP Digital Business Services brings business and IT together to help you reimagine your business using our digital business framework.

Based on over 40 years of experience working with the world’s most progressive organisations and a robust partner ecosystem, SAP Digital Business Services can guide you on the path to innovation and digital transformation, while securing critical business processes.

Previous

Evolve your business by breaking new ground with a trusted adviser who knows you best

Unleash the full business value of your SAP investment and define a clear digital road map to adoption

Ensure business continuity with active guidance, while migrating to next-generation technology 

Next

Get SAP training and education

Enhance your knowledge of SAP software, develop new skills, and bring more expertise to your company. Our full suite of software training and education courses and certifications can help you maximise the power of your SAP solutions.

Kas yra skaitmeninės rinkodaros programinė įranga?

Skaitmeninės rinkodaros programinė įranga padeda pritraukti, sudominti ir atlikti klientų konversiją naudojant elektroninius įrenginius: asmeninius ir planšetinius kompiuterius bei mobiliuosius telefonus. Ji padeda bendrovėms naudoti įvairius kanalus, pvz., turinio rinkodarą, rinkodarą el. paštu, socialinę mediją, SEO ir reklamą internete, kad reikiamus klientus būtų galima pasiekti reikiamu metu. Programinė įranga leidžia naudotojams kurti ir vykdyti daugiakanales rinkodaros kampanijas, stebėti jas realiuoju laiku ir koreguoti jų eigą. 2016 m. beveik visose rinkodaros strategijose buvo naudojami bent keli skaitmeniniai elementai ir skaitmeninės rinkodaros programinė įranga padeda juos valdyti.

Back to top