Skip to Content
Rašykite mums

Patenkinkite plataus vartojimo produktų pirkėjų troškimus

Naudodamiesi SAP sprendimais, kurie skirti plataus vartojimo supakuotų prekių (CPG) sektoriui, kiekvieną savo operacijų aspektą – nuo produktų kūrimo iki mažmeninės prekybos – priderinkite prie naujos kartos vartotojų poreikių. Mūsų programinė įranga padės jums prognozuoti, planuoti ir valdyti novatoriškų plataus vartojimo prekių ir produktų paklausą bei viršyti net nuovokiausių pirkėjų lūkesčius.

Skaityti SAP plataus vartojimo produktų sektoriui apžvalgą

14% mažiau dienų inventoriuje*

Plataus vartojimo prekių įmonės, kurios vykdo inventoriaus prognozę įvairiems prekių kodų ir vietų deriniams, turi 14 % mažiau dienų inventoriuje, palyginti su prognozės nevykdančiomis įmonėmis. Kokioje padėtyje yra jūsų įmonė?

Plataus vartojimo produktai: naujas požiūris, pritaikytas naujai ekonomikai

Kad skaitmeniniame amžiuje plataus vartojimo produktų bendrovės galėtų išugdyti nenutrūkstamą įsitraukimą ir lojalumą, jos turi pajėgti formuoti ir plėtoti „gyvuosius prekės ženklus“. Jos turi pajėgti bet kuriuo metu milijonams žmonių užtikrinti aukštu lygiu suasmenintą patirtį ir, galiausiai, patenkinti klientų pageidavimus atsižvelgdami į jų pageidaujamą paslaugų asortimentą, teikimo vietą ir būdą. Sužinokite daugiau apie skaitmeninę transformaciją plataus vartojimo produktų sektoriuje ir kaip SAP gali padėti jums naujai pažvelgti į jūsų verslą bei verslo modelius, kad klestėtumėte naujojoje ekonomikoje. 
Previous

Vartotojais pagrįsta skaitmeninė ekonomika

Dabar, kaip niekada anksčiau, vartotojai yra svarbiausi. Susipažinkite su penkiomis revoliucinėmis technologijų tendencijomis ir sužinokite, kaip jas galite panaudoti, kad pakeistumėte verslo modelius, procesus bei darbo vietą ir tokiu būdų būtumėte pasiruošę susitikti į rezultatą ir patirtį orientuotus vartotojus. 

Vartotojais pagrįsta skaitmeninė įmonė

Nuo vežimėlių pereikite prie širdžių Vartotojai jau nebeieško produktų, bet nori būti įkvėpti, vadovaujami bei šviečiami ir siekia džiaugsmo, patogumo, saugumo bei kontrolės. Peržiūrėkite glaustą informaciją, kaip transformuojamas CPG sektorius. 

Next
Previous

Apklausa: įvertinkite savo pasiruošimą skaitmeninimui

Ar esate pasiruošę patenkinti skaitmeninio vartotojo poreikius? Sužinokite tai atlikdami trumpą apklausą, kuri apima viską nuo įsigijimo ir pardavimo iki rinkodaros ir gamybos. Be to, gausite adaptuotą jūsų pasiruošimo skaitmeninimui įvertinimo ataskaitą. 

Daiktų internetas ir skaitmeninė transformacija

Nedaug technologijų pasižymi didesniu potencialu transformuoti kliento įsitraukimą nei daiktų interneto technologija. Perskaitykite šią IDC ataskaitą ir sužinokite, kaip daiktų internetas iš pagrindų keičia plataus vartojimo produktų, mažmeninės prekybos, sveikatos priežiūros ir atskirų produktų gamybos sektorius.

Next

Sužinokite mūsų klientų nuomonę...

Aprūpinkite paklausiais produktais – sparčiau

Paspartinkite paklausių produktų judėjimą iki rinkos ir užtikrinkite, kad vartotojai juos gautų kada ir kaip panorėję. Sužinokite, kaip SAP plataus vartojimo produktų sprendimai gali padėti jums sparčiau reaguoti į dinamiškus klientų poreikius ir tuo pačiu optimizuoti investicijas į prekybos populiarinimą ir prekės ženklo valdymą.

Susipažinkite su naujomis plataus vartojimo produktų sektoriaus specialistų įžvalgomis

Previous
 
„International Data Corporation“ prognozuoja, kad iki 2018-ųjų vieno trečdalio 20 geriausių rinkos dalies lyderių daugumoje sektorių veiklą sutrikdys nauji ir savo veiklą radikaliai pakeitę konkurentai.
 
Sparčiai populiarėja daiktų internetas ir prognozuojama, kad iki 2020-ųjų sujungtų prietaisų skaičius pasieks 50 milijardus ir per šį laikotarpį pakis gyvenimas, kokį gyvename šiandien.
 
Vienas iš skiriamųjų plataus vartojimo produktų bendrovių, kurios klesti skaitmeninėje ekonomikoje, požymių yra jų gebėjimas užtikrinti vartotojo patirtį „čia ir dabar“.
Next
Previous

Sekite SAP sprendimų plataus vartojimo produktų sektoriui naujienas sistemoje „Twitter“

Gaukite paskutines sektoriaus naujienas, įžvalgų ir informacijos apie CPG programinę įrangą, susijusią su produktų kūrimu, gamyba, tiekimo grandinę, rinkodarą ir dar daugiau.

Prisijunkite prie „SAP Consumer Products LinkedIn“ grupės

Prisijunkite prie mūsų “LinkedIn“ grupės tinklo ir užmegzkite ryšį su kitais CPG sektoriaus profesionalais – sulaukite naujų įžvalgų bei galimybių.

 

Apsilankykite mūsų plataus vartojimo produktų bendruomenėje

Dalyvaukite pokalbiuose, kurie vyksta mūsų CPG sektoriaus socialiniame tinkle. Susipažinkite su specialistų įžvalgomis ir požiūriais bei dalyvaukite SAP internetiniuose forumuose.

Next
Back to top