Skip to Content
Rašykite mums

Sutelkite dėmesį į klientus su mūsų draudimo progr. įranga

Patenkinkite šiandieninius visais būdais prisijungusius klientus visuose kanaluose, įskaitant mobiliųjų įrenginių, naudodami SAP programinę įrangą draudimo sektoriui. Mūsų sprendimuose naudojama naujausia technologija, kad jums būtų lengviau supaprastinti pretenzijų valdymą, polisų administravimą ir iniciatyviai valdyti riziką bei atitiktį. Paspartinkite produktų kūrimą ir naudokite pažangiausią draudimo CRM, kad didintumėte pardavimo ir rinkodaros veiklos rezultatus.

Sužinoti daugiau apie mūsų draudimo programinę įrangą
Previous

SAP pretenzijų valdymas

Sužinokite, kaip naudodami šį lankstų sprendimą galėsite valdyti pretenzijų draudimo agento užduotis bei išteklių komplekto pokyčius, kad sumažintumėte riziką ir užtikrintumėte klientų pasitenkinimą.

Koks yra jūsų orientacijos į klientą lygis?

11 %* finansinių paslaugų įstaigų savo klientus mato 360° kampu ir geba visuose kanaluose jiems užtikrinti nuoseklią su visais produktais susijusią patirtį. Kokioje padėtyje yra jūsų įmonė?

Next

Sužinokite mūsų klientų nuomonę...

Previous

Draudimas kliento artumo amžiuje

Sužinokite, kaip gyvybės ir turto ir nelaimingų atsitikimų draudikai visame pasaulyje naudoja skaitmenines technologijas, pavyzdžiui, „Big Data“ analizę bei daiktų internetą, ir vis plačiau taiko orientacijos į vartotoją požiūrį. Plačiau skaitykite „Economist Intelligence Unit“ (EIU) ataskaitoje.

Rizikos ir finansų skyrių bendradarbiavimas

Pažangios draudimo bendrovės siekia, kad įvairūs skyriai kuo intensyviau bendradarbiautų su finansų skyriumi. Šioje „IDC Financial Insights“ ataskaitoje, kuri pagrįsta pasauliniu draudimo ir finansų vyriausiųjų vadovų tyrimu, sužinosite, kaip šios bendrovės įgyvendina šį perėjimą. 

Next

Susipažinkite su draudimo sektoriaus specialistų įžvalgomis

Previous

Draudimo ateitis: konkurenciją įveikite pasitelkę technologiją

Draudimo sektoriuje sparčiai vyksta pokyčiai. Dėl kintančios rinkos ir atsirandančių iššūkių šiame sektoriuje daug bendrovių ieško jiems iškilusių problemų sprendimų – gal ir jūs esate tarp šių bendrovių?

Draudimas, atsiliekanti finansų-technologijų įmonė, pokyčių užuominos

Ateinantieji metai draudimo sektoriui tikriausiai nebus didžiulių pokyčių metais, nors optimistiškai nusiteikę specialistai pranašauja, kad kai kurios įmonės eksperimentuos su finansinėmis-technologijų naujovėmis. Nepaisant šio fakto, sektoriaus specialistai bendrovėje „Capgemini“ lieka atsargūs.

Draudikai: konsoliduokite riziką ir finansus, kad padidintumėte pelningumą

Šiomis dienomis draudimo bendrovės susiduria su daug iššūkių, įskaitant padidėjusį klientų jautrumą kainai ir didesnį konkurentų spaudimą.

Next
Previous

Pasiruoškite sutikti mobiliųjų polisų turėtojus

Sužinokite, kaip mobiliosios technologijos naujais saitais susieja draudikus ir jų polisų turėtojus. Šiame informaciniame grafike paaiškinama, kaip programėlės ir duomenys mobiliesiems draudimo bendrovėms suteikia galimybę siūlyti pagal pareikalavimą teikiamas, suasmenintas paslaugas, kurios padeda sumažinti riziką ir nuostolius. 

Naujas draudimo supratimas mobiliajame pasaulyje

Pagal dvi pasaulines „Economist Intelligence Unit“ atliktas apklausas 64 % vartotojų su savo draudikais sąveikauja maždaug kas 6 mėnesius arba rečiau. Perskaitykite šią ataskaitą, kad sužinotumėte, kaip naudojantis mobiliaisiais kanalais draudikai ir polisų turėtojai gali lengviau palaikyti ryšį.

Next
Back to top