Skip to Content
Rašykite mums

Modernus personalo valdymas mūsų HCM programine įranga

Skatinkite, įtraukite ir ugdykite savo įmonės talentus pasitelkdami žmogiškojo kapitalo valdymo (HCM) programinę įrangą, teikiamą „SAP SuccessFactors“. Debesies technologija pagrįsti mūsų žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimai sukurti atsižvelgiant į įvairių kartų, globalios ir laisvai samdomos darbo jėgos poreikius. Pasinaudokite bendradarbiavimo įrankiais, padėsiančiais samdant darbuotojus, planuojant darbus, skaičiuojant darbo užmokestį ir atliekant kitas užduotis, bei skatinkite nuolatinio mokymosi ir kompetencijos kėlimo kultūrą, padėsiančią pasiekti geresnių verslo rezultatų.

Sužinokite daugiau

Susipažinkite su SAP HCM personalo sprendimais

Previous

Svarbiausios debesyje veikiančių HCM programų paketų galimybės

Sužinokite, kodėl nepriklausoma tyrimų bendrovė „Gartner“ skyrė „SAP SuccessFactors“ aukščiausius įvertinimus didesnių pasaulinių organizacijų ir Europos vidutinio dydžio organizacijų kategorijose.

Geriausių HCM praktikų ekonominis poveikis

Organizations with lower employee turnover achieve 66.1%* higher revenue per employee, on average. How does your company compare?

Next

Sužinokite, ką kalba mūsų klientai

Sėkmės pagrindas – žmonės

Kas yra žmogiškųjų išteklių valdymas (HRM) ir kodėl jis svarbus? Čia raskite atsakymus ir naujus būdus sudominti, motyvuoti, puoselėti geriausius talentus ir jiems atsidėkoti.

7 svarbiausi teisingos darbo vietos bruožai

Sužinokite, kaip „SAP SuccessFactors“ sprendimai organizacijoms padeda skatinti įvairovę, įtraukimą ir lyčių lygybę darbe.

Personalo sistema debesyje: kokia nauda jums?

Unifikuokite darbuotojų duomenis mūsų pagrindine žmogiškųjų išteklių valdymo sistema (HRMS). Su „SAP SuccessFactors Employee Central“ personalą valdysite efektyviau ir pigiau.

SAP – vėl ant „Forrester Wave“ bangos

Tyrimų bendrovė „Forrester“ sistemą „SAP SuccessFactors“ dar kartą pripažino mokymosi ir našumo valdymo lydere. Skaitykite visą analitikų ataskaitą.

Vaizdo įrašai: „Firing Line with Bill Kutik™“

Įžvalgos iš geriausių personalo ekspertų. Kasmėnesinė interviu serija, kurioje kalbama apie darbo jėgos valdymą, automatizuotus personalo sprendimus, adaptavimą ir ne tik.

Visuotinis atlyginimų valdymas

Šiuolaikiniams globaliems verslams reikia prisitaikyti prie įvairių šalių ir valiutų, paisyti vietos darbo įstatymų ir tradicijų. Sužinokite, kaip „SAP SuccessFactors“ gali padėti?

Darbuotojų našumo valdymas

Kasmetiniai darbuotojų našumo įvertinimai efektyvūs yra tada, kai nuolat padedama tobulėti ir yra grįžtamasis ryšys. Supaprastinkite ir atnaujinkite savo vertinimo procesus.

Mentorystė, kaip investicija į talentų sėkmę

Kad žengti pirmyn būtų lengviau, atrinkome informacinius išteklius apie naujausius bei geriausius praktinius metodus bei privalumus, kuriuos suteikia įgūdžių tęstinumo valdymas.

Kaip lyderystė skaitmeninėje ekonomikoje lemia sėkmę?

Gauk įžvalgų, ką organizacijos turėtų dėmesį skiriant veiksmingai vadovauti šiame naujame pasaulyje skaitmeninės darbą. Skaityti lyderiai 2020 Tyrimas, paskelbtas  "Oxford Economics ".

Naršyti karščiausių temų HCM

Previous

Laisvai samdomų darbuotojų valdymas

Laisvai samdomų darbuotojų valdymas tampa vis aktualesne darbo rinkos tendencija. Štai kaip „SAP SuccessFactors“ ir „SAP Fieldglass“ palengvina šią užduotį.

„SAP SuccessFactors Employee
Central 101“

Sužinokite daugiau apie išsamią mūsų talentų valdymo sistemą – pagrindines galimybes, funkcijas ir diegimo patarimus bei gudrybes.

„World of HCM“ naujienos

Susipažinkite su naujais tyrimais apie personalo procesų struktūravimą bei darbo jėgos valdymo kompetenciją. Išvados – kiekvieną savaitę.

Next

Tegul mūsų patirtis tarnauja jūsų verslui

Užtikrinkite sėkmę pasinaudoję „SAP Services for SuccessFactors“ strateginio planavimo įrankiais ir gairėmis. Parinkime naujoviškus personalo sprendimus debesies pagrindu, pritaikytus jūsų komandai ir ilgalaikiams tikslams. Įdiegimas vos per 6 savaites.*

„openSAP“: žmogiškųjų išteklių valdymas debesyje

Išklausykite šį „openSAP“ kursą ir sužinokite daugiau, kaip panaudoti „SAP SuccessFactors Employee Central“ galimybes savo žmogiškųjų išteklių strategijai įgyvendinti.

Atskleiskite HCM programinės įrangos potencialą su „SAP Digital Business Services“

Ryžtingai įveikite žmogiškųjų išteklių valdymo iššūkius, pasitelkdami „SAP Digital Business Services“. Mes padėsime maksimaliai išnaudoti jūsų HCM sprendimų galimybes tokiose srityse kaip laiko ir dalyvavimo valdymas, darbo jėgos analizė, našumo stebėjimas, mokymai ir daugelyje kitų.

Skaitmeninė ekonomika daro didžiulę įtaką SAP klientams ir reikalauja verslo valdymą perkelti į naują lygį, išlaisvinti visus jo pajėgumus ir užtikrinti tęstinumą. „SAP Digital Business Services“ sujungia verslą ir informacines technologijas, kad galėtumėte pertvarkyti savo verslą pasitelkdami mūsų skaitmeninio verslo sistemą.

Daugiau nei 40 metų patirtis, įgyta dirbant su pažangiausiomis pasaulio organizacijomis ir patikimais partneriais, leido sukurti „SAP Digital Business Services“, kuri gali padėti jums žengti inovacijų ir skaitmeninių pokyčių keliu, apsaugodama svarbiausius verslo procesus.

Previous

Patobulinkite savo darbuotojų samdymo procesus ir suderinkite darbuotojų ir įmonės tikslus

Inicijuokite efektyvumo valdymo procesus, padėsiančius gauti išmatuojamus rezultatus

Kad greičiau pajustumėte naudą verslui, sukurkite apgalvotą sklandaus perėjimo į debesį planą, ir sumažinkite valdymo išlaidas.

Next

Junkitės prie mūsų personalo valdymo renginyje

Back to top